• Новак
BlackMagic Design Ultrastudio Mini Monitor

BlackMagic Design Ultrastudio Mini Monitor

Вреднување на стоката:
DEN 612.80

Пристапност
Во достапна форма

Ултрастудио мини монитор - Ултра мал џеб со големина на грмотевици за репродукција на Thunderbolt за SDI и HDMI Цел - Кога ви треба следење на ниски трошоци за уредување, тогаш ултрастудио мини монитор е совршен. Флексибилност и квалитет - Ultrastudio поддржува огромен спектар на видео формати и резолуции во комбинација со сите типови видео и аудио врски. Супер тежок елегантен и преносен дизајн - Ultrastudio Mini модели се дизајнирани за преносливост и можат да се користат како самостојно самостојно на работната површина или решетката поставена со друга опрема. Поддржува вашиот омилен софтвер - Ultrastudio поддржува повеќе уредување, дизајн и видео софтвер од кој било друг производ за снимање, ослободувајќи ве да работите со вашиот омилен креативен софтвер. Black Magic Design Ultrastudio Mini Monitor е совршен за користење на ниски трошоци HDMI телевизори и проектори за мониторинг. Кога ви треба следење на ниски трошоци за уредување, тогаш ултрастудио мини монитор е совршен. Вклучете ги грмотевиците и следете ги излезите од SDI и HDMI. Кога ви треба следење на ниски трошоци за уредување, тогаш ултрастудио мини монитор е совршен.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Module за автоматско засилување/конвертор на Buck CC CC CC модул 0,5-30V 6A 60W Прилагодливо регулирано напојување на напон на напон на напојувањето

DEN 2.33

【Високи перформанси】 : Влезен опсег на напон DC 7 V32 V; Излезен напон DC 0,5 V32 V; Максимална излезна струја 5А,

КГДХБ Нерѓосувачки Челик 26мм 22мм Часовник За Брзо Ослободување Рачен Зглоб за Гармин Феникс 6 6Х Про 5Х 5 плус 3 ЧАСОВНИК За Часовници Лесен

DEN 400.00

Земја Како Што Е Означено *100% сосема нов и квалитетен, лесен за прилагодување на должината за да одговар�

Компресија Пролет за враќање на пролетта Компресија на пролет пролетниот притисок пролетен жица DIA1.2mm Надворешна DIA12mm должина 10 15

DEN 259.20

Стабилна и издржлива, висока еластичност, висока јачина на затегнување, отпорност на 'рѓа, добра еластич

Греј990 Торби За Складирање Дневни Потреби, Преносни Слушалки За Полнач За Кабел За Полнење Патент Заштитна Торбичка За Складирање-Светло

DEN 1022.40

Оваа двослојна торба е изработена од висококвалитетна ткаенина со ленена текстура и внатрешни најлонс�

SUNEX АЛАТКИ 8516 Хидраулични Продавница Столче, 250-Фунти Капацитет, сребро &засилувач; Голема ЦРВЕНА Торин Вртливата Бар Столче: Поместена

DEN 2196.32

Производ 1 : ХИДРАУЛИЧНО ПРИЛАГОДУВАЊЕ на СЕДИШТАТА : Лесно прилагодете ја висината на седиштето од 29" на

Комплет за пакување со пакување на рицинусов масло, пакувања за пакување со рицинусово масло, пакувања со рицинусово масло за детоксикација

DEN 0.67

? Топли совети? 2Поставете мала количина од 12 лажици рицинусово масло во пакувањето на рицинусово масло �

ЈИЈШОП 4 Сечила Вентилатор За Шпорет На Дрва Со Топлински Погон За Камин За Горилник На Дрва Еко Вентилатор Црни Жешки Вентилатори

DEN 1299.52

Овој вентилатор за горилници е дизајниран да обезбеди многу широк опсег на топлинска струја, така што м�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.