• Новак
Случај за тастатура за iPad Pro 12.9-инчи 2017/2015 [7 позадинско осветлување на бојата] Магнетски одвојлив безжичен Bluetooth тастатура со TouchPad, сина

Случај за тастатура за iPad Pro 12.9-инчи 2017/2015 [7 позадинско осветлување на бојата] Магнетски одвојлив безжичен Bluetooth тастатура

Вреднување на стоката:
DEN 1499.20

Пристапност
Во достапна форма

★ [Компатибилни модели] дизајнирани за i Pad Pro 129-инчен 2-та генерација 2017/i Pad Pro 12.9 "1-ви генерал 2015 (број на модел : A1584/A1652, A1670/A1671) само нема да одговара на ниту еден друг IPAD модели. Ве молиме проверете го задниот дел од дното на дното на дното на Вашиот i Pad да го пронајде бројот на моделот. преку повеќе гестови. слотови, зграпчете го моливчето, лесно да го носите и користите. За вашата таблета. Прецизни локации за дупки го поддржуваат пристапот до сите пристаништа и карактеристики. ★ [Брза Bluetooth конекција] копче за вклучување/исклучување на десната насока за отворање на тастатурата, притиснете "FN+C" во безжична состојба на појавување. (Bluetooth светлото трепка полека). Отворете Bluetooth на уредот, пребарувајте го името на тастатурата (Bluetooth тастатура 3.0) за уредот за појавување на тастатурата. ★ [Компатибилни модели] дизајнирани за i Pad Pro 12.9-инчен 2-та генерација 2017/i Pad Pro 12.9 "1-ви генерал 2015 (број на модел : A1584/A1652, A1670/A1671) само нема да одговара на ниту еден друг IPAD модели. Ве молиме проверете го задниот дел од дното на дното на дното на Вашиот i Pad да го пронајде бројот на моделот. преку повеќе гестови. слотови, зграпчете го моливчето, лесно да го носите и користите. За вашата таблета. Прецизни локации за дупки го поддржуваат пристапот до сите пристаништа и карактеристики. ★ [Брза Bluetooth конекција] копче за вклучување/исклучување на десната насока за отворање на тастатурата, притиснете "FN+C" во безжична состојба на појавување. (Bluetooth светлото трепка полека). Отворете Bluetooth на уредот, пребарувајте го името на тастатурата (Bluetooth тастатура 3.0) за уредот за појавување на тастатурата. Боја : Црна тастатура + сина кутија ❶ Како да ја поврзете тастатурата Bluetooth? 1. Отворете го случајот и вметнете ја таблетата во случајот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Изворите на компресија се погодни за повеќето дијаметар на жицата I жица 1.2мм компресија од не'рѓосувачки челик Пролет Надворешен дијаметар 18мм

DEN 1.67

Има силна антиоксидација, антикиселина, способност за антикорозија, лесна за складирање и употреба Мат�

Статуи и скулптура Киркст Гарден Петел, метални пилешки животински двор уметнички украси за украси уметнички дела за отворено, внатрешен

DEN 719.68

Скулптура со животни петел : Форма зачудувачки рачно насликани површини до дизајни за текстура на перду

Летање спарени кранови над изгрејсонце Сончев молив случај Студентска канцелариска торбичка патент Пенка торба за козметика торба за училишни

DEN 614.40

【Премиум материјал】 Направено од висококвалитетна водоотпорна крпа во Оксфорд Против прашина, гребна

Професионални Машинки За Коса И Комплет За Тример За Машки Машинка За Коса, Тримери За Мустаќи За Брада Машинка За Коса Професионален

DEN 826.72

Функција за Прикажување на електрична Машинка За Коса : екранот го прикажува преостанатиот капацитет н�

Универзална Носот Коса Кастри Пинцети - Нерѓосувачки челик Носот Коса Тример Долги Пинцети, Едноставен &засилувач; Безболно Машини За

DEN 1052.80

"Прстен" ТРИМ ТЕХНОЛОГИЈАнајзначајниот дел е дизајнот" прстен" Доаѓа со совети за тркалезни тримери кои

Скала модел на автомобили за Форд Мустанг Шелби GT500 диекаст легура модел на автомобили Минијатурни метални возила Роденденски подароци 1:32

DEN 1.00

【Висок квалитет на материјал】 : Нашите модели на автомобили се изработени од легура на цинк, пластични

XQUEEN возрасни секс играчки масти газ и пичка, реална голема големина пичка анус мастурбатор, tpe голем плен задник торзо за мажи, тен, 32

DEN 0.33

Како дизајн на големина до 32 килограми, што претставува животен модел на маснотии BBW, кој ви нуди најреал

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.