• Новак
TDSourcing Polycom Polycom TDSourcing RealPresence Trio 8800 Комплет за соработка - комплет за видео конференции - со Trio Visual+, Logitech C930E и 1 година Партнер Премиер

TDSourcing Polycom Polycom TDSourcing RealPresence Trio 8800 Комплет за соработка - комплет за видео конференции - со Trio Visual+, Logitech

Вреднување на стоката:
DEN 6558.40

Пристапност
Во достапна форма

- Вклучува : Polycom Real Presence Trio 8800 Confernece телефон со визуелен+ додаток и веб -камера - Исклучителни аудио способности, вклучувајќи : Подобрена HD глас и автоматска елиминација на бучавата во позадина со ексклузивниот бујбл на Поликом. - без напор спарување за аудио над USB (жичен), Bluetooth, NFC (безжичен) и IP со користење на меки клиенти базирани на компјутер, лични контакти или приклучување на калентирани настани. -Искуство за состаноци со еден чекор до спојување преку интеграција во календарот. - Широка отворена SIP Повик платформа за интероперабилност со повеќето главни платформи, вклучувајќи Skype за бизнис, Microsoft Office 365 Cloud PBX, Microsoft Lync 2013 и платформата Real Presence. Единствената бас-рефлексна порта на индустријата во групно решение за аудио конференција, зачувувајќи ја можноста да се слушне звук со пониска фреквенција и богато мултимедијално аудио. - Вклучува : Polycom Real Presence Trio 8800 Confernece телефон со визуелен+ додаток и веб -камера. - Исклучителни аудио способности, вклучувајќи : Подобрена HD глас и автоматска елиминација на бучавата во позадина со ексклузивниот бујбл на Поликом.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Кабилок 4 парчиња Пластични Шишиња За Стискање 350мл Диспензерот За Зачини За Повеќекратна Употреба Отпорни На Истекување Контејнери

DEN 0.33

Овие шишиња за складирање се лесни и преносливи, лесни за носење Можете постојано да ги стискате и ќе от�

Btsky 5 пакет повеќенаменски алатка за складирање кутија со голем капацитет кутија за молив, стабилна со прицврстување на капакот за

DEN 351.84

Издржлив квалитет : Направено од премиум пластика за долготрајни перформанси, што е цврсто и цврсто, не �

Амбесон Геометриска Метална Кутија, Гроздобер Ретро 50-ти 60-ти Инспирирани Кујнски Плочки Во Дијамантски Форми Печатење, Повеќенаменски

DEN 398.40

ГОЛЕМИНА НА КУТИЈА7,2" ШИРОК х 4,7" ДОЛГ х 2,2 " ВИСОК Декоративна и пространа метална кутија за складирање со

6 ПАРЧИЊА Силиконски Капаци За Чаши Херметички Креативни Капаци За Кригла Со Дијаманти Стаклени Навлаки За Чаши Со Слајдови Од Чипка Еднократно

DEN 0.33

Ќе добиете 6 мешани капаци од силиконски чаши во боја (Случајна Боја)Материјал : силикон За Храна, 10,5 см в�

Богатствата НА Каролина Аф3923мп Божиќен Дедо мраз И Неговите Играчки Подлога За Глувче, Жешка Подлога или Тривета, Големи, Разнобојни

DEN 1.33

Може да се користи Како Подлога За Глувче, Топла Подлога или Тривета Трајно обоени дизајни 7 3 / 4 инчи х 9 1

Електричен Брич За Мажи, Надградба на Кибиј 5-Во-1 Ќелав Брич За Глава Безжичен ЛЕД Менс Електрични Машини За Бричење IPX7 Водоотпорен Влажен

DEN 3.33

Електричен Брич за Бричење 5ВО1 и Комплети За Тримермултифункционалниот електричен брич доаѓа со 5 дода�

Мило Хартија Чинии Со Пурпурна Викторијански Дизајн, 20count | Еднократна Употреба Хартија Чинии за Партии &засилувач; Излети Во Викторија

DEN 105.76

ДИЗАЈНОТ МОЖЕ ДА ВАРИРАве Молиме имајте предвид дека преминуваме кон нов викторијански дизајн ВПИЕ ДОК

3-парчиња торта стои поставени, слатки мачки во кутиите пластични држачи за кекс, бонбони овошни десерт, стојат за свадбена роденденска

DEN 591.84

3 тинат штанд за торта : дијаметар на решетката за торта 8,2in, 9,6in, 10 Тоа е најдобриот избор да се прикажат к

Венетисон го совлада Банер / Направено 2023 година За дипломиран партиски банер / честитки магистерски матурски партиски украси злато

DEN 159.84

? 【Идеален квалитет】 : Банерите се изработени од сјаен картон Тие се многу густи, еколошки и без вкус ? ? �

120 Парчиња Неизолирани Конектори За Задник, Неизолирани Конектори За Спојување На Задник, Електрични Жици Со 22-16 Мерачи Беспрекорни

DEN 111.84

Врвен Материјал : неизолираните конектори за задник се изработени од извонреден т2 бакарен тубуларен ма

Капачиња За Држач За Јаглеродна Четка бетомшин 12мм О. д. 5мм Дебелина На Моторната Четка Покријте Пластична Фитинг Нишка Црна 2 парчиња

DEN 143.84

●Параметар● Модел : 12мм ; Надворешен дијаметар : 12мм / 0,47"; Дебелина : 5мм / 0,2"; Материјал : тврда пластика �

1847 година Швајцарија монети бакарни позлатени сребрени антички монети монети занаетчиски колекции Колекција комеморативна монета

DEN 112.00

Материјал : железо позлатено злато Нашата монета е точна големина на вистинскиот долар за слобода и нап�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.