• Новак
AEXIT 1/2 '' X SPECIAL ALLATE 3/4 '' STELLE CARBIDE POINT V РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ БИТ МОДЕЛ: 94AS443QO573

AEXIT 1/2 '' X SPECIAL ALLATE 3/4 '' STELLE CARBIDE POINT V РАБОТНИ РАБОТНИ РАБОТНИЦИ БИТ МОДЕЛ: 94AS443QO573

Вреднување на стоката:
DEN 1.00

Пристапност
Во достапна форма

Должина на дупче за дупчење : 3,5 см/1,38 ''; вкупна должина : 5,2 см/2 Име на производот : Бит на рутер за резба; квалитет : 1/2 '' x 3/4 ''. Материјал : Челична главна боја : Како што покажува сликата. Дијаметар на дупче за дупчење : 1,27 см/0,5 ''; дијаметар на сечење (ширина) : 1,91 см/0,75 ''. Тежина : 53g; Содржина на пакет : 1 x Рутер за резба Бит (902522 EWET641075 YUDR711279). Должина на дупче за дупчење : 3,5 см/1,38 ''; вкупна должина : 5,2 см/2. Име на производот : Бит на рутер за резба; квалитет : 1/2 '' x 3/4 ''. Материјал : Челична главна боја : Како што покажува сликата. Дијаметар на дупче за дупчење : 1,27 см/0,5 ''; дијаметар на сечење (ширина) : 1,91 см/0,75 ''. Тежина : 53g; Содржина на пакет : 1 x Рутер за резба Бит (902522 EWET641075 YUDR711279). Совети за сечење на карбид за да се обезбеди остар и долготраен крој. Се користи за резба и гравура на фини детали. Погоден е да се намали разни материјали, како тврдо дрво, меко дрво, тврда пластика, мека пластика, композити, итн. (523 Uiyh5771sedt1935) Enviamos el enví desde china por un período de 10 a 30 días.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ндкмехфој Акварел Јагода Перење Корпи За Отежнување Водоотпорна Валкана Облека Сортирач Преклоплива Мека Рачка Шарена За Домашни Држачи

DEN 1129.60

{Стабилен И Издржлив} : внатрешноста на корпата е фиксирана со загради, задебелено дно, постабилна и издр

Инхомер Напад На Пирати На Трговски Брод 300д Оксфорд Пвц Водоотпорна Облека Ја Попречува Големата Корпа За Перење За Ќебиња Играчки

DEN 2.67

Помага да ја одржувате валканата облека чиста, просторот чист и валканата облека надвор од очите Внатре

Салон стол хидрауличен стол за бизнис или дом, салон за убавина столчиња столици за стилист за коса, засилувач на берберница за деца, стол

DEN 1.67

◥◣ [Несоодветно шопинг], 100% обезбедување на квалитет, можете да бидете сигурни да купите Ако наидете на

Корпа За Перење Конфети Пречки За Перење Алишта Со Рачки Преклоплива Попречувачка Торба За Складирање Валкана Облека За Спална Соба,Бања,Книга

DEN 399.84

Со Мек Зафат Дизајнот На Рачката На Корпите За Перење Е Многу Удобен И Зајакнат За Лесно Носење Таа Е По�

ЏОЈМАР Керамички Држач За Прстен За Бело Срце - Држач За Венчален Прстен ЗА Накит, Подароци За Божиќни Родендени За Жени, Неа, Најдобра

DEN 239.84

Висококвалитетна керамика, неизбледена обложена, добро спакувана со стиропор и кутија од бела хартија �

5 ПАРЧИЊА Ефикасна Универзална Алатка За Дупчење, Дупчалка За Вкрстена Легура, Отворач За Дупки Од Легура, Мултифункционални Алатки

DEN 1.00

?●5 / 7 различни Големини бидете Употребливи 3мм, 4мм, 5мм,6мм, 7мм погодни за вашите различни потреби Може д�

Cafetto Органски производител на чај чистач пакет од 12x10g кесички - отстранувач на дамки за кафе и чај - чистач за Бревил, Кеуриг, Делонги,

DEN 1.67

Високите перформанси отстрануваат чај танин и дамки од порцелански, керамички и стаклени чајници, садо�

Гуагл, торба за складирање на ватенка со голем капацитет, печатена не ткаени преклопувачки прозорец, рачка за складирање торба за ватенки

DEN 1.00

Материјал : Не ткаени ткаенини и ПВЦ Карактеристики : Цврст патент опремен со двонасочен челичен патент

Морфинг Чаши Дизни-Убавина И Ѕверот-Танцување На Месечината-Томас Кинкаде-Една Керамичка Кригла Чувствителна На Топлина Од 11 мл-Слика

DEN 256.00

Промена на бојата, керамичка кригла чувствителна на топлина Активирањето на топлина открива скриена сл

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.