• Новак
Внатрешен филтер за гориво, делови за замена на моторот за филтрирање на гориво 16900 SA5 004

Внатрешен филтер за гориво, делови за замена на моторот за филтрирање на гориво 16900 SA5 004

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Применлив модел - Филтерот за гориво на моторот одговара за BF35 A BF40 A BF45 A BF50 A BF75 A BF90 A, ве молиме потврдете го моделот внимателно за да обезбедите прецизно вклопување Високи перформанси : му обезбедува на моторот, гориво со висок капацитет, помага да се обезбеди работа и перформанси во сите услови на возење. Ефективна филтрација : Филтерот за гориво е дизајниран да фати нечистотија, 'рѓа и други загадувачи, во спротивно ќе биде хистереза ​​на моторот, загуба на електрична енергија, тврд почеток, итн. Изработени од ABS материјали, тие имаат мала густина, голема јачина, добра перформанси за обработка, добра механичка својства, физички својства и издржливост. Применливиот модел - Филтерот за гориво на моторот одговара за BF35 A BF40 A BF45 A BF50 A BF75 A BF90 A, ве молиме потврдете го моделот внимателно за да обезбедите прецизно вклопување.екселентни перформанси - му обезбедува на моторот чисто, гориво со висок капацитет, помага да се обезбеди непречено работење и оптимални перформанси при перформанси во Сите услови за возење. Високи перформанси : му обезбедува на моторот, гориво со висок капацитет, помага во обезбедување на работа и перформанси во сите услови на возење.Директна замена : Овој филтер за гориво на моторот одговара на вклопувањето и функцијата на фабричкиот дел од наведените модели, е сигурен дел за замена. Применлив модел - Филтерот за гориво на моторот одговара за BF35 A BF40 A BF45 A BF50 A BF75 A BF90 A, ве молиме потврдете го моделот внимателно за да обезбедите прецизно вклопување. Високи перформанси : му обезбедува на моторот, гориво со висок капацитет, помага да се обезбеди работа и перформанси во сите услови на возење. Ефективна филтрација : Филтерот за гориво е дизајниран да фати нечистотија, 'рѓа и други загадувачи, во спротивно ќе биде хистереза ​​на моторот, загуба на електрична енергија, тврд почеток, итн. Изработени од ABS материјали, тие имаат мала густина, голема јачина, добра перформанси за обработка, добра механичка својства, физички својства и издржливост.

Главните карактеристики

Item Type:
Fuel Filter
Material:
ABS
Color:
White
OEM:
16900 SA5 004
Fitment:
Fit for BF35A BF40A BF45A BF50A BF75A BF90A
Package List:
2 x Fuel Filter:
Note:
1. Please double check the part number of your item, matching information is for reference only.:
2. If you are unsure of the item, please contact us before buying to avoid unnecessary return, thanks!:

Избор на клиент

Моќност Стоп Кое2750 Автоспецијалност Предни И Задни Замена Комплет Сопирачка-ОЕ Кочница Ротори &засилувач; Керамички Сопирачки Влошки

DEN 1.33

Совршено усогласени ротори и влошки заедно со надграден хардвер од нерѓосувачки челик и керамички лубр

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.