• Новак
Гроздобер фотографија на портрет на Мехди Базарган.

Гроздобер фотографија на портрет на Мехди Базарган.

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Сертификат за автентичност со секоја нарачка Сите наши слики се оригинални фотографии од архивата за печат. Има само една копија од секоја фотографија. Фотографиите за колекционерски / меморијали за гроздобер се одлични колекционерски. Еден момент во историјата е одличен додаток на секоја колекција. Одлично за wallиден декор. Оригинално парче историја во вашиот дом или во вашата канцеларија. Личен подарок погоден за сите прилики без разлика дали е Божиќен подарок, Валентин. Кој е спортски идол на татко ти? Или рок -starвезда на мајка ти? Во кој град порасна дедо?. Инвестиции многумина предвидуваат дека цената и вредноста на гроздобер фотографии ќе се зголемат во иднина, како и тие може да бидат следните вредни слики од наше време. Сертификат за автентичност со секоја нарачка. Сите наши слики се оригинални фотографии од архивата за печат. Има само една копија од секоја фотографија. Фотографиите за колекционерски / меморијали за гроздобер се одлични колекционерски. Еден момент во историјата е одличен додаток на секоја колекција. Одлично за wallиден декор. Оригинално парче историја во вашиот дом или во вашата канцеларија. Личен подарок погоден за сите прилики без разлика дали е Божиќен подарок, Валентин. Кој е спортски идол на татко ти? Или рок -starвезда на мајка ти? Во кој град порасна дедо?. Инвестиции многумина предвидуваат дека цената и вредноста на гроздобер фотографии ќе се зголемат во иднина, како и тие може да бидат следните вредни слики од наше време. Големина на големината на фотографијата 6.0" quesак Хајлот Мехди Базарган беше истакнат ирански научник, академски, долгогодишен активист за про-демократија и шеф на привремената влада на Иран, што го прави првиот премиер на Иран по Иранската револуција од 1979 година. Тој беше Шефот на првиот инженерски оддел на Универзитетот во Техеран. Добро почитуван религиозен интелектуалец, познат по својата чесност и експертиза во исламските и секуларните науки, тој е заслужен за тоа што е еден од основачите на современото интелектуално движење во Иран.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Sunflax Цветна слика Апстрактна wallидна уметност: Сиво бело кринско цвеќе сликарство на платно со златно фолија за украсување уметнички

DEN 1.00

Запрскајте го вашиот простор со цветна фокусна точка кога ќе ги закачите овие цветни слики Кремастиот б

Аниме Томи Одмаздата junji ito Home Decor Posters Wallидни уметности отпечатоци дневна соба Декор платно сликарство и отпечатоци wallидни уметнички

DEN 2.00

Големина : 5 големина за избор (1 инч = 2,54 см) Постерот е отпечатен на платно што е еден вид најдобар матери�

Птици wallидна уметност гроздобер музичка птици слики wallид декор рустикална фарма куќа платно сликарство земја врамени уметнички

DEN 1.33

【Висок квалитет】 Избледени мастила, отпорни на вода и платно отпорни на гребење Сите користени матери�

Калава Исус декор Бог вели дека сте колибри Сончогледни платно платно wallидна уметност ретро соба декор дрво сончоглед слики дома канцеларија

DEN 191.84

Печатено со употреба на напредна технологија за печатење Галерија завиткана околу рамка од дрва сушена

Nudquio австралиско знаме на кенгур памучно постелнина што виси знаме на знамето за сликање слика за домашна градинарска тремот декорација

DEN 867.20

Памук и постелнина Направени во САД или увезени Ова знаме што виси е изработено од висококвалитетен пам

Говиво Вие сте над реагирање на наука за наука, декор на wallидови - Смешна хемија за училница во средно училиште - хумористична wallидна

DEN 175.52

Одлична идеја за wallидни декор за час по средношколска хемија, лабораторија, таа пролеа, спална соба, каб�

Гроздобер метален калај знак за ретро стил на новини постери, затоа што убиството е погрешно, смешно необичен декор, wallидна уметност

DEN 1.00

Ретрокалајниот знак е изработен од квалитетен железен материјал, издржлив и водоотпорен, отпечатен со �

Кристијан Исус wallидна уметност рака на Бога под вода платно wallиден декор Синиот океан достигнувајќи во вода море слики Христос религија

DEN 1263.84

? 3 парче платно wallиден уметнички сет : 20x28inchx3pcs (50x70cmx3pcs), вкупната големина е 60''wx28''h Wallидот HDQ рака на Исус �

Гитара во сина и бранови изгледа прекрасна wallидна уметност сликање на сликата на платно музика за слики за украси за украси за дома

DEN 3.33

Дизајн и производство Специјализирани на производи од платно Години на зрели искуства Големина : 12x26inchx2

Njyxart црвено топло чили пиперки музички постер постер декоративно сликарство платно wallидни постери и уметничка слика печати модерни

DEN 1.33

Платно Белешка : Сите отпечатоци на постер може да варираат малку од она што го гледате на вашиот екран з

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.