• Новак
Nilight 3 Gang Rocker Switch Box 12V SPST на исклучен прекинувач PD Type C и QC 3.0 USB полнач волтметар Волтметар водоотпорен алуминиумски рокер прекинувач DIY налепници за чамци автомобили

Nilight 3 Gang Rocker Switch Box 12V SPST на исклучен прекинувач PD Type C и QC 3.0 USB полнач волтметар Волтметар водоотпорен алуминиумски

Вреднување на стоката:
DEN 527.84

Пристапност
Во достапна форма

Мулти-функција дизајнирано : Оваа кутија за прекинувачи е интегрирано со 3x20 засилувачи на прекинувачи за засилувачи оценети на 12 VDC и PD тип Ц Волтметарот е вграден во центарот на USB полначот, јасно ги покажува тековните читања на работни волти, лесно забележете ја состојбата на напон на возила Површинска монтажа : со куќиште за монтирање на површината. Кутијата може да се монтира или на таблата со цртичка, под таблата, средна конзола или каде било на автомобилот. Заградата може да се прилагоди 360 степени. Ова ви дава повеќе опции за монтирање. Широка апликација : прекинувачите ви овозможуваат да контролирате до 3 различни уреди, како што се LED светлосни шипки, задни светла, карпести светла, светла на шофершајбната, светла од патот, светла од сашкеч, светла на зомби и моќ на венки, итн. Комплементарниот транспарентен и ноќ Налепниците за сјај ви овозможуваат да го направите прекинувачот според вашиот избор. Пакетот вклучува : 3 кутии за прекинувач пред жичен банда со PD Type C и QC 3.0 USB полнач и волтметар, 1x транспарентни налепници, налепници за ноќно сјај 1x, 6 завртки. 1 x Мулти функционална кутија за прекинувач на бандата 3 банда. 4 x завртки за фиксирање.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Замена на филтерот за филтрирање на филтрирање на моторот со екстра со пластизол, лесно инсталирање w/ Напредна заштита на моторот

DEN 2.67

Стапици нечистотија и нечистотија : Различни штетни честички и прашина можат да ги соберат над вашиот м�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.