• Новак
Играчки за мачки кои паѓаат риба со Silvervine и Catnip, 2 пакувања Интерактивна играчка за мачки за затворени мачки, 11 Електрична играчка за вежбање со мачки за мачки, играч

Играчки за мачки кои паѓаат риба со Silvervine и Catnip, 2 пакувања Интерактивна играчка за мачки за затворени мачки, 11 Електрична играчка

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

? Интерактивна играчка за мачки - флопи риба играчка со мачки со вграден сензор за допир Кога вашата мачка ќе ја допре играчката, играчката за риби со мачки автоматски ќе се мавта и ќе направи звук, привлекувајќи ја вашата мачка да игра и да шутира; Ако не се допре за некое време, рибата со риба ќе се претвори во режим „спиење“ (★ Забелешка : полнење, вклучете го прекинувачот и потоа полека преместете ја опашката за работа првиот пат кога ќе ја користите). ? Играчки за рибини со мачки - повеќето мачки привлекуваат од Catnip. Обезбедената торбичка за мачки во играчка со риби за мачки има ароматичен мирис што го стимулира мачката да игра, а играчките за рибини со рибини можат да ја задржат вашата мачка зафатена и да ужива во интерактивната радост дури и ако сте далеку. Чувајте го мачето опуштено и среќно, подалеку од осаменост и депресија. ? Издржливи и безбедни материјали - Интерактивната играчка со мачки за риби е изработена од памучна крпа со висина и кратка кадифен, безбеден и нетоксичен за вашето маче. Трајниот материјал му дозволува на мачката да го туши, да скока и да го зграпчи дури и да го направи ударот „Deathnny“ како што би сакале со вистински плен. ? USB -полнење - Лесно е да се наполни играчката за риби со мачки, само да се отвори патентот и да се приклучи на USB -кабелот. И моторот на играчката е отстранлив, кога ќе ја исчистите оваа играчка со риби, ве молиме запомнете да ги земете предвидената торбичка за мачки и моторот од стомакот. ? Што добивате - играчки за мачки со риби од 2 парчиња. Тоцирело инсистира на најдобар квалитет и услуга. Ако не сте задоволни со нашата играчка со мачки со риби, можете да ја вратите или замените. Ако имате други прашања, ве молиме слободно контактирајте не, ние ќе одговориме на вашите во рок од 24 часа. ? Интерактивна играчка за мачки - флопи риба играчка со мачки со вграден сензор за допир. Кога вашата мачка ќе ја допре играчката, играчката за риби со мачки автоматски ќе се мавта и ќе направи звук, привлекувајќи ја вашата мачка да игра и да шутира; Ако не се допре за некое време, рибата со риба ќе се претвори во режим „спиење“ (★ Забелешка : полнење, вклучете го прекинувачот и потоа полека преместете ја опашката за работа првиот пат кога ќе ја користите). ? Играчки за рибини со мачки - повеќето мачки привлекуваат од Catnip. Обезбедената торбичка за мачки во играчка со риби за мачки има ароматичен мирис што го стимулира мачката да игра, а играчките за рибини со рибини можат да ја задржат вашата мачка зафатена и да ужива во интерактивната радост дури и ако сте далеку. Чувајте го мачето опуштено и среќно, подалеку од осаменост и депресија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лиммакс Мачка Тунел Кревет Мачка Тунели За Внатрешни Мачки Пештерски Кревет Мека И Чувствувана Мачка Пештера Со Тунел Затворен

DEN 591.84

Уникатен Кревет За Тунели За Мачки : овој кревет за пештери за мачки има двослоен композитен дизајн на к�

Мачка Обновување Јаки &засилувач; Конуси Мека Пет Обновување Јака Куче Конус Алтернатива По Операцијата Миленичиња Материјали Симпатична

DEN 191.84

Дизајниран Да Траезаштитната јака не е само мека и се пере, туку има и отпорност на гребење и каснување М

Делоз 101 Унца /3 литри Фонтана за Вода за мачки.Автоматска фонтана За Вода за миленичиња погодна За Мачки, Кучиња, Недостаток На Вода Ќе

DEN 366.40

Голем волумен : Останувањето хидрирано е клучно за спречување на болести на бубрезите и уринарниот трак

ЛИДИЈА АЕ914 Гравирање Куче Мачка Домашно Милениче Ѓердан Приврзок За Пепел Прилагодено Круг Нерѓосувачки Челик Спомен Спомен Кремирање

DEN 1.67

Чувајте ги спомените за вашата сакана близу до вашето срце Кога го носите како потсетник дека вашата са�

3 Спакувајте Јаки За Божиќни Мачки Со Ѕвонче И Безбедна Тока За Брзо Ослободување, Отцепена Јака За Мачиња, Прилагодлива 9,8-17 инчи,За Мали Мачки

DEN 2.67

Класичен Дизајн На Божиќни ЕлементиМала Мечка, Божиќна Капа, Шема На Новогодишна Елка, Полна со празнич�

Lanyihome Мултифукција 2 во 1 мала силиконска храна за миленичиња може да лажица мини шпатула + пластична миленичиња мачка храна лажичка со

DEN 175.84

★ 2 во 1 ПЕТ МОЕ лажица за влажна храна има права линија, крива и дизајн на лажица со остри агол може да ра

Доракитен Мачка Коча Билка Играчки Интерактивни Мачки 4 парчиња Маче Кадифен Нип Џвакање Птица Играчка Со Прстен Хартија Миленичиња Најдобри

DEN 63.84

Доракитен е бренд кој се фокусира на материјали за миленичиња, дизајнирање на секој производ, носење по�

Керамички чинии за мачки, садови со мачки за мачки за храна и вода, плитки садови за храна за мачки миленичиња за миленичиња за мачки, мачиња

DEN 319.68

Стабилна! тешка од пластика! Вашите прекрасни пријатели не можеа да го уништат сега Не е лесно да се скр

Мачкино Дрво, 67 Инчи Кула За Мачки На Повеќе Нивоа, Мачкини Дрвја И Кули Со Столпчиња За Гребење Покриени Со Сисал, Платформа Со Обложување,

DEN 0.33

Разноврсен Центар За Одмор И Рекреација : без оглед на тоа што вашето маче сака да се протега на простран

Кикирики за домашни миленици Колегиумски колегиум кучиња худи кучиња џемпер, xl | Удобна облека за кучиња за кучиња кучиња кошула за кучиња

DEN 198.88

Официјално лиценциран производ со миленичиња од кикирики овој џемпер од кучиња од дрво е официјално ли

Оксифреш Премиум Миленичиња Стоматолошки Комплет за Кучиња &Засилувач; Мачки-Лесно Решение За Домашно Милениче Свеж Здив, Чисти Заби, Контрола

DEN 479.68

ЧИСТИ ЗАБИ ЗА КУЧИЊА И МАЧКИ + СЕ БОРИ СО ПЛАКИНишто не работи подобро за да им помогне на забите на кучињ

ЗАШТИТНИК НА Вратата KDAOQN Од Гребење На Кучиња, Проѕирни Винил Налепници Заштитник На Вратата За Гребење На Кучиња, Мебел за Прилагодено

DEN 2.67

ЗАШТИТЕТЕ ГО ВАШИОТ МЕБЕЛОвие винилни налепници против гребење миленичиња се совршена заштита за ваши�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.