• Новак
Plplaaoo Телефонски монтирање на градите, монтажа на мобилни телефони, монтажа на градите, држач за лента за прицврстување на градите, лента за прицврстување на мобилн?

Plplaaoo Телефонски монтирање на градите, монтажа на мобилни телефони, монтажа на градите, држач за лента за прицврстување на градите, лента за

Вреднување на стоката:
DEN 207.84

Пристапност
Во достапна форма

[Прилагодлив дизајн] Еластичната лента за градите што може да се протега може слободно да се прилагоди, и удобно е да се носи камерата на градите Со одвојлив штанд, можете да поставите паметен телефон хоризонтално и вертикално. [Бесплатни раце] Ременот за прицврстување на градите се ослободува со рацете, поддржува телефонско снимање со ширина од 5,5‑10 см / 2.9in, неограничена креативност, снимање потопни видеа и фотографии од аголот на градите. [Импресивно снимање] Капичето за градите на градите на мобилниот телефон е повеќе потопен начин на снимање отколку да се поправи камера на шлемот, обезбедување на потопно искуство, а исто така е и високо ценето. [Применлив модел] не само за паметен телефон, туку и за акциони камери, како на пример за сесија Hero5 / 4/4 / 3 + / 3/2/1, за Левин, за Мусон, за дејството на dji osmo, за SJCAM, за DBPower, итн [широко користено] за сурфање, скијање, скејтбординг, велосипедизам, моторцикл и кој било друг спорт од перспектива „под шлемот“, кога скијате, можете да ги снимате рацете, колената, скијачките столбови и сноубордите, додека возете или На велосипед или мотоцикл, можете да sho. [Прилагодлив дизајн] Еластичната лента за градите што може да се протега може слободно да се прилагоди, и удобно е да се носи камерата на градите. Со одвојлив штанд, можете да поставите паметен телефон хоризонтално и вертикално. [Бесплатни раце] Ременот за прицврстување на градите се ослободува со рацете, поддржува телефонско снимање со ширина од 5,5‑10 см / 2.9in, неограничена креативност, снимање потопни видеа и фотографии од аголот на градите. [Импресивно снимање] Капичето за градите на градите на мобилниот телефон е повеќе потопен начин на снимање отколку да се поправи камера на шлемот, обезбедување на потопно искуство, а исто така е и високо ценето.

Главните карактеристики

Item Type:
Chest Mount Harness Strap
Material:
ABS
Mobile Phone Holder Can Hold the Range:
5.5-10cm / 2.2-3.9in
Package List:
1 x Chest Strap1 x Phone Holder1 x Screw1 x Adapter1 x J Shape Mount
Note:
Manual measurement, please allow slight error

Избор на клиент

Цена на 50 Парчиња Уметност Занаети Складирање Јасни Монистра Справи Кутија Организаторите Мали Делови Накит Наоди Случаи КУТИЈА 030

DEN 2.00

Цена на 50 Парчиња Уметност Занаети Складирање Јасни Монистра Се Справи Кутија Организаторите Мали Дело

Кијизер Сончоглед Крава Ручек Торба Изолирани Еднократно Ручек Кутија Преносни Кулер Роденден Подарок Ldeas За Торба Жените Работат Пикник

DEN 2.67

● Висок Квалитет : Издржлива Оксфордска Ткаенина Отпорен На Кинење, Отпорен На Абење, Отпорен На Истеку�

ТОРБИПАМЕТНА Тоалетна Торба За Мажи, Организатор За Патувања Во Тоалет Доп Комплет Водоотпорна Торба за Бричење За Додатоци За Тоалети

DEN 3.00

Премиум материјалИзработен од водоотпорен материјал, лесен за бришење Голем капацитет Пространа глав�

Вашиот Принцеза Софија Позадина  Среќен Роденден 7x5 Романтична Виолетова Лаванда Лак Софија Првата Позадина Бебе Туш За Девојка

DEN 399.84

Големина : 7х5фт (210х150смхоризонтална), прилагодено било која големина прифатена, додадете било кој текст,

Женгми Закачалки За Капа За Ѕидно Лепило Водоотпорна Капа Ѕидна Монтажа 304 Шапка Од Нерѓосувачки Челик Ѕидна Решетка Стапче На Куки За Капа Куки

DEN 127.84

Што ќе добиете : ќе ви бидат обезбедени 20 парчиња ѕидни закачалки за капа, доволно количество ви овозмож�

Антрадер 12 Парчиња 5/8 х 1 Нерѓосувачки Челик Ќор-Сокак Хардвер Монтира Завртки За Стакло, Прикажување На Акрилни Одбор И Сигнализација,

DEN 191.84

* Ќорсокак Од Нерѓосувачки Челик Со Дијаметар од 0,63"(16мм) и должина од 1"(25мм), ја издигнува ознаката 0,78"(20м�

Тиосгд Патриотски Тркач На Маса 72 Инчи Долги Сини И Бели Ѕвезди 4 јули Тркач На Маса За Денот На Независноста На Сад Меморијален Ден На Ветераните

DEN 1.33

Список на пакети : 1 х 72 инчи патриотски тркач на маса Материјал : полиестерска ткаенина, сини ѕвезди и пе�

Смешни Грампасаурус Кафе Кригла Чај Чаша Присутни За Денот На Таткото, Роденден Грампасаурус Како Нормална Грампа, Но Повеќе Страшни Керамички

DEN 223.20

Оваа кригла за кафе има печатење со висока дефиниција од двете страни, совршено или за корисници со десн

Аисо Камериер Послужавник Кул Кучиња Печатење Кожа Накит Коцки Организатор Кутија За Паричници, Часовници, Клучеви, Монети, Мобилни

DEN 175.84

Висококвалитетен организатор на лондонски кожен послужавник е изработен Со Висококвалитетна микрофиб

Седиште За Тоалет Од Предиво 2 парчиња Универзален Комплет За Браник За Седишта Пластичен Капак На Седиштето Браник за Додаток За Биде Влошки

DEN 97.92

Одлично тампонирање : нашите браници за покривање на тоалетните седишта се изработени од квалитетен ма�

Зимска Планинска Жаба Пејзаж Печатење Склопувачки Пречки за Перење, 60 ЛИТРИ Водоотпорни Корпи За Перење Алишта Облека Играчки Складирање

DEN 399.84

Голема Пречка За Перење : 19,3"H x 11,8" W x 15,9 " L (49 x 30 x 40,5 см), околу 60 L Оваа пречка за перење е доста голема, може�

Ралбај Модерни Кристално Суета Светла Нерѓосувачки Челик Кристално Бања Суета Светла Над Огледало Модерна Кристално Суета Осветлување

DEN 1536.00

1 : ИЗВОР НА СВЕТЛИНА : Е26 Американски Стандарден Приклучок Макс 60В, Компатибилен со било која е26 база ПРЕ

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.