• Новак
Адаптер за конектор за конектор FREDORCH 3XLR за интерфејс со дијаметар од 12мм DIY играчки додатоци

Адаптер за конектор за конектор FREDORCH 3XLR за интерфејс со дијаметар од 12мм DIY играчки додатоци

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : Алуминиумска легура 3 XLR до DIY крајниот конектор Вкупна должина : околу 11 см, дијаметар : околу 1,2 см, тежина 50g;. 3xlr конектори за реципроциран линеарен активирач. Пакетот вклучува : 1pcs *3 XLR адаптер за конектор. Дизајн на адаптер за вшмукување од не'рѓосувачки челик DIY дизајн, крајниот конектор за возвратен линеарен активирач уред Единствениот супер адаптер материјал : Орев за спојување се изработени од 304 не'рѓосувачки челик, добра отпорност на 'рѓа и трајни. Тип : 3xlr до DIY Апликација за конектор за End Connector : Реципроцирање на линеарен активатор/или за цели на индустриска врска, пакетот содржи : 1 парчиња конектор за крајниот конектор бесплатно шопинг : ние нудиме 100% гаранција за враќање на парите за секој клиент. Ако не сте целосно задоволни, ве молиме контактирајте не и побарајте поврат или замена.

Главните карактеристики

Избор на клиент

12 Пакувајте Сунѓер За Садови Еколошки Кујнски Сунѓер Природни Биоразградливи Сунѓери За Садови, Сунѓери За Повеќекратна Употреба

DEN 153.44

12 Сунѓери За Пакување Достапен Избор : ќе добиете 12 сунѓери за пакување, доволно за да ја замените алатка

Носител На Пасош ЗА Тигари Патна Торба, Пасош И Држач За Картички За Вакцини Комбо, Тенок Паричник За Пасош За Патувања За Жени Мажи,

DEN 111.84

Ажурирани Најважни Патувања оваа конкретна патна галантерија е повеќе од само носител на пасош, но вкл�

Најдобра работа влошки на коленото- Тешка сет, црна обвивка, удобна перница за гел, прилагодливи клипови, флексибилни ленти за возрасни мажи

DEN 1.33

Подобрени силни ленти за поддршка : Шампионски колена со обвивка околу еластична со цврсти прилагодлив�

3 пакувања црни игри влошки на глувчето, влошки на глувчето со зашиен раб, подлога на глувчето со не-лизгање гума основна тастатура,

DEN 159.84

【Ултра мазна површина】 Направена од премиумтекстурирана и мазна површина на ликра крпа што глувчето у

НЗНД Компатибилен Со Ултра Куќиштето Samsung Galaxy S23 со [Вграден Заштитник На Екранот], Заштитен Отпорен На Удари На Целото Тело Солиден

DEN 207.68

Компатибилен Со Samsung Galaxy S23 Ultra Прво испратете ни епошта доколку има некакви проблеми Специјално дизајни

Sggainy Таванот Вентилатор Со Светла, Led Таванот Вентилатор Светлина Кинески Ретро Канцеларија Спална Соба Дневна Соба Ресторан Метал

DEN 1390.40

Вклучува Вентилатор / Светло Универзален Рачен Далечински Управувач Модерен Тавански Вентилатор со Led �

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.