• Новак
Калавеј машка линечна лента за кратки ракави за кратки ракави за голф Поло

Калавеј машка линечна лента за кратки ракави за кратки ракави за голф Поло

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

95% полиестер, 5% еластан Затворање на копчињата. Влажност за влага : Технологијата за влага на влага вградена во оваа машка кошула за голф ја повлекува потта од телото за удобност на курсот што трае. Заштита на сонце : Вградената заштита од сонце спречува штетни УВ зраци да навлезат во ткаенината на врвот на голф, помагајќи да се заштити покриената кожа во сончеви денови поминати на отворено. Истегнување : Овој удобен голф Поло е направен од лесна, истегнување ткаенина која ви овозможува да го максимизирате вашиот опсег на движење. Возете ја топката надолу по автопатот или ставете ја за пар без ограничување. Производство на Jerseyерси : Оваа разноврсна цврста поло маица е направена со мека маичка измислица за лесна и дише целодневна удобност на или надвор од курсот. Класично вклопување : Оваа кошула за голф со кратки ракави доаѓа во лесна и флексибилна ткаенина со цврста јака за себе. Има пространа инженерска вклопување за подобар опсег на движење. Поло кошулата е достапна во редовни и големи и високи големини. Продолжени големини : Оваа кошула за голф е достапна во големи и високи големини за да обезбеди удобно покритие и целосен опсег на движење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Машки Блејзер Секојдневен Капут Со Едно Копче Одговара На Јакни Со Ревер Цветен Стилски Смокинг За Забава, Свадба, Банкет, Матурска

DEN 615.36

Добредојдовте Во Продавницата Бадхуб ( = ^ ^ = ) Добрата услуга и производите се нашите целина нашата станд

Машка кошула кошула рокабили стил гроздобер копче на плажа нагоре кошули за мажи се протегаат ретро 1950 -ти фустани со кратки ракави камп

DEN 1.00

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот 【Испорака】 Стандарден превоз : 715

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.