• Новак
Оригинален OEM 32790-26010 Кабел Аси-БЕСПЛАТНО / 3279026010 за избрани модели на Hyundai Kia

Оригинален OEM 32790-26010 Кабел Аси-БЕСПЛАТНО / 3279026010 за избрани модели на Hyundai Kia

Вреднување на стоката:
DEN 400.00

Пристапност
Во достапна форма

Оригинален фабрички дел од ОЕМ во оригинално пакување на мало Загарантирана е квалитетот на OEM и директното вклопување. Точен дел што дојде со вашето возило и продажба на застапништво. Погодни за Санта Фе 00-05 и повеќе. Големите делови од тигар го водат снабдувачот на OEM делови од 2015 година - ние носиме повеќе од 200,000 видови на физички акции на автоматски автоматски пакувања - повеќето делови можат да се испорачуваат во рок од 2 работни дена преку забрзана услуга за испорака од 1 ~ 2 дена - наведената цена е конечна цена. Нема скриена цена или основно полнење. - Вашето задоволство е загарантирано. За меѓународните купувачи, увозната должност може да се наплатува од локалните царина и продавачот не е одговорна за должностите.

Главните карактеристики

Избор на клиент

А-Премиум Диск Сопирачка Дебеломер Собранието Со Заградата Компатибилен Со Одберете Акура, Хонда И Исузу Модели - SLX, Amigo, Пасош, Аксиома,

DEN 433.60

[Опрема За возила] : Компатибилен Со Acura SLX 19961999, Компатибилен Со Пасошот Honda 19942001, Компатибилен Со Isuzu Amigo 19

10 компјутерски комплети за суспензија Горна и долна контрола на рацете, краевите на надворешната вратоврска, врските на предната и задната

DEN 2.33

Компатибилен со Ford Expedition 20032006 со стандардна суспензија Direct Design Design Direct Fit / Control Arms доаѓа претходно собр�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.