• Новак
Wesco 184 631 Колекционер на отпад од Kickmaster 33 литри сребро 37,5 x 37,5 x 69cm, не'рѓосувачки челик

Wesco 184 631 Колекционер на отпад од Kickmaster 33 литри сребро 37,5 x 37,5 x 69cm, не'рѓосувачки челик

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

Висококвалитетен челик обложен во прав, соодветно не'рѓосувачки челик Полу-школки на врвот изработени од не'рѓосувачки челик. Специјална карактеристика : отворањето на врвот. Запечатување на ниско ниво и бучава, операција преку стабилен механизам за педали. Пластичниот прстен во основата го штити подот. 33 l метал вметнување; Висина : 69 см; Ширина : 37,5 см. Висококвалитетен челик обложен во прав, соодветно не'рѓосувачки челик. Полу-школки на врвот изработени од не'рѓосувачки челик. Специјална карактеристика : отворањето на врвот. Запечатување на ниско ниво и бучава, операција преку стабилен механизам за педали. Пластичниот прстен во основата го штити подот. 33 l метал вметнување; Висина : 69 см; Ширина : 37,5 см. Пенка за педали со отпорен на оган, метална внатрешна корпа. Благодарение на вградениот амортизер, размавта се затвора без звук.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Анголски Држач За Велосипед Метална Штица Тешка Алатка Кука Двојни Куки За Складирање Гаража Ѕидна Монтажа Рачка Кајак Ѕидни Закачалки

DEN 160.96

Погоден за виси скала, метла, железна табла, лопата, цевка, наводнување и сл фиксиран на ѕидот и не е лесн�

Држач за визит-Картички За Работна Површина За Десктоп Бизнис Име Картичка Организатор Држач За Картички За Подароци Држачи За Визит-Картички

DEN 191.84

●ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА 3 еез, беж + Сина + розова држачи за визиткартички ●ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ ● орга

Торби за санитарни салфетки, држач за медицинска подлога за торбичка со менструална чаша за жени, мини женски период комплет торба црвена розова

DEN 175.84

Заштита на приватност : Санитарната торба за складирање на салфетки се специјално дизајнирани за менст�

Висечки Торби За Облека Неткаен Костум Торба За Складирање Костими За Танцување Костуми За Покривање Торба Отпорна На Прашина Задебелени Машки

DEN 619.20

●Преклопен q : Оваа Неткаена Торба За Складирање Костум со висечка дупка на дното, куката за закачалка з�

12 парчиња Екстра Мали Хартиени кеси За Завиткување Подароци Со Рачки Со Ленти, За Забави, Туш За Бебиња, Свадби, Празници, Дипломирање,

DEN 143.84

●УРЕДЕН ДИЗАЈН● нашите торби за подароци имаат едноставен цел црвен дизајн со мат финиш Рачките се лен

Електричен Грејач/Грејач Грејач На Вентилатор Пренослив Простор Домашна Канцеларија Зимски Потопол Вентилатор брз Грејач на Воздух Радијатор

DEN 1.00

Овој пренослив грејач на просторот е толку ефикасен за рамномерно циркулирање на топол воздух Погоден �

Кутија за складирање на далечински управувач со акварел Фламинго ПУ Мултифункционална ТВ далечинска контрола на организаторски кутии

DEN 1.00

Материјал : Оваа кутија за складирање на далечински управувач е изработена од внимателно изработена ви�

Љубовни Ножици Бербер Фризер Држач За Далечински Управувач Организатор На Кожна Маса За Канцелариски Материјали Далечински Управувач

DEN 1.33

Стп кожа Висококвалитетен кожен материјал, спречува гребнатини, игра добра улога за складирање Голем К�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.