• Новак
Заварување шлем за лупа на стаклени леќи за компјутерски материјал Транспарентен заштита на очите за заштита на очите, леќа за леќи за заварувач на лак за заварува?

Заварување шлем за лупа на стаклени леќи за компјутерски материјал Транспарентен заштита на очите за заштита на очите, леќа за леќи за заварувач

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

За употреба на заварување : Зголемување на леќата за заварување на шлемот, кој е погоден за заштитно заварување, заварување со лак, сечење и други проекти Добра заштита : Подобро очите, ефикасно спречете ги и УВ зраците и има значителен ефект врз спречувањето на лаци и стаклестото замаглување. Стандардна големина : Леќите за велики за заварување на шлемот доаѓаат во стандардни големини и можат директно да ги заменат старите или оштетените леќи, лесни за инсталација. Јасен дизајн : Зголемувањето на леќите е транспарентен, погодно е појасно да се набудува операцијата за заварување, што е безбедно и сигурен. Материјал за компјутер : Користејќи одличен компјутерски материјал, со мала тежина и силна цврстина, отпорност на влијание и отпорност на шок, има долг животен век. Спецификација : Тип на ставка : Лентаматеријал за заварување на заварувањето : PCApplication : Погоден за заварување за заштита, заварување со лак, сечење и други работници Список на пакети : 1 x леќи за заварување.

Главните карактеристики

Item Type:
Welding Magnifier Lens
Material:
PC
Application:
Suitable for protection welding, arc welding, cutting and other workers
Package List:
1 x Welding Magnifier Lens:

Избор на клиент

Кутии за чевли Hipovgioh јасно пластично стабилно, 3 пакет акрилни кутии за складирање на чевли, организатор на чевли со магнетна врата, цврсти

DEN 767.52

【Акрилни чисти кутии за чевли Стабилни и Space Saver : : Кутиите за складирање на чевли се изработени од акр

Лесно пирамида факел за грејач на патао со патент и торба за складирање, водоотпорен грејач на отворено, изолирано од прав, отпорен на

DEN 1.67

Покрив за грејач на внатрешен двор : водоотпорен, водоотпорен, испоротна прашина, отпорна на УВ Димензиј

Вештачка трева килим 3,3x5 ft лажна трева трева мат астро трева килими со дренажа дупка 1.4in висок куп астротурф тепих за кучиња градинарски

DEN 3.00

Висина на купот : 1 Материјална карактеристика : UV отпорен на PE со 4тонска боја, многу мека и бујна, а трева

Држач за јајце за фрижидер чиста кутија за складирање на јајце за фрижидер, сад за складирање на јајца од врата Организатор за корпи за јајца

DEN 2.33

Држач за јајца за фрижидер : 3 слоевит пластична кутија за свежо чување може да се постави на страничната

Постер Палооза 20x20 Современа рамка за слика на црно дрво - Рамката за слика вклучува УВ акрилик, поддршка од табла за пена и виси хардвер!

DEN 1.33

⭐ Комплетна рамка за слики од дрво : Црна завршница Направено за прикажување фотографии, уметнички дел�

16 парчиња женски теми матрици цветни женски лице и инспиративни цитати матрица за домашен wallиден уметност декор сликање на платно

DEN 897.60

Инспиративни матрици : getе добиете 16 женски тематски матрици со различни дизајни, полни со женски обрасц

Бесплатни лавици за чевли за стоење Променете ја клупата за чевли, облечена во решетката за чевли за чевли, столче столче чисто цврсто дрво

DEN 6382.56

Материјал : Направено од високо квалитетен материјал со цврсто дрво, површината се третира со финост, тр

20 светла LED лустери за влез, 13 стапала високи тавански лустери меурчиња кристал тавански тавани за приврзоци за приврзоци за приврзоци

DEN 1.00

Температура на бојата : Топла светлина (3000к) Напон : AC110260 V Wattage : Max 100 W Тип на сијалица : LED G4 светилки (вклуч

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.