• Новак
Ханес Жените Вредност Пакет Екипажот Чорапи, Достапни во 10 и 14-пакети

Ханес Жените Вредност Пакет Екипажот Чорапи, Достапни во 10 и 14-пакети

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

76% Памук, 22% Полиестер, 1% Спандекс, 1% Други Влакна Произведено во САД или Увезено. Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ОДЛИЧНО ВКЛОПУВАЊЕ-направено со допир на мек И растеглив Спандекс, така што нежно одговара на обликот на стапалото. ЧУВАЈТЕ ЈА вашата кул-Кул ткаенина за Удобност ја отстранува влагата, така што нозете остануваат ладни и суви цел ден. УДОБНОСТ ШТО ЈА ЗАСЛУЖУВАТЕ - амортизираното дно на стапалото ги прави овие амортизирани чорапи сигурен облог за секојдневно носење, од работа, игра, теретана, спорт и пошироко. ИЗДРЖЛИВА-Засилена пета и пети за дополнителна издржливост и долговечност на чорапите. МАЗНИ ШЕВОВИ - удобните шевови на Прстите се нашите најмазни шевови досега. ЕКО ПРИЈАТЕЛСКИ-направен со екосмарт ткаенина која содржи рециклирани влакна. ЛЕСНА НЕГА-Фрлете ги новите чорапи токму во машината за перење на денот на перењето. Измијте на студ и зачувајте!. Женските Кул Чорапи за Удобност на Ханес нудат удобност, мекост и вредност што ја очекувате од Ханес. Совршени за секојдневно носење, овие чорапи се омилени основни. Тие имаат армирана пета и пети за издржливост и се изградени да траат! Амортизираното дно на стапалото обезбедува целодневна удобност, а спандексот во текот на целиот ден значи одлично целодневно вклопување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Исечете Врвови Со Долги Ракави За Жени Кошули Со Врвки Разгорени Ракави Гроздобер Кошула За Печатење Врвови Со Долги Ракави За Жени

DEN 207.84

100% Полиестер Затворање на врвка Машинско Перење Стил : Етнички, Африкански Фустан, Партиски Фустан, Печа

Јога шорцеви еластични хулахопки на половината со високи џемпери за џемпери за кревање на џогирање, обични панталони за џогирање,

DEN 175.84

❤ Трчани шорцеви за жени Карактеристики : Моден дизајн на високи половини, удобно и опуштено половината

Xiaojmake Солидна Капа Ракав Блузи За Жени Ревер V Копчето Вратот Отворен Пред Маичка Кошула Со Џеб Лабава Вклопуваат Долга Линија Повик

DEN 111.84

90% Памук + 5% Спандекс Прилики : Работа,бизнис,канцеларија,интервју за работа,коктел,гостин на свадба,деве

Женски Макси Фустани 2023 Летен Ремен За Шпагети V Врат Ками Фустан Со Висок Струк Цврсто Копче Надолу Замав Без Ракави Фустан Со А-Линија

DEN 1.33

100% Полиестер Произведено ВО САД и Увезено ☎ ✉ Ако имате какви било прашања или проблеми за време на про�

ЛЕТНИ ЛЕН НА СОСТОЈБИ ЗА жени со кратки ракави памучни туники маички модни сончогледни печати лабава вклопување о-вратови маички блузи

DEN 0.67

100% памук / постелнина на врвови Направено во САД или увезена ✈✈ Брза испорака ✈✈ Стандард : 814 дена / з

Водоотпорни чевли со челични пети за мажи неуништливи безбедносни работи за безбедност, лесна пункција доказ за индустриски чевли што не се

DEN 441.60

Мрежа Водоотпорни чевли чевли за пети за мажи жени Горна мрежа : Дишењето го максимизира горниот дел и о�

Џешифанџиусу Жените Слаби Искинати Фармерки Се Протегаат Уништени Тексас Панталони Потресени Дупки Џебови За Кревање Задник Панталони

DEN 0.67

?[СОВЕТИ]? : Се Препорачува Машинско Перење, Миење Раце Бојата Може Малку Да Избледи Првиот Пат Кога Ќе Ја

Висок Струк 2 во 1 Проток Пеперутка Трчање Шорцеви, Жени Атлетски Шорцеви Со Џебови Салата Јога Тенис Шорцеви Тинејџерски Девојки

DEN 319.84

88% Полиестер, 12% Спандекс Затворање на врвка Миење Раце Само Премиум Материјал За Брзо Сушење : овие женс�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.