• Новак
2 парчиња прилагодливо работно капаче со копчиња и вратоврска за ленти за жени долга коса, геометриски круг зелена сина портокалова

2 парчиња прилагодливо работно капаче со копчиња и вратоврска за ленти за жени долга коса, геометриски круг зелена сина портокалова

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

100% полиестер Прилагодливо затворање. Премиум материјал : високо-одделение полиестерска ткаенина и памучна џемпери, светло, меко удобно дишење. Брза суво, пријателско за долгогодишна работа во текот на летото. Работни капачиња со копче : Буфант капи со копчето околу увото, што можете да ги избегнете лентите на страните за да ги направите ушите да ви бидат повредени или да добијат брчки на лицето. Со еластична лента на задната страна, можете лесно да ја поставите косата, работната капа нема да ве натера да чувствувате непријатност дури и таа е затегната. Работни капачиња со џемпери : Секое работно капаче за копче доаѓа со џемпери во челото, што лесно може да ја апсорбира потта на челото, да дише и може да ја покрие целата коса додека останува удобно, ќе биде задолжителна и неопходна алатка кога работите долги часови или во топло лето. Прилагодливи работни капачиња : Овие буфантни капачиња доаѓаат со еластичен дизајн на опсегот и вратоврска, можете лесно да ги прилагодите ремените за да ви одговараат удобно, една големина е погодна за повеќето фризури и типови на главата. Широко користете во нашиот секојдневен живот : Тој е погоден за здравствена заштита, домашни работи, работа во дворот, сликарство, дрвени работи, нега на лицето, готвење и многу повеќе. Можете да ја добиете најдобрата работна состојба со неа. Тоа е најкласичното капаче за само-вратоврска дизајнирана за секојдневниот живот. Оваа работна капа е идеален производ за сите. Вие се грижите на другите, ние ви се грижат. Стилски работен капса Збогум на традиционалното грдо работно капаче, тука нашата нова буфантна капа ви ја нуди свежата. Стисна капа со кул шема, живописна боја, оваа работна капа додава повеќе бои во досадниот живот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Aniywn женски обични кратки ракави за кратки ракави, дами v вратот патент лабава цврста боја работа канцеларија маица блуза, блуза, блуза,

DEN 3.00

Чипка Ве молиме, нашата големина е азиска големина, азиската големина е со околу две големини помала од �

Здраво Clasmix 3 пакет плус големина Бикер шорцеви за жени високи половини кои не се гледаат преку тренингот Супер меки црни јога шорцеви

DEN 319.84

92% полиестер, 8% спандекс Повлечете го затворањето 【Големина нагоре !!! Без разлика дали сте ситни или вис

Девојки за девојчиња Јаија есен летен екипаж на екипаж памук, памучна графичка вратоврска боја, блуза со блуза, блуза, елек за маички за

DEN 1080.00

2023 Облека Графички врвен елек за жени за жени црни петок зделки 2023 година ✈✈✈ ДЕЛОВИ : Обично 714 работни

Мејмија женски памучни постелнина панталони со висока половината еластична половината, џокерски панталони, јога издлабени исечени

DEN 2.00

85% постелнина, 15% памук Еластичното варит го олеснува и полетува Женски високо квалитетни памучни посте�

Шорцеви за жени плус големина случајна лабава цртање кратки панталони еластични половини удобни летни тренинзи за тренингот на плажа

DEN 159.84

【Колокација】 : Ова удобно кратко за да направите лабав и обичен стил на вас Обична и ткаенина што е приј

Активни велосипедисти со активни велосипедисти на Stralucishop - 7 инчи Еластична еластична половината Мека основна тренингот за јога панталони

DEN 143.84

92% памук, 8% спандекс Повлечете го затворањето Висок квалитет Овие шорцеви за велосипеди се изработени о

Cordaw ZIP предниот спортски градник за прилагодување на лентите со висока поддршка со средно влијание со средно влијание предниот дел

DEN 3.33

75% најлон, 25% спандекс Затворање на патент Лесно вклучен / исклучен спортски градник : Заклучок за заклуч�

Фустани fqzwong за жени 2023 летен елегантен одмор на плажа на плажа, линија за лансирање трендовски гроздобер клуб што излегува одморалиште

DEN 63.84

100% висококвалитетен материјал 【Никогаш нема да жалам што ќе добиете】 женските летни фустани усвојува

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.