• Новак
Чинии за фидер за птици од мипта, чинија за напојување со вода од не'рѓосувачки челик, двојни чаши со прицврстувач за прицврстувачи за пакувања за кокацили од пакет?

Чинии за фидер за птици од мипта, чинија за напојување со вода од не'рѓосувачки челик, двојни чаши со прицврстувач за прицврстувачи за пакувања

Вреднување на стоката:
DEN 159.84

Пристапност
Во достапна форма

Чинија со птици опремена со клип за лесен за кафез на птици Папагалот со вода за вода е изработена од врвен материјал од не'рѓосувачки челик за употреба. Дизајн со двојни чаши за држење на храна и пијалок во исто време. Wudgie вода за вода е многу лесен за чистење, е удобен и преносен. Големината е 5,8x5.2x5,5 см, е погодна за папагал, кокату и други мали птици или животни. Чинија со птици опремена со клип за лесен за кафез на птици. Папагалот со вода за вода е изработена од врвен материјал од не'рѓосувачки челик за употреба. Дизајн со двојни чаши за држење на храна и пијалок во исто време. Wudgie вода за вода е многу лесен за чистење, е удобен и преносен. Големината е 5,8x5.2x5,5 см, е погодна за папагал, кокату и други мали птици или животни. Опис Ова е сад за хранење на птици од папагал со врвен материјал од не'рѓосувачки челик за употреба. Многу е лесно да се исчисти. Опремено со клипот за лесен за кафез на птици. Со дизајн на двојни чаши за држење на храна и пијалок во исто време.- Папагалот со вода за вода е изработена од врвен материјал од не'рѓосувачки челик за употреба.- Дизајн со двојни чаши за држење на храна и пијалок во исто време.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сиуанмуер Играчки За Џвакање Птици, Камен За Мелење Клун Од Птици, Стапчиња За Џвакање Птици Играчки За Конури Папагали Кокатили Љубовници

DEN 121.44

●ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛ : Играчки За Џвакање Папагали изработени од порозен минерален камен, богат со калци�

Нуобести Плишани Животни Мозок Повторете Го Она Што Го Велите Папагал Електричен Папагал Што Зборува Звук Снимање Папагал Глас Повторувачки

DEN 321.76

Оваа играчка за папагал што зборува може да снима и да го повтори она што го кажувате неверојатни електр

Технички Птица Џвакање Костур Папагал Залак Дрвени Блокови Загатка Играчка за Мали &засилувач; Средни Папагали Птици За Внатре/Надвор

DEN 995.20

Лесен За Инсталирање : блокот за џвакање папагал може лесно да се инсталира внатре или надвор од кафезот

ПЕСНА Птица Средни И Мали Папагалски Играчки - Папагал Папагал Виси Замав Ѕвонче Играчка Птица Костур Бар Шарени Монистра Кафез Декор

DEN 2.00

1 СУШТИНСКА ИГРАЧКА ЗА ПАПАГАЛИ : играчката за птици обезбедува суштинска физичка активност за да ги одр

Среќно бисерни прстени 300 парчиња разнобојни птици нозе ленти пилешки гулаби нозе прстени пластични жилави ленти клип за миленичиња

DEN 198.40

Материјал за прстен за нозе на гулаби : пластични ленти за стапало со повеќе бои клип пластичен материја

4 Компјутер Папагал Седи Стојат Птица Кафез Додатоци Дрвени Штанд Шепа Мелење Јаже-Површински Стап Папагал Папагал Кокатели Љубовници

DEN 207.84

€Одличен Дизајн Q : идеална играчка наменета за вашите мали пријатели да стојат, Забавна за играње,мелењ

Ханабас 200 парчиња Канаринска Пластика На Обоена Нога Фазан Птици Гулаби Прстени Љубовници Птици Птици Со Нумерирани Нозе Идентификација

DEN 361.44

Прстен За Гулаб : за лесно идентификување на живина со сличен изглед, многу практична, што може да ви дад�

генерички 300 парчиња Птици Ленти За Нозе Пилешки Гулаб Нозе Прстен Пластични Ленти За Живина Клип За Миленичиња Клип Пилешки Ленти За Глуждот

DEN 1.00

Материјал за прстен за гулаби : Пластични Повеќебојни Ленти За Гулаби Клип пластичен материјал, издржли

Ванфавори Птица Пелена Темперамент Лет Костум Облека со 80 Инчен Летање Поводник Јаже За Папагали Конур Кокатиел Птици Тежина 75-99 Грама, М

DEN 3.00

Птица Пелена Лет Пакет Облоги птица облека ВАНФАВОРИ Ве молиме погледнете ја видео инструкцијата и нау�

Птиците САКААТ Здрава &засилувач; Прекрасна Спреј Просо Гмо Слободен Без Пестициди За Папагали Птици Кокатиел Љубовница Папагал

DEN 1.00

Плаќаат за просо не произлегуваод популарната побарувачка, ние сме сега отсекување на стебла, па сега ќ�

Pinvnby Не-Хаос Птица Фидер Папагал Автоматски Фидер Семе Храна Контејнер Костур Кафез Додатоци За Брановидни Папагали Канари Кокатиел Финч

DEN 239.84

●СОВРШЕНА ГОЛЕМИНАголемина на фидер за птици од 4,72"x2, 95" x6, 5 " (L x w x H); може да вчита 400g семиња Ве молиме из�

Стобок Кафез За Птици Дозер За Вода Фидер: 2 ПАРЧИЊА Папагали Кафез Автоматски Сад За Вода Двојни Наводнувачи За Живина Папагал Папагал Папагал

DEN 2.33

сакате да имате издржлив дозер за вода за гулаби? Ако е така, нашиот пластичен дозер за вода е внимателно

3 ПАРЧИЊА Птичји Ражен Држач За Храна За Птици Колибри За Птици Од Нерѓосувачки Челик Ражен Од Птичји Папагали Држач За Мал Животински

DEN 1.67

Безбеден и издржлив материјал : овие раженчиња од зеленчук од птичји овошја се изработени од квалитетен

Цвет Лист Череп Мека Дише Миленичиња Кафез Импровизирана Лежалка Со Прилагодливи Ремени И Метални Куки Хамак Кревет За Мачки Мали Кучиња

DEN 2.00

Добра дишење : Чувајте ги миленичињата ладни и удобни Практично складирање : производот е мал и лесен...

Кафези за Летање За Мали Птици Носете Торба Долг Фидер Уред За Напојување Животинско Снабдување Свиња Виси Мала Играчка За Миленичиња H^ај Зајак

DEN 812.80

Практично И Чисто : Чувајте Дарежливо Снабдување Со Ж^ај Во Прозорецот На Торбата Фидер За Колибри Вшмук

Папагалски Кафез За Птици, Жичана Куќа За Птици Со Фидер За Птици И Држач, Додатоци За Птичји Куќи За Папагали Папагали Сипки Канаринци

DEN 591.84

Додатоци за кафези за птици : 2 пластични чаши за храна и вода, 1 дрвен држач за одмор, 1 послужавник за отп�

KLKCMS Играчка За Замавнување НА ПАПАГАЛОТ За Миленичиња Издржлива Играчка За Птици Брановидни Папагали За Играчка За Закачување

DEN 1222.40

* Виси на за декорација на, давање на вашата птица и да,, се искачи и носителот * Нашата играчка за птици е �

Природна играчка со трева за миленичиња папагал макав африкански сиви буџики кокатуто пагатет кокатиели conure macaw lovebird кафез за џвакање

DEN 2.67

Направено од природна трева од лоуф, таа е безбедна за птица Забавно за игра и џвакање ја олеснува досад�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.