• Новак
Автентичен рангерски гаќички за мажи софи

Автентичен рангерски гаќички за мажи софи

Вреднување на стоката:
DEN 300.16

Пристапност
Во достапна форма

Шел : 100% најлон; Лагер : 100% најлон Еластично затворање. Тркање кратко со покриена еластична лента за половината и делфин полите. Внатре во џебот на клучот. Moisture management technology. Built-in brief liner for added comfort. Shell : 100% Nylon; Liner : 100% Nylon. Elastic closure. Running short featuring a covered elastic waistband and dolphin hem. Inside Клучен џеб. Технологија за управување со влага. Вграден краток лагер за дополнителна удобност. Пентиот Ранџер е омилен на воениот личен. Изработено е од лабава фитинг мека трикот и нема да влече или да работи. Ranger Panty има внатрешен лагер, подобрен џеб за клучеви или лична карта, и ќе биде единствената работа што сакате да ја носите. Пентиот Ранџер честопати се нарекува свилени, свилени мазни, ние само го нарекуваме најпродавано кратко време на мажите. Стил што го сака војската, Ranger Panty е изработен од лабава мека ткаенина Трикот, дизајнирана да се одржи до бараните вежби или на неславните покачувања на свилата. Ова кратко има 2,5 "Inseam со најблиско изградено во кратко. Носете го ова кратко за време на ПТ, во теретана, трчање, на покачување и каде било помеѓу.

Главните карактеристики

Избор на клиент

SOLCYSX Компресија Кошула За Мажи Слабеење Долна Кошула Обликувач На Телото Резервоарот Врвот За Гиномастика Без Ракави Обликувани Елек Мажи

DEN 2.33

90% Најлон, 10% Спандекс Предвремено затворање Машинско Перење ●ДВОЈНА КОМПРЕСИЈА на СТОМАКОТ qнашите дол

Флуорен Муај Тајландски борбени шорцеви, ММА шорцеви Обука за обука на облека за кафез Борба против боречки вештини за кикбокс -шорцеви

DEN 3.00

100% полиестер Затворање на влечење Можете да кликнете на нашата марка „Флуорит“ и да го видите целиот н�

2023 година Нова машка спортска кошула краток ракав брза свилена спортска спортска активност Активност маица за порибување на пот и порибување

DEN 988.80

100% мраз свила Машка гроздобер кошула со кратки ракави копче надолу кошули со кратки ракави хавајски пла

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.