• Новак
Eyekepper Заштедете 10% на комплет 5 пакувања класични очила за читање за мажи и 5 пакувања за гроздобер читатели црна +1,00

Eyekepper Заштедете 10% на комплет 5 пакувања класични очила за читање за мажи и 5 пакувања за гроздобер читатели црна +1,00

Вреднување на стоката:
DEN 503.68

Пристапност
Во достапна форма

Eyekepper 5 Pack Plus 5 пакет е еднакво на 10 пакувања класични очила за црно читање за мажи Набавката на пакети може да ужива во повеќе попусти. Погледнете ги сликите за описот на големината на двете очила. Очилата за читање на Eyekepper се удобни за носење. Она што ќе го сакате е дека тие имаат многу поцврсто чувство. Можете самоуверено да ги отворите и затворите без да размислите дека такво едноставно движење ќе ги скрши. Рамките и шарките се доволно тврди што добро се вклопуваат и не изгледаат флопи. Леќите се јасни и остри, при што не се нејасни области надвор од фокусот. Ако не сте целосно задоволни со очилата за читање на Eyekepper, ве молиме контактирајте ја нашата услуга за клиенти за дополнителни информации. Eyekepper 5 Pack Plus 5 пакет е еднакво на 10 пакувања класични очила за црно читање за мажи. Набавката на пакети може да ужива во повеќе попусти. Погледнете ги сликите за описот на големината на двете очила. Очилата за читање на Eyekepper се удобни за носење. Она што ќе го сакате е дека тие имаат многу поцврсто чувство. Можете самоуверено да ги отворите и затворите без да размислите дека такво едноставно движење ќе ги скрши.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Здрави 4 парчиња Алатка За Отстранување Контактни Леќи И Вметнување Со Јасна Кутија За Тврди Контактни Леќи Протетски Очи (Зелена )

DEN 542.40

контактни леќи Држач За Вшмукување Топол Совет : Почитуван купувач, поради ефектот на осветлување, ја сл

TR90 со флексибилен титаниум Б Храмот Правоаголник за читање очила - Сина облога на AR - намалете го заморот, вирусот и сувото око од употребата

DEN 287.20

Метална рамка Антирефлективни леќи Ширина на леќи : 52 милиметри Мост : 15 милиметри Затемнети со антирефл

ВЕФСУ Мини Очила За Сонце Очила Микрофибер Очила Почиста Мека Четка Алатка За Чистење Мини Микрофибер Очила Мијалник Вшмукување Чаша

DEN 0.67

100% Пластика Материјал Пластични Микрофибер, И Висок Квалитет Мини Преносни Очила За Сонце Очила Микроф�

Очила За Читање Очила За Компјутерски Игри Оптичка Рамка За Полу-Раб Против Замор Сина Светлина Што Ја Блокира Портокаловата Затемнета Леќа

DEN 319.84

Метална рамка Ширина на објективот : 52 милиметри Висина на објективот : 13 сантиметри Мост : 15 милиметри...

ДОИТУЛ 18 Пара Очила Подлога За Нос Кратковиди Очила Парчиња Нос За Очила Очила За Замена На Носот Очила За Нос Поддршка Очила За Сонце Влошки

DEN 123.20

Силикон НОСОТ МОСТ ВЛОШКИ Замена Очила Носот Влошки самолепливи дизајн Лесен за аплицирање за повеќето

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.