• Новак
N/A 10 парчиња Европски шупливи плоштади прстен за салфетка злато салфетка, свадба хотел сет табела за украсување салфетка прстен

N/A 10 парчиња Европски шупливи плоштади прстен за салфетка злато салфетка, свадба хотел сет табела за украсување салфетка прстен

Вреднување на стоката:
DEN 7228.00

Пристапност
Во достапна форма

Удобно за допир Елегантен и нежен цветен дизајн. Совршен за свадби или семејни собири. Прекрасна декорација за салфетки, едноставна и практична. Направете салфетки да изгледаат природно и да се чувствувате добро. Одлична декорација за вашите занаетчиски проекти, свадби и семејни обединувања. Удобно за допир. Елегантен и нежен цветен дизајн. Совршен за свадби или семејни собири. Прекрасна декорација за салфетки, едноставна и практична. Направете салфетки да изгледаат природно и да се чувствувате добро. Одлична декорација за вашите занаетчиски проекти, свадби и семејни обединувања. Опишете : Удобно за допир. Elegant and delicate floral design.Perfect for weddings or family gatherings.A beautiful decoration for napkins, simple and practical.Make napkins look natural and make you feel good.A great decoration for your craft projects, weddings and family reunions.Specification : Type : Ring Style на салфетка : Западен материјал : Алузбор : Како што е прикажано : 4.8* 4,8cmurface Технологија : Електропресирање на пакетите Вклучува : 10* прстени за салфетка (други демо производи што не се вклучени) Белешка : Снимање на светлина и различни прикази може да предизвикаат боја на предметот на сликата малку поинаку од вистинската работа.

Главните карактеристики

Type:
Napkin Ring
Style:
Western
Material:
Alloy
Color :
as shown
size:
4.8*4.8cm
urface Technology:
Electroplating
Package includes:
10* napkin rings (other demo products not included)
Note:
Light shooting and different displays may cause the color of the item in the picture a little different from the real thing. The measurement allowed error is +/- 1-3cm.

Избор на клиент

Ламплиг шпорет Топ полица за складирање на зачини, шпорет зачини за зачини 30 Магнетна дрвена шпорет полица за задниот дел на шпоретот, фарма

DEN 3.33

【Додадете рустикален шарм во вашиот дом】 Со својата уникатна борна уникатна текстура од дрво жито и кл

Алатка за церемонија на чај Оунана Кинески чај сет gongfu чај постави чај церемонија додатоци чај сад чај табела чистачка алатка за стружење

DEN 1078.40

Screpther Set Set Set Set е произведен со добар материјал, кој не е лесен за деформирање или Соодветната должина на

ygqzm кујнски организатор решетката wallид што виси сад за капакот на капакот на капакот без мултифункционално решетка за складирање

DEN 2472.96

ПП : Одморот за капакот на тенџерето е направен од PP материјал, а површината на истиот е мазна и не е врза�

Мала Решетка За Одводнување Садови Во Прилагодлив Мијалник, Проширлив 304 Организатор На Решетка За Сушење Метални Садови Од Нерѓосувачки Челик

DEN 1.33

●®Решетката За Садови отпорна на 'рѓосување Quetlao метални лавици за садови се изработени од висококвали�

ИФКХДД Шпорет За Притисок Во Домаќинството Алуминиумска Легура Гас отпорен На Експлозија Мултифункционален Шпорет Со Мал Безбедносен Притисок

DEN 1888.00

●Домашна кујна добар помошник за вашиот живот за додавање топли бои ● алуминиум, топлинската спроводл�

Toyandonona преклопна канта за миење садови за миење садови, повеќенаменски преносни преносни деца, преклопени мијалници за миење садови, чинија

DEN 2.67

Користете премија и екопријателски материјал направен, издржлив и практичен за долготрајна употреба Д�

Персонализирана Шолја За Кафе За Баба Среќен 1 Ви Ден На Мајката Како Моја Баба Кригла Прилагодена Кригла Подароци За Баба Нана Џиџи Подароци

DEN 1.00

Нашиот приспособлив производ ќе биде ексклузивна кригла што ви припаѓа вам и на вашето сакано семејств�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.