• Новак
Виси три-боја програмбилен LED знак за движење со далечински управувач-12,6 ”x 59.1”

Виси три-боја програмбилен LED знак за движење со далечински управувач-12,6 ”x 59.1”

Вреднување на стоката:
DEN 3.33

Пристапност
Во достапна форма

Еднострано мерки за знаци на ЛЕР за движење 121” и има приказ од 16 x 96 пиксели. Три-боја (црвена, жолта, зелена) дисплеј способен за една или две реда на прилагодлив текст. Прилагодете ја вашата LED табла за пораки со една од многуте вклучени графики и анимации. Програмите лесно со вклучениот далечински управувач од до 200 метри. Само за употреба во затворен простор; Теренот од 15мм е најдобар за гледање на блиско ниво. Еднострано мерки за знаци на ЛЕР за движење 12.1” и има приказ од 16 x 96 пиксели. Три-боја (црвена, жолта, зелена) дисплеј способен за една или две реда на прилагодлив текст. Прилагодете ја вашата LED табла за пораки со една од многуте вклучени графики и анимации. Програмите лесно со вклучениот далечински управувач од до 200 метри. Само за употреба во затворен простор; Теренот од 15мм е најдобар за гледање на блиско ниво. Овој знак за LED со еднострано движење за движење од 12,6-инчи од 59,1-инчен е еднострано за програмирање на LED, има 16 на 96 пиксели, три-боја (црвена, жолта, зелена) дисплеј способен за една или две реда на прилагодлив текст. Теренот за пиксели од 15мм (растојание помеѓу пикселите) е најдобро за гледање на блиско ниво.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Фини детали за четка за боја минијатурни четки за сликање комплет мини бои четка поставена за акрилик, акварел, температура, масло,

DEN 1.33

Одлична вредност на пренасочување на четки за боја : Сет на акрилна четка доаѓа со 100 фини точки на бои че

Фавомото 1 Поставете Автомобил Монитор Ретровизор Резервна Копија Камера Табла Камера За Влогирање Камера Камера За Возило Заден И Заден Двоен

DEN 3.33

Систем за Заден Поглед : 4,3 инчен монитор за заден поглед на автомобилот помага во спречување несреќи пр�

Кутија За размножување За Резервоар За Риби, Кутија За Одгледувачи На Инкубатори За Аквариумски Мрестилишта, Кутии За Шрафирање

DEN 143.84

Безбеден материјал : Изработен Од безбеден кристално проѕирен пластичен материјал, безбеден и сигурен �

Пакет Tbouobt 3 - Хардверски копчиња за кабинети, копчиња за ормани и фиоки, рачки за фустани на фарма, зелена геометриска шема етнички

DEN 1.33

Користете Погоден за различен кабинет, фиока, фустан, шкаф, врата од мебел за гардероба и многу повеќе Л�

Zsblxhhjd Абразивна шкурка 3 75мм алумина сув од 60 до 2000 дискови за пескарење на кука и јамка за метални и автомобилски и пескарење и полирање

DEN 468.16

Зрната од песочник од песок се отпорни на абење, ефикасни и ефикасни, а абразивниот е рамномерно распоре

100 јамки/Многу 0,6 мм Меморија Монистра Челична Жица Монистра Жица ЗА Самостојни Наоди За Накит Бангл Нараквица Изработка На Додатоци Материјали

DEN 36.00

Големина : 0,6 мм за информации за големината на деталите, ве молиме погледнете ги сликите.Овие слики се с�

Барден Лежишта 103hcrrul Аголна Контакт Еден Топчест Лежиште, Вретено, Светлина Предоптоварување, Двојно Печат, Контакт Агол 15 Степен,

DEN 0.33

Текстил ламинат Фенолна смола кафез со надворешниот прстен центриран Подмачкан за живот Нуди висока пр

Абоофан 3 парчиња скулптура орев Дома служејќи статуа декорација Кенди Телефон накит чинии десктоп клучеви зајаче клуч фигура украс влез за

DEN 1139.52

Керамичка послужавник за клучеви : Керамичкиот материјал ја прави плочата и не се обојува за поголема п�

Влизо пролетен челик 2 парчиња од не'рѓосувачки челик долг пресврт пролетен торзија пролетен стегач 2.0 Дијаметар на жица 14,7 Надворешен дијаметар

DEN 404.80

Висококвалитетна пролет на торзија од не'рѓосувачки челик може да ви помогне да поправите или DIY Матери�

Практична алатка за чистење стругалка за кожа од риба со тешка латекс безбедна ракавица за комплет за чистење кујнски морски плодови

DEN 3.00

Едноставно, лесно, екононично Многу достапен додаток на вашиот арсенал за филе од риба, Ли Фишер Спортск

Добредојдовте знак за влезна врата надвор смешен знак на дрвена врата за предниот трем украс дома слатка дома бејзбол куќа затоплување

DEN 3.00

【Големина Овој смешен трем потпишува на отворено направено од безбедно и издржливо дрвена што може да �

Goepp безжичен вакуум рачен вакуум чистач, за домашен подни тепих лесен моќност силна вшмукување четки за напојување безжичен вакуум

DEN 1904.00

Може да се собере произволно за лесно чистење на скали, ентериер на автомобили, завеси и други места што

Костими за капење за жени со кривини со печатење прикривајќи ја стомакот, скриј ја облеката за капење за капење за капење за голема жена

DEN 2.67

женски гаќички Долна облека за жени Служба : Околу 100% гаранција за враќање на парите, 7дневно бесплатно с

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.