• Новак
Huangxing - кожа скитник, алатка за лопата од кожа за ладење за палење рачно рачно кожа за кожа, кожни кора алатки за чизми за чевли чевли торбички торбички

Huangxing - кожа скитник, алатка за лопата од кожа за ладење за палење рачно рачно кожа за кожа, кожни кора алатки за чизми за чевли чевли торбички

Вреднување на стоката:
DEN 2806.24

Пристапност
Во достапна форма

Тоа е практично и силно, ниски трошоци за одржување, едноставно работење Прецизна положба на дупката и прецизност на висока пилинг. Прилагодлива дебелина на пилинг, една завртка за прилагодување на секоја страна. Усвојувајте висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, силен и издржлив, долг животен век. Рачна машина за слабеење на кожа, многу погодна за кожен занает. Тоа е практично и силно, ниски трошоци за одржување, едноставно работење. Прецизна положба на дупката и прецизност на висока пилинг. Прилагодлива дебелина на пилинг, една завртка за прилагодување на секоја страна. Усвојувајте висококвалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, силен и издржлив, долг животен век. Рачна машина за слабеење на кожа, многу погодна за кожен занает. Прилагодлива дебелина на пилинг, една завртка за прилагодување на секоја страна. Прецизна положба на дупката и прецизност на висока пилинг. Рачна машина за слабеење на кожа, многу погодна за кожен занает. Тоа е практично и силно, ниски трошоци за одржување, едноставно работење. Усвојувајте високо квалитетен материјал од не'рѓосувачки челик, силен и издржлив, долг животен век.

Главните карактеристики

Item Type:
Leather Skiving Machine
Material:
Stainless steel
Uses:
Cowhide shovel thin knife
Package List:
1 x Leather Skiving Machine :

Избор на клиент

Welliestr 1 Поставете мини 3Д обработки за рачки за рачки за рачка со чаши од чај со керамички чај, рачка со калап за занаетчиска уметност, пад

DEN 592.00

Matermalивотен материјал : еколошки гипс ✔finish Големина на рачката : Висина : 4,8 см ширина : 0,9 см ✔USES : Каракте�

Интар 5Д DIY Дијамантски комплети за сликање за возрасни за возрасни целосен вежба Кристал крст Страен украс Семеен wallиден декор 47.2x23,6 инчи

DEN 607.84

1* Дијамантски сликарство и комплет за дијаманти и пинцети 2* Алатки (пенкало за дијаманти, фиока за дијам

Абаодам 300 парчиња Бар Ноќта на вештерките Играчки Уметности и занаети за деца чистачи на цевки од зеленило занаетчиски средства за

DEN 1168.00

Нејасен занаетчиски стебла : Количината на играчките е доволна за употреба, доволно за да го споделите н

Череп астронаут во вселената дијамантски сликарство комплет уметност слики DIY целосна вежба домашна додатоци за возрасни за домашен

DEN 444.80

☁ ткаенина со хемиски влакна ☁ Пенкало за вежбање*1 + Диск за вежбање*1 + Мул за дупчење*1 ☁ Сликањето на п�

АМОСФУН Свадба декор 240 парчиња Денот на благодарноста јаворов лист хартија етикета јавор лисја ознаки Име висин знак ознака пад декор

DEN 222.08

Креативниот и убав дизајн е многу привлечен Користете за завиткување на подароци, етикети за печење, ка�

Welliestr Јапонија челик правило кожа за умрениот калал алатка за удар, сечење за занаетчиски занает за кожа - приврзоци за украсување

DEN 560.00

✔ Можете да го купите ова сечење умре и да направите подарок за вас или вашата девојка или пријатели ✔ М

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.