• Новак
Победа за женски победи на Најк, спортски градник

Победа за женски победи на Најк, спортски градник

Вреднување на стоката:
DEN 799.20

Пристапност
Во достапна форма

88% полиестер, 12% спандекс Повлекување на затворање. Компресија и поддршка на машината. Дизајн на Racerback : лентите создаваат стабилизирачка напнатост, помагајќи да се минимизираат отскокнување за време на мултидирекционалното движење. Ремените на Sports Bras Racerback овозможуваат целосен опсег на движење. Материјал во Jerseyерси : Градскиот градник Најк има надворешно тело и внатрешна обвивка изработена од материјал од Jerseyерси. Спортскиот градник со отстранлив подлога нуди дополнителна поддршка без да се загрози чувството. Удобно вклопување : Sportsенскиот спортски градник има еластичен опседен граден бенд кој се чувствува меко против кожата и обезбедува безбедно и удобно вклопување. Отстранливи влошки создаваат поодделно вклопување. Sports Sports Sports : Машински миење, увезена, ткаенина : 88% полиестер/12% спандекс. Препорачано за женски спортисти кои носат големина на чаша А, Б, Ц или Д градник. Постојат отстранливи влошки. Sportsенскиот градник на Nikeенската победа на Sportsed Sports користи безбедно вклопување со средна поддршка за различни активности за обука. Спорните ленти за градници создаваат стабилизирачка напнатост, помагајќи да се минимизираат отскокнување за време на мултидирекционалното движење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

1 пар олимписка плоча со чиста железо со чиста железо, професионално тегови за кревање тегови, вежби за фитнес во теретана за дома

DEN 1071.84

Receiveе добиете : 2 x диск со тежина Плоча за противтежа, Материјал : Чисто железо, изработено од цврсти и изд

Кошница за складирање на јога, лавици за складирање на јога, домашна спортска опрема за складирање јога душеци јога ленти отпорни ленти

DEN 3.00

【Голем капацитет】 Големината на решетката за јога мат е 15,4 "(L) × 7,5" (W) × 22,8 "(H) со капацитет од 63 L, лесно мо

Змеј меч машки и женски плаша Премиум густа јога мат Еко пријателска гума за здравје и фитнес не лизгачки душек за сите видови на вежбање

DEN 831.84

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

Clispeed вежба се справува со гумени ленти за отпорност нагоре, ленти за вежбање, рачки за рачки за рачки за рачки за рачки за рачки: Вежба

DEN 175.84

Рачки за кревање тегови : Направено од гумен материјал со висок квалитет, издржлив и практичен за долгот

Маици за тинејџерки жени смешни графички печатени обични врвови кратки долги ракави пулвер класични основни маички кошули туника

DEN 151.84

Гроздобер фустан Божиќна Ноќта на вештерките Денот на благодарноста Мажи маица маички пакувања мажи ма

Гроздобер двојки прстени за жени 1 парчиња тркалезни прстени за ангажман за мажи за мажи Окцидент свадбени прстени додатоци ветувачки прстени

DEN 54.24

Златни позлатени прстени кубни цирконија loveубовни прстенести прстени исечени стабилни прстени за жени

Воинот дух фитнес ® Подигнување на тежината на само-заклучувањето на тежината за мажи и жени | Прилагодлив ремен за вежбање во теретана, појас

DEN 351.20

✅ Сквали ремени за мажи, салата за салата за мажи, поддржувач на самозаклучување : Другите ремени корист

Сив сив слон нос црвени балони срце Премиум дебела јога мат еко пријателска гума за здравје и фитнес не лизгачки душек за сите видови на јога

DEN 847.84

【Еко пријателски материјал】 Мат со јога е изработен од високо квалитетен материјал за TPE, а TPE има голем

Групи за отпорност на прицврстувачи, ленти за вежбање поставени со упатства за упатства и торба за носење, групи за вежбање за фитнес домашна

DEN 2.67

✦5 ленти за отпорност вклучуваат : доаѓа во 5 различни нивоа на јачина на отпорност : Xсветло, светло, сред

Обврски за отпорност на Wchiuoe, вежбач на мускули на градите за мажи за мажи жени со затегнување од 8 во форма на затегнување на рамената

DEN 1246.40

Спецификација : Карактеристики : 1 Нелизгачка пена со висока оценка, удобна за допир, не е лесен за деформ

高空空中 瑜伽 吊床 瑜伽 带 吊绳 微弹力 瑜伽绳 家用 瑜伽馆 专用 专用 专用 专用 висока надморска височина Аерилна јога хамак јога за истегнување на ременот за

DEN 2.67

高空空中 瑜伽 吊床 瑜伽 伸展 带 微弹力 瑜伽绳 瑜伽绳 瑜伽馆 专用 专用 високонадморска височина Аерилна јога хамак јога

Клупа за обука на сила на Dulplay, рамна наклон за пад на алатката за абдоминална обука, прилагодлива клупа за тренингот, клупа за тежина

DEN 8559.84

Осигурување : Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не и ние ќе ви одговориме за 20 часа и �

KJHD надувување на задниот дел за поддршка на задниот ремен Ортотика на задниот заграда, прилагодлив коректор на држење на горниот

DEN 4697.60

Обезбедува нежна поддршка за грб за да се поправи неправилното држење на телото, да се спречи прогресив�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.