• Новак
Месечината фази кои носат куќиште за преносна торба за складирање на патувања тврда школка за додатоци и игри

Месечината фази кои носат куќиште за преносна торба за складирање на патувања тврда школка за додатоци и игри

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

【Големина】 Големината на оваа торба за складирање е 10,2 "x 4,5" x 2 " Овој носачки случај за прекинувач може лесно да ја задржи вашата конзола за играчки игри, картички за игри, слушалки, кабли за полнење и други мали додатоци за прекинувачи. 【Материјал】 Школка од оваа преносна торба за патувања е изработена од тврда Ева, која е водоотпорна, отпорна на прашина и отпорна на абење. Кадифената обвивка може ефикасно да ја заштити конзолата за игри во случај на паѓање. 【Капацитет】 Случајот за носење на патувања има 20 џебови со картички, џебови, џебови со картички за игри, а внатрешната торба со мрежи има поштенски патент, што може да спречи да се изгуби картичката при носење, а исто така да спречи пад на додатоците. 【Лесно за носење】 Симпатичната торба за складирање е погодна за конзолата за игри на прекинувачот. Таа е опремена со a a удобна, анти-лизгачка лента за рачки за лесно носење. Тоа е задолжително за патување. 【Совети】 Се препорачува редовно да се бришете и чистате. Ако имате какви било прашања, ве молиме ослободете се да не контактирате и ние ќе ви одговориме во рок од 24 Часови што е можно поскоро. 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање е 10,2 "x 4,5" x 2 ". Овој кутија за носење за Switch може лесно да ја задржи вашата конзола за игри со прекинувачи, картички за игри, слушалки, кабли за полнење и други додатоци за мали прекинувачи. 【Материјал】 Школка на оваа преносна торба за патувања е изработена од тврда Ева, која е водоотпорна, отпорна на прашина и отпорен на абење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Модел на контролор на видео игри целосен заштитен дизајн на покритие на кожата на налепницата за завиткување на декорацијата компатибилна

DEN 223.84

ПВЦ Направени во САД или увезени Совршен натпревар : Смешните печатени налепници се совршено погодни за

Дизајн на главни случаи, официјално лиценцирани за здодевно здодевно од директори на ликови за уметност винил налепница за игри на кожата,

DEN 1350.40

Дизајн на главни случаи официјално лиценциран е здодевен производ на директори Ултратенка и супер лесн

BASSTOP [Ажурирање Верзија] DIY Замена на куќиште за куќи за куќиште за куќиште за Switch NX конзола и десен лев прекинувач за радост контролер

DEN 2.67

Специјално дизајниран DIY замена за куќиште за куќиште за куќиште за конзола NS NX и контролер на радосен к�

Палто на рацете на Панама, носејќи случај за преносен држач за складирање на конзола за преносни игри со додатоци за слот за картички

DEN 1.33

Почувствувана крпа Направени во САД или увезени 【Големина】 Големината на оваа торба за складирање на �

Случај за носење на Supgear компатибилен со Nintendo Switch, заштитна тврда преносна патна торбичка за носење на куќишта за конзола и додатоци

DEN 0.67

Case Случај со висок квалитет】 Склоп за преклопување, изработен од материјал отпорен на вода EVA со силно з

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.