• Новак
Порти на картерот крварење црево EMH585

Порти на картерот крварење црево EMH585

Вреднување на стоката:
DEN 1537.60

Пристапност
Во достапна форма

Црева за вентилатори на вентилаторот за проветрување, пареи на моторното масло и гасови од картерот до колекторот за внесување Тие играат клучна улога во контролата на штетните емисии на моторот. Со пристап до сигурен бренд во квалитетот на OEM. Инсталирањето на производот мора да се изврши од квалификуван професионалец во согласност со упатствата за склопување и употреба на соодветна состојба на уметнички алатки. Црева за вентилатори на вентилаторот за проветрување, пареи на моторното масло и гасови од картерот до колекторот за внесување. Тие играат клучна улога во контролата на штетните емисии на моторот. Со пристап до сигурен бренд во квалитетот на OEM. Инсталирањето на производот мора да се изврши од квалификуван професионалец во согласност со упатствата за склопување и употреба на соодветна состојба на уметнички алатки. Цревото на вентилаторот на картерот е направено од докажани материјали за квалитет на ОЕ и ги карактеризира истите брзи врски. Тој е вклучен во постојано проширување на списокот на Гејтс на економични решенија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Замена на филтерот за воздух во кабината со свежо бриз за патничкиот простор за автомобили W/ рака и сода бикарбона сода, лесна инсталација,

DEN 0.67

Ерадицирајте мириси : Филтрите за проветрување на Fram Air ослободуваат чист воздух што е дезодоризиран со

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.