• Новак
Домашно одржување Продолжување Пролет 1 парчиња Дијаметар

Домашно одржување Продолжување Пролет 1 парчиња Дијаметар

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Направено од не'рѓосувачки челик, не е лесно да се 'рѓа и е потрајно ● Големина : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x должина. ● Дијаметар на жица : 3. ● Надворешен дијаметар : 19мм/ 21мм/ 23мм. ● Должина : 65мм до 500мм. Пролетта на напнатоста може да се користи во многу наврати, како што се склопување на производство, експеримент, истражување и развој, одржување и така натаму. ● Големина : Дијаметар на жица x Надворешен дијаметар x должина ● Дијаметар на жица : 3. 0 mm ● Надворешен дијаметар : 19мм/ 21мм / 23мм ● Должина : 65мм до 500мм ● Материјал : Пролетен челик ● Употреба : Алатки за раце, опрема за домашна нега, амортизери, извори на моторни вентили.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тбуобт Торба За Шминка Патент Торбичка Патување Козметички Организатор За Жени И Девојки, Црно Бело Сликарство Цвет Ден На Мајката

DEN 207.84

Големина8, 2х3, 1х3, 5 во / 21х8х9 см, лесен за носење и чување во чанта МатеријалиИзработени од микрофибер кож�

Организатор на пенкало во боја на молив за биро, шарена лента за молив со голем капацитет за моливчиња за акварел, гел пенкало или маркери,

DEN 2.67

Голем случај со моливи Нашата торбичка за молив со молив има голем капацитет со 24 слотови, лесно може да

12 парчиња елка за елки биволи карирани украси, украси од фарма куќа, поставени рустикални Божиќ виси украси, снегулки во форма на bellвонче

DEN 2.00

Доволно количество : 12 парчиња од 6 различни стилови на божиќни украси од биволски карирани, 2 бои за секо

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.