• Новак
Sufix Superior 50 lb. Тест 275 г.

Sufix Superior 50 lb. Тест 275 г.

Вреднување на стоката:
DEN 547.20

Пристапност
Во достапна форма

Sufix Superior е монофиламент од премиум одделение и омилен избор на многу рибари заради неговите постојани, сигурни перформанси Овој специјално измешан кополимер најлон на Mitsubishi (Јапонија) обезбедува неверојатна јачина на затегнување, јачина на шок и ниско истегнување. Супериор нуди одличен баланс на основните физички својства потребни за риболов со високи перформанси. Опис на производот Superior 50 lb Clear - 275 yds од производителот Sufix Superior е монофиламент од премиум одделение и омилен избор на многу рибар заради неговите постојани, сигурни перформанси. Овој специјално измешан кополимер најлон на Mitsubishi (Јапонија) обезбедува неверојатна јачина на затегнување, јачина на шок и ниско истегнување. Супериор нуди одличен баланс на основните физички својства потребни за риболов со високи перформанси.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Осаж река риболов торба со кутии за справи, торба за опрема за риболов со солена вода, организатор на кутии со водоотпорно дното што не се лизга,

DEN 1279.52

Ефикасен распоред чувајте до 7 кутии за риболов со средна големина, како и мами, справи и мамка во средна

Обични капи, модна шапка за конска опашка за жени смешни неуредни бухти од камиони за бејзбол капачиња за бејзбол шминка за снопчиња

DEN 71.84

Памук, мрежа Направени во САД и увезени Затворање на привремено Материјал : 100% измиен памук, дише и издрж

Модни жени мажи кои можат да дишат плажа прилагодлива бејзбол капа хип хоп капа, капа за бејзбол капа тинејџерски момчиња момчиња

DEN 161.12

100% полиестер Затворање на копчињата ❤ ❤ ❤енски капачиња врвни капа бела каубојска капа, трчање капа ле

10-тина мува риболов шипка 4 делови 7-8WT летачки шипки јаглеродни влакна празнини со мала тежина средна брза акција риболов на слатководни

DEN 671.84

Летајте ја риболовната шипка со празнини со јаглеродни влакна плута Должина : 10ft (3meters); Тежина на линија

Hlotmeky волфрам на риболов тегови на црви за тегови за бас риболов мијалници што превртуваат асортиман на тегови на волфрам, асортиман

DEN 3.33

Прави точно кастинг на ветрот и попрецизно кога ги превртувате и ги мачкате мами за да попуштат бас Емит

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.