• Новак
yoyoamoy прилагодливо работно капаче со копчиња масло за сликање на масло пејзаж буфантска капа еластична завој вратоврска назад

yoyoamoy прилагодливо работно капаче со копчиња масло за сликање на масло пејзаж буфантска капа еластична завој вратоврска назад

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

100% полиестер Затворање на влечење. Машини за миење. Премиум материјали : Направено од висококвалитетен полиестер, кој е дише, меко за допир, пријателски за кожата, удобно за целодневно носење. Нема да се намали или избледи по неколку пати миење. Памук за џемпери низ челото за да ви помогне да ја апсорбирате потта и држете ја главата сува и уредна. Практични работни капачиња : Буфантните капи со копчиња од обете страни се дизајнирани да ги постават лентите на капакот на лицето за да ви го опуштите увото. Тој е многу погоден за лекари, медицински сестри, стоматолози и други работници кои треба долго време да го носат капакот на лицето, да ви донесат убаво искуство со носење. Една големина им одговара на повеќето луѓе : прилагодливи карактеристики на буфантни капачиња со еластичен опсег на задниот дел и го вратат дизајнот, лесно им одговара на повеќето тинејџери, жени, мажи. Дамите со долга густа или кратка коса можат лесно да ја прилагодат за да се носи. Дејствуваат како различни капи : Оваа работна капи може да се користи како медицинска сестра, стоматолошка капа, капа за готвачи, капа за убавина, салата за сантир, санитарна капа, но и капа за чистење домаќинства, за да се спречи мирисот на нечистотија и готвење. Погодно е да аплицирате во дома, канцеларија, училиште, ресторани, фабрики, салони за убавина, центри за миленичиња, домашна заштита и други прилики за одржување на вашата фризура или да држите покритие за лице. Капчиња за модни чистачи : 1 x Работни капачиња и вклучен опсег за коса од 1 x еластици. Работните капи се отпечатени со различни живописни обрасци, со што имате среќно расположение секој ден кога работите или излегувате да играте. Целокупната печатена работна капа не е само убава, туку може и едноставно како дневна капа за додатоци, да спречи песок, прашина, загадување на воздухот на јавни места. Работете со нашите прекрасни работни капи, направете го вашиот живот поудобен. Опис на производот : 1. Направено од премиум полиестер, дишење, брзо суво, лесен за чистење. Нема да избледи или да се смалува по неколку пати миење. Вградена памучна џемпери низ челото за да ви помогне да ја апсорбирате потта, да останете суви и свежи. Унисекс капа, горниот дијаметар на шапката е 18 см/7in, што е погодно за повеќето тинејџери, жени и мажи, дами со долга или кратка коса можат лесно да го прилагодат завој да носат.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Womenените градници со целосна покриеност без прицврстување лесно постепено градник за ск на удобност за дишење на дишење со прилагодливи

DEN 31.84

100% памук Направени во САД или увезени За големината : Ве молиме изберете ја големината според табелата с

Qaziuy женски обични панталони 2023 памучни постелнини директно влечење на ногата еластична висока половината удобни панталони со џебови лето

DEN 3.00

100% полиестер Направени во САД или увезени ✿ Забелешка : Проверете ја табелата со големина пред да нарач�

Спортски градници за жени предниот крст на крстосници странични странични чипка спортски градници безжичен притисок нагоре беспрекорен

DEN 2.67

Затворање на кука и очи Само миење на рацете Материјал со висок квалитет Спортскиот градник е изработе�

Бејзбол капачиња симпатична зајаче уши женски бејзбол капа унисекс прилагодлива за мажи жени симпатична цврста боја што работи капаче за трчање

DEN 207.84

100% памук Затворање на тока Материјал : Направено од висококвалитетен памук Големина : една големина одг�

Женски грчки долна облека женски секси шупливи отворени гаќички чипка гаќи со низок половината симпатична триаголник женски гаќички

DEN 1385.60

100% чипка Најдобар дизајн и совршена изработка : Дамите гаќички се чини дека се многу модни и шармантни, п

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.