• Новак
Адаптер MARG AC/DC за Black & Decker FHV1200 Type 1 12V DC B & D BD безжичен ултра компактен преносен преносен вакуум чистач VAC класа 2 кабел за напојување Кабел за батерии

Адаптер MARG AC/DC за Black & Decker FHV1200 Type 1 12V DC B & D BD безжичен ултра компактен преносен преносен вакуум чистач VAC класа 2

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

⭐ 【Карактеристики】 : Специјален дизајн и материјали со висок квалитет Осигурете се дека адаптерот се чува на ниска температура за да се наполни безбедно, а сертифициран од FCC CE ROHS, ние се фокусираме на производство на високо квалитетни адаптери за напојување, без бучава, работа со ниска температура, без спонтано согорување , нема експлозија, без опасност од пожар, не обезбедува стабилен излез ⭐ 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100-240 V 50/60 Hz. ⭐ 【Најдобра услуга за клиенти】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари за да се постават. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. 24-часовна услуга за клиенти. Совети : Можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате вашиот модел на лаптоп. ⭐ 【Сигурност】 : Сите наши линии на производи се ставаат преку ригорозни процедури за контрола на квалитетот за да се обезбеди безбедно, сигурно работење за наредните години. Ние гарантираме дека нашите производи ќе го наплатат вашиот уред ефикасно како оригиналниот полнач или која било друга замена. Adapter MARG AC/DC за Black & Decker FHV1200 Type 1 12 V DC B & D BD безжичен ултра компактен преносен преносен вакуум чистач VAC класа 2 кабел за напојување кабел за батерии. ⭐ 【Карактеристики】 : Специјален дизајн и материјали со висок квалитет Осигурете се дека адаптерот се чува на ниска температура за да се наполни безбедно, а сертифициран од FCC CE ROHS, ние се фокусираме на производство на високо квалитетни адаптери за напојување, без бучава, работа со ниска температура, без спонтано согорување , нема експлозија, без опасност од пожар, не обезбедува стабилен излез. ⭐ 【Спецификации】 : Влезен опсег на напон во светот : 100-240 V 50/60 Hz. ⭐ 【Најдобра услуга за клиенти】 : Ние нудиме гаранција за враќање на целосните пари за да се постават. Покрај тоа, за 3 години од датумот на купување, ние ќе го разменуваме вашиот производ бесплатно доколку тој стане неисправен. 24-часовна услуга за клиенти. Совети : Можете да притиснете [Ctrl + F] за да го пребарувате вашиот модел на лаптоп.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Денот на в Valentубените преголема маичка за жени за жени Симпатична срцева печатена пулвер врвна слатка долга ракав кошули од кошули џемпер

DEN 836.80

Materialенски материјал за кошула со долг ракав за жени : полиестер и спандекс Овие џемпери доаѓаат со целос

Кигауру 6 парчиња Дупчалка За Контра Мијалник Сет Метал Челик Со Голема Брзина Титаниум Обложена Бит Дупчалка За Мијалник 3 Флејта Алатка За

DEN 1.00

Материјал : челик со Голема брзина 4241 Површинска Обработка : титаниумска обвивка Дијаметар на битот : + 6,

HSCW едноставен модерен вентилатор на таванот со светло со осветлување LED светлосна апликација и далечински управувач тавански ламба

DEN 3.00

големина : l53 * h20cm, материјал : акрилик + ковано железо + апс, извор на светлина : мотор 35 W Подготвен LED изво

Преносни Торбички За Електронски Организатор Назад Во Училиште Жолта Торба За Складирање Кабел За Патување За Хард Дискови, УСБ,

DEN 169.60

_Материјал : 900Д шифрирана Оксфордска ткаенина +Димензии : 5, 9х9, 44х3, 14 инчи / 15х24х8 см +Повеќе прегради : 2 го�

Пловечки Прстени За Базен Универзална Телефонска Торба Подводна Торба За Мобилни Телефони Покријте Ја Сувата Торбичка Вратот Плови

DEN 2.00

100% пвц Машинско Перење Производот Може Да Се Користи На Повеќе Начини! Погоден за паметен телефон! Плови

Предиво 15 парчиња Кутија Кутија За Бонбони Кутии За Подароци За Колачиња Кутии За Подароци За Роденденски Забави Торби За Божиќно Задоволство

DEN 0.33

БОЖИЌНИ УКРАСИ кутии Користење на производство на хартиен материјал, дизајн на текст исклучителна, уни�

Бигфут Поминаа Сквотчин Покритие Заштитна Кутија Компатибилен За Airtag Анти-Изгубени Носителот Локатор За Паричник Багаж Јака Мачка Куче

DEN 2.67

силикон Материјали : ова е силиконски дизајниран заштитен случај компатибилен за apple airtag, кој може да го

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.