• Новак
Сурфа риболов ролни со јаглеродни влакна тело, ролни за риболов со солена вода, кои се вртат, 13+1 бб 44 фунти максимално влечење ултра мазен моќен риболов вртеж за врт?

Сурфа риболов ролни со јаглеродни влакна тело, ролни за риболов со солена вода, кои се вртат, 13+1 бб 44 фунти максимално влечење

Вреднување на стоката:
DEN 1204.80

Пристапност
Во достапна форма

【Висока конфигурација】 Достапни ролни за риболов со сурфање со главно тело и ротор на јаглерод, две анодизирани метални количини во боја, стабилен систем за пренос, прецизни запечатени лежишта од не'рѓосувачки челик, рокерска рака на CNC од не'рѓосувачки челик, голема метална звучна плоча 【Водоотпорни】 вртејќи риболов риболов со солена вода со висококвалитетни силиконски водоотпорни прстени на 6 клучни позиции, искривување и отпорен на корозија, значително продолжен животен век на услугата. 【Моќна сила за сопирање】 јаглерод/чувствувана подлога на сопирачките влошки на долготрајна и стабилна моќност на сопирање, 13+1 запечатени прецизни лежишта од не'рѓосувачки челик, комбинирани со прецизно машинирана легура на цинк, за забна плоча и месинг за заб, секогаш подмачкана, супер мазна и стабилен менувач со фино влечење за да се повлече во голема риба. 【Одлични карактеристики】 Големото ослободување на калибар и копчето за прилагодување на влечење може ефикасно да го контролира притисокот врз шипката кога се бори со голема риба. Инстант анти-реверс прекинувач, го подобрува линијата и го минимизира пресвртот на линијата. 【Широко користени】 вртечки ролни може да се користат во риболов со солена вода, риболов со слатководни води, риболов со карпи, риболов на крап, риболов со бас, риболов на сурфање, риболов на езерото, риболов на реки и риболов за патувања. 【Висока конфигурација】 Достапни ролни за риболов со сурфање со главно тело и ротор на јаглерод, две анодизирани метални количини во боја, стабилен систем за пренос, прецизни запечатени лежишта од не'рѓосувачки челик, рокерска рака на CNC од не'рѓосувачки челик, голема метална звучна плоча. 【Водоотпорни】 вртејќи риболов риболов со солена вода со висококвалитетни силиконски водоотпорни прстени на 6 клучни позиции, искривување и отпорен на корозија, значително продолжен животен век на услугата. 【Моќна сила за сопирање】 јаглерод/чувствувана подлога на сопирачките влошки на долготрајна и стабилна моќност на сопирање, 13+1 запечатени прецизни лежишта од не'рѓосувачки челик, комбинирани со прецизно машинирана легура на цинк, за забна плоча и месинг за заб, секогаш подмачкана, супер мазна и стабилен менувач со фино влечење за да се повлече во голема риба.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Денот на мајките Гном корпа капа симпатична виолетова срце рибарска капа капачиња спакувани летни сончеви капа подароци за мајка

DEN 1.67

100% полиестер Затворање на привремено Големина : една големина одговара на повеќето возрасни ? Материјал

Горила зафат на максимални ракавици без прсти | Работа без прсти без дишење и нараквици за риболов со ребрести површини за зафаќање | Боја:

DEN 2.67

Горила зафаќа риболов и работни ракавици нараквиците со зафатот што никогаш не се лизга Горила зафат на

Родеел риболов ранец за ранец 2 држачи за риболов шипки без 4 кутии за справи, големо складирање, ранец за пастрмка риболов спортско

DEN 3.33

【Голем простор за складирање】 Ранецот за риболов има кутија за справи со предно оптоварување, има пате

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.