• Новак
Taidecent DIN Rail 5V 12V 24V 4-20MA RS422 RS485 Surge Protector Signal Signal Surge Arserster Surge Preater Generator Generator

Taidecent DIN Rail 5V 12V 24V 4-20MA RS422 RS485 Surge Protector Signal Signal Surge Arserster Surge Preater Generator Generator

Вреднување на стоката:
DEN 305.28

Пристапност
Во достапна форма

RS-5 V/12 V/24 V/2 S се користи за RS485, RS422, 4-20 MA аналоген сигнал, прекинувач на сигнал, огнен сигнал, контрола на сензори, автобус за податоци, контролен сигнал PLC, сигнал за контрола на врската, сигнал за контрола на аларм за пристап, AL, AL, AL, AO, DI, DO сигнал, сигнал за мерач на ниво, итн RS-110 V/2 S се користи за сигнални порти, како што е јавна комуникација на радиодифузен аудио засилувач. Инсталиран на сигналната порта на опремата, се користи за заштита на молња и заштита од анти-сурџ на контролната сигнална линија. Производот е близу до заштитената опрема; 2. Производот е поврзан со сигналната линија во серија; 3. Во крајот е поврзан со водечката жица, а крајниот крај е поврзан со заштитената опрема ;. Кога го ставате производот, мора да се обезбеди дека електричните карактеристики на жицата за пристап се во согласност со идентификацијата на терминалот, имено : 1 и 2 се соодветно поврзани со двете основни жици на сигналната жица, а ЈП е поврзана со земјата жица; 5. Земјината жица може да биде 1,5мм2 или повеќе бакарна жица, што е можно кратка, густа и исправна; 6. Производот може да се фиксира на електричната железница 35мм, а повеќе производи се инсталираат на иста електрична железница кога може да се користи посветена лента за земја.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Yuetai долга античка месинг рачка рачка алишта бања бања со влажни wallидови за монтирање машина за перење тапа на отворено градинарско

DEN 512.00

Тип : Единечна ладна тапа од базен со базени од врата од градинарски тапа Материјал : Финиш од месинг, рач

Држач за картички за мобилни телефони Arlgseln, 6 картички мини безбеден паричник за ракав за ракав за лепила за чанти за чанти за чанти на паметен

DEN 143.36

Компатибилност : Поддржува повеќе од 4,0инчни телефони, како што се : i Phone 11 Pro Max / 11 Pro / XS Max / XR / XS / 7 / 8 / 6 S PlSams

Промини врамени фарма куќа семејство дрво знак за инспирација за инспирација Лука 6:31 направете им на другите, како што би ги направиле на вас

DEN 408.80

? Направено од цврста рамка од дрво и дрво MDF табла, УВ чисто печатење, печатениот текст нема да се олупи ?

Сечење на битки за сечење, единечен ротирачки закопче, алатка за метални ротациони датотеки со голема брзина од челик за сечење дрва

DEN 2.67

Сечење на парчиња битки, единечни ротациони ротирачки бур, алатка за метални ротациони датотеки со голе

Fansipro Electric Dright Straight Shank, комплети за додатоци на градилиштето; Продавница за алати; Канцелариска соба; Фабрика; Дневно домаќинство,

DEN 286.56

Овој производ може да се пофали со специјално мелење на секачи, кој е формиран со мелење Производот ужив

Tradecan Божиќни украси Снежен човек Божиќни табели Декорации Музичка кутија Божиќна декорација подарок анимиран ротирање со светла батерија/USB

DEN 1190.40

Изработено е од висококвалитетни материјали, стилски и исклучителни Тоа е совршена Божиќна декорација.

Зелена жолта пилула за пилули за торбички за торбички со кутии со патент преносен витамин рибино масло за масло, случај за спортско кампување

DEN 3.33

【Големина】 : Нашата торба за случаи со пилули е 4,6x314x1,88 во, изработена од дрвена крпа (100% полиестерско вл

1-3/4 x 1 кука за кука за самостојно лепило за висини за висина тешка пластична пластична виси ознаки кука за продавница за малопродажен дисплеј

DEN 2.33

Големината е 13 / 4 "x 1" Јасни ознаки за самостојно лепило 300 парчиња пакет Лесен за употреба и кора : Ве моли

Sunaei долна облека Машки боксерски брифинзи - без обележја боксерски стебла мажи плус големина цврста боја дише брифинзи за суво удобно подложни

DEN 31.68

Кратки за мажи во машка облека Направени во САД или увезени Функција : Машка спортска долна облека со ур�

Ciieeo 1 сет пакување анти-притискање на надувување торбичка торбичка за полнење чисти вреќи за завиткување пуканки за торбички за торбички

DEN 246.24

ПЕ филм Перница на воздухот : Надувување на колоната за воздушна перница за заштита од шишиња со вино, ст

МОСЕ КАФОЛО СОЛАРНА ЕНЕРГЕНТ ЕНЕРСКИ БЕЛЕ МАНЕКИ НЕКО БЕКУНЦИРАЕ НА СОГЛАСНИОТ ПАРИ КАТ за домашна канцеларија и декор на автомобили

DEN 142.24

Manekineko the Manekineko (јапонски : 招き猫, буквално „цртање мачка“) е вообичаена јапонска фигура (среќен шарм, тал�

Хавајска кошула за мажи Обични кратки ракави со кратки ракави надолу кошули Редовно вклопуваат јака од летни кошули за летни кошули за тропски

DEN 159.68

Мешавина од памук кошули со копче за мажи Затворање на копчињата Материјал за миење на машини : Оваа куг�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.