• Новак
Loryta 4MP Full Color Starlight WDR Burret AI IP камера со 2 LED диоди фиксни леќи на отворено IP67 водоотпорен, поддршка PO и EPOE, снимање на слика на лице, вграден MIC, IPC-T5442TM-AS LED LED S2MM

Loryta 4MP Full Color Starlight WDR Burret AI IP камера со 2 LED диоди фиксни леќи на отворено IP67 водоотпорен, поддршка PO и EPOE,

Вреднување на стоката:
DEN 201.60

Пристапност
Во достапна форма

Ниско осветлување, Висока дефиниција на слика : 1/18 ”4 Megapixel прогресивно скенирање CMO, 0.0 (боја, 30 Ire) Минимално ажурирање на осветлување. Паметно АИ : Откривање на лицето, заштита на периметарот, броење на луѓе, активирање на настани, општа интелигенција и топлинска мапа. Вградено IR LED : LED растојание до 40м (131,2ft).265 25/30 FPS@2688 × 1520, 50/60 fps@1080p (1920 × 1080). WDR (140 d B), ден/ноќ (електронски), 3 D DNR, AWB, AGC, BLC. Ниско осветлување, Висока дефиниција на слика : 1/1.8 ”4 Megapixel прогресивно скенирање CMO, 0.0 (боја, 30 Ire) Минимално ажурирање на осветлување. Паметно АИ : Откривање на лицето, заштита на периметарот, броење на луѓе, активирање на настани, општа интелигенција и топлинска мапа. Вградено IR LED : LED растојание до 40м (131,2ft).265 25/30 FPS@2688 × 1520, 50/60 fps@1080p (1920 × 1080). WDR (140 d B), ден/ноќ (електронски), 3 D DNR, AWB, AGC, BLC.

Главните карактеристики

Избор на клиент

YCZDG Мини USB Десктоп Вентилатор 3 Брзина Личен Пренослив Ладење со 360 Ротација Прилагодлив Агол За Патување Во Канцеларија Домаќинство

DEN 3.00

USB влезен начин, погоден за секојдневна употреба, можете да го поврзете со полнач, лаптоп, банка за напој�

АУОН Рефлектирачки Елек За Трчање, Рефлектирачки Елек Прилагодлив За Трчање, Циклус, Прошетка, Отворено, Водоотпорен Лесен За Дишење

DEN 127.84

Затворање на бравата Разновидност : овој рефлектирачки елек е идеален за трчање, џогирање, возење велос�

Викиншки Решенија За Вртење Издржлив Лесен Преклоплив Лесен За Употреба Пренослив Систем За Подигнување Монтиран На Голема Игра

DEN 3130.56

ВАШАТА НАЈДОБРА АЛАТКА За ПОДИГНУВАЊЕ Викиншките Решенија За Вртење Е најбрзото и наједноставното реш

Кленплус 3 парчиња. Зелена Симпатична Туѓо Железо На Закрпи Цртан Филм Деца Моден Стил Везени Мотив Апликација Декорација Амблем

DEN 143.84

Големина : 4Х2, 2 / 8 ИНЧИ / Прикажи на следната слика Упатство За Железо На : Прскање доволно пареа на површ�

ljdeals 16 мл Килибарни Пластични Шишиња Со Пумпи, Дозер За Сапун, Тенки, Високи Контејнери За Полнење Што Може Да Се Исцедат За Шампон, Лосион,

DEN 207.84

Нашите пет пластични шишиња со куршуми, познати и Како Космо Тркалезни Шишиња, ви даваат елегантен изгл�

Кујна Тапа Абсорбента Мат 4 Парчиња Розова Маргаритка Ленти Тапа Мијалник Поздравниот Штитник Бања Контра И Р. в., Тапа Контра Мијалник Вода

DEN 2.33

`+ 4 Пакет Славина Поздравниот Фаќач На Прскање На Микрофибер тапа околу абсорбента мерка приближно 15 х 5,

Ушите приклучоци Dinjunhs, откажуваат силиконски ушни приклучоци за спиење, 2 -пареа за печење на еднократно намалување на бучавата за спиење

DEN 191.84

【Ефективно намалување на бучавата】 Ушите приклучоци за откажување на бучавата за спиење на бучава има

Hondony Работа на коленото влошки Прилагодлива и заштита на коленото со тешка пена Подлога задебелена Ева гумена пена против лизгање на коленото

DEN 225.60

Мека за носење : Подложните влошки на коленото со шок се меки, но не и тесни, затворената структура на меу

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.