• Новак
Kekeyang 10 парчиња шиење метални копчиња DIY додатоци Алуминиум копчиња за шиење копчиња за шиење додатоци за шиење копчиња

Kekeyang 10 парчиња шиење метални копчиња DIY додатоци Алуминиум копчиња за шиење копчиња за шиење додатоци за шиење копчиња

Вреднување на стоката:
DEN 0.67

Пристапност
Во достапна форма

Премиум квалитет : Карактеристики на мазна површина и рамен бек, отпорна на вода/масло и издржлива за долг животен век Направено од висококвалитетни материјали, издржлива, добра изработка, што ја прави покреативна и роман. Безбедно и стабилно : Површината е мазна и удобна, не е лесна за кршење и избледување и може да се користи со доверба. Функција : Копчиња за DIY за шиење и декорација, замена на неупотребливи копчиња, промена на стилот на облека. Широко користено : не само што може да се плете и да се зашие на сите видови облека, панталони, чевли и капи, туку може да се користи и за ракотворби или украси за празници. Премиум квалитет : Карактеристики на мазна површина и рамен бек, отпорна на вода/масло и издржлива за долг животен век. Направено од висококвалитетни материјали, издржлива, добра изработка, што ја прави покреативна и роман. Безбедно и стабилно : Површината е мазна и удобна, не е лесна за кршење и избледување и може да се користи со доверба. Функција : Копчиња за DIY за шиење и декорација, замена на неупотребливи копчиња, промена на стилот на облека. Широко користено : не само што може да се плете и да се зашие на сите видови облека, панталони, чевли и капи, туку може да се користи и за ракотворби или украси за празници. Широка употреба : Метални копчиња за замена на Jeanан совршено одговара за вашите панталони, здолниште, фармерки, разни панталони, занаетчиски кукли, чевли, торби и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент

50 парчиња 1,2инч 32мм злато круна Кристал ринестон копчиња за украсување со рамни ленти за додатоци за коса, Центар Центар Центар Букет Свадба

DEN 2.67

Количина : 50 парчиња Големина : 24мм*32мм Материјал : легура+кристал+rhinestone Flatback : нема дупка (Flatback), користет�

2 парчиња 5 34 инчи раздвојување патенти за шиење материјали за код за замена на патент за палто за облека за палто DIY занает, 34 Црна пластична

DEN 3.33

【Multipurpose Clothes Zippers】Jacket zipper replacement opens and closes very smoothly, black separating zippers for DIY crafts, wallets, backpacks, sweatshirts, down jackets, pet clothe

3 парчиња Закрпи Со Букви Од Шенил Железо На Закрпи Сјај Универзитетски Лепенки Со Букви Извезена Лепенка Златна Граница Шијте Закрпи

DEN 111.84

Основни Информации : ќе добиете 3 Парчиња шенил азбука пешкир железо на закрпи (исти букви) Ветуваме дека

SOIMISS 10 пара зајаци тока наметка на кука за кука облека Очи Затворање наметка на наметка за прицврстување на ветерници за ветерници за

DEN 2.00

Цинк легура Направени во САД или увезени Преклопено затворање Само Хемиско чистење Гроздобер кошули Бр

11 парчиња разнобојно чадор пчела цвет сирена железо на шиење на лепенка, извезена лепенка амблем значка за ранци за девојчиња, фармерки

DEN 0.33

1 Суровината е поминато на тестот Нашата лепенка е безбедна Лепенката има добри шипки и јасни линии...

Додатоци на Дејвид остава лента со лента со лента од 1 ширина x 40 јарди вкупно-8 ролни 5 јарди за DIY рачно изработено лак за коса, свадба фестивал

DEN 2.67

Големина : 1 инч x 5 јарди приближно, вкупно 40 јарди, што може да се направи во најразлични занаети Доволно

Кралска сина сатенска лента со урибб, ширина од 2 инчи 25 дворови од ткаенини за завиткување, свадба, забава, коса, занаети, правење лак, украси

DEN 200.00

Лента направена од полиестерска ткаенина, површината е мазна, сјајна и луксузна за да се допре, давајќи �

Веласер 15 килограми Рендан Мемориски Пена Полнење За Грав Торба За Полнење, Перница Стол Перница Куче Кревет Уметност Занаети Рефил, Без

DEN 863.84

1 Со функцијата за зачувување на топлина, степенот на мекост и цврстина ќе се промени со температурата У�

Oumefar дупка за удар постави кожени мувла за сечење, умре рачно изработен ударник DIY кожа за сечење калапи за сечење алатка за пробивање на кожен

DEN 273.44

【Материјал】 Кожа алатка за удирање на DIY е изработена од брзина челичен материјал, брзо и брзо во сечењ�

Копчиња за фармерки на luvuokye 30 комплети во боја на пластични столпчиња за пресади за прицврстувачи на стоп, невидливи копчиња за токи

DEN 499.68

Направено од високо квалитетни материјали, издржлива, добра изработка, што ја прави покреативна и роман

1-1/2 инчи широк 10 дворови Дасти розово розов жичен шифон лента чиста жична органза лента за занаети цветни букети свадбени забави украси за

DEN 2.00

Димензии : 1,57 "широки , 10 јарди Направено од 100% полиестер со жични рабови Боја : правлива роза од розова б

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.