• Новак
AHEGAS SPRINGS 1PCS Y-тип компресија пролетна црна манган челична пролетна жица со дијаметар од 1мм надворешен дијаметар со должина од 6-15мм 305мм

AHEGAS SPRINGS 1PCS Y-тип компресија пролетна црна манган челична пролетна жица со дијаметар од 1мм надворешен дијаметар со должина од 6-15мм

Вреднување на стоката:
DEN 657.60

Пристапност
Во достапна форма

Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност Пролетните калеми се издржливи и флексибилни за вистинската количина на напнатост. Различни видови на извори на големина што можете да ги изберете за поправки на домови. Материјал : 65 челик од манган. Спецификација : Дијаметар на жица * Надворешен дијаметар * Должина. На пример : 1x6x305mm; значи дијаметар на жица = 1мм, надворешен дијаметар = 6мм, должина = 305мм. Нежните и без прободување, добра сила на замор, висока еластичност. Пролетните калеми се издржливи и флексибилни за вистинската количина на напнатост. Различни видови на извори на големина што можете да ги изберете за поправки на домови. Материјал : 65 челик од манган. Спецификација : Дијаметар на жица * Надворешен дијаметар * Должина. На пример : 1x6x305mm; значи дијаметар на жица = 1мм, надворешен дијаметар = 6мм, должина = 305мм. Модел : Манган челик притисок пролетен материјал : 65 манган челик Колор : Black Specification : Diamement на жица * Надворешен дијаметар * должина на пример : 1x6x305mm; значи дијаметар на жица = 1мм, надворешен дијаметар = 6мм, должина = 305мм.

Главните карактеристики

wire diameter * outer diameter * length :

Избор на клиент

Четки за очила од 10 парчиња, професионални двокреветни очила за очи, сунѓерски четки со двојни страни, сенка за очила за шминка козметички

DEN 1.00

Широка апликација : Овие четки се погодни за сенка за очи, ајлајнер, трепки, веѓа, итн Доста количина : пак

Umiriko зајак од животински цвеќиња Постави ситници Поставете чиста памучна нишка ткаат жешки држачи за тенџере поставени стилски крајбрежни места,

DEN 280.00

? 【Големина】 Комбинација : две парчиња, едно големи и една мала, дијаметар 18 см (709in), дијаметар 24 см (9,45in) �

Аримис 2 парчиња сортирање мини ѓубре за класификација на канцеларија за класификација на таблети Мал дом со прекрасна чаша играчка декоративна

DEN 1171.84

Мултифункционално ѓубре може : Произведено со добар и одличен PP материјал, потрајни и цврсти Канта за от

Кутии хаофи Бенто, Контејнер За Кутија За Термичка Храна, Изолирана Кутија За Ручек За Вечера За Вечера Од Нерѓосувачки Челик/Изолиран Бенто

DEN 176.00

Безбедна храна : кутијата за ручек е изработена од материјали за храна и е многу погодна за зачувување н�

Клешта за Цевки за Заварување од 10 инчи, Заклучување Ц-стегач Со Големи прилагодливи V-Влошки, Брзо Ослободување И Ergономски Зафат,

DEN 367.84

Прилагодливи Vвилици : прилагодете Ги Vвилиците за да одговараат на различни материјали за заварување, о

Индустриска висока еластична и издржлива пролет 10 парчиња 1,6 18 15-50мм пролетен челик Мал компресија ослободување Механичко враќање на пролетната

DEN 3.00

Силна антиоксидација, антикиселина и антикорозивна способност Поради рачно мерење, оставете разлика о�

Мека Непроѕирна Висока Температура Флуороеластомер Гумени Цевки За Хемикалии - Внатрешен Дијаметар 3/4 - Надворешен Дијаметар 1 - 5 стапки

DEN 7807.36

Многу Флексибилен Најчесто се користи со следниве апликации како што се белило, течност за ладење, дејо�

игкзм Бенто Кутија За Ручек Метални Контејнери За Ручек Отпорен На Истекување Контејнер За Ручек Бенто Кутија 1200мл Машина За Миење Садови

DEN 2.33

Ручек ручек се направени од издржлив нерѓосувачки челик, храна одделение безбедно и заштитени од ' рѓа и

Рунхомални деца девојки сјајни метални метални балетски балети за танцување на топки врвни желки за гимнастика џез хип хоп кошула

DEN 3.00

100% полиестер Затворање на јамка Само миење на рацете Врвот на културата е изработен од полиестерски мат

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.