• Новак
Оригинален OEM 32790-33000 Кабел Аси-Ацеларатор / 3279033000 за избрани модели на Hyundai Kia

Оригинален OEM 32790-33000 Кабел Аси-Ацеларатор / 3279033000 за избрани модели на Hyundai Kia

Вреднување на стоката:
DEN 1216.00

Пристапност
Во достапна форма

Оригинален фабрички дел од ОЕМ во оригинално пакување на мало Загарантирана е квалитетот на OEM и директното вклопување. Точен дел што дојде со вашето возило и продажба на застапништво. Погодни за Соната 88-90 и повеќе. Оригинален фабрички дел од ОЕМ во оригинално пакување на мало. Загарантирана е квалитетот на OEM и директното вклопување. Точен дел што дојде со вашето возило и продажба на застапништво. Погодни за Соната 88-90 и повеќе. Големите делови од тигар го водат снабдувачот на OEM делови од 2015 година - ние носиме повеќе од 200,000 видови на физички акции на автоматски автоматски пакувања - повеќето делови можат да се испорачуваат во рок од 2 работни дена преку забрзана услуга за испорака од 1 ~ 2 дена - наведената цена е конечна цена. Нема скриена цена или основно полнење. - Вашето задоволство е загарантирано. За меѓународните купувачи, увозната должност може да се наплатува од локалните царина и продавачот не е одговорна за должностите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сварувач на компресор за шопинг на воздухот, одличен ефект разумна структура на компресорот за воздух со високи перформанси за филтрација

DEN 1.00

Производот е изработен од висок квалитет со елемент на филтер за сунѓер, траен долг животен век на услуг

Пакет од 2 комплет за миење садови за миење садови за миење садови за миење садови за миење садови за бришење на млазницата за бришачи

DEN 1.33

BC3 Z17603A 20112015 Форд Ф250 20112015 Форд Ф350 20112015 Форд Ф450 20112015 FORD F550 Материјал : пластика Материјал за заптивки : гум

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.