• Новак
Ewedoos еко-пријателски јога мат со линии за усогласување, TPE јога мат што не се лизга текстурирани површини ¼ инчи со дебела густина со висока густина за да се избегнат

Ewedoos еко-пријателски јога мат со линии за усогласување, TPE јога мат што не се лизга текстурирани површини ¼ инчи со дебела густина

Вреднување на стоката:
DEN 271.20

Пристапност
Во достапна форма

✅ Иновативен и еколошки материјал за TPE : Евдоос Јога Мат е изработена од технолошки подобрена TPE (термопластични еластомери), кои се генерално низок модул, флексибилни материјали што можат да се протегаат постојано обезбедуваат супериорна издржливост TPE е повеќе еколошки и е новиот стандард за јога душеци. System Систем за усогласување на телото : линиите за усогласување ви помагаат да ги фокусирате и прилагодувате рацете и нозете на точните позиции и да го одржувате телото во соодветно усогласување. Системот за усогласување е нешто за што никогаш не сте размислувале или сметате дека ви е потребно, но ќе ги најдете навистина корисни. Водечките линии се вкоренети во душекот за да не мора да гледате надолу. ✅ Grippy Not Slippy : Ewedoos јога мат има двострани површини што не се лизгаат за да можете да извршите какво било движење со доверба. Брановидна долната страна го зафаќа подот. Подволно текстурираната површина спречува рацете и нозете да се лизгаат од позиција за да можете да држите пози без разлика колку е енергична вашата практика. ✅ Бесплатна лента за носење : Лесно е да се оди и да се чува. Нема потреба да одите да купите каиш за носење јога. Затоа што сакаме да додадеме вредност на вас и вашата практика. ✅ Доказ за вода и лесен за чистење : Тестиран и овластен од SGS, овој мат не содржи ПВЦ, латекс, и тоа сигурно нема да ги нападне вашите сетила со какви било мириси. Површината на затворената ќелија ја заклучува прашината и влагата за да ги задржи потта и мирисите на заливот.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Преносна вежба за преносни вежби со TFIIEXFL, притисок на бар -штанд , за тренингот за мажи и жени поддржува сила јога римска гимнастика

DEN 4273.44

Челична цевка со висока јачина, употреба на челична цевка со висока јачина,, нерист, силно оптоварување �

Wpyyi жени со долги ракави кошули со јога фитнес трчање маички за салата за фитнес врвови брзо суво суво дишење женска јога кошула спортска облека

DEN 4543.52

Функција : Влажност за влага, брзо сушење, дишење, супер еластично Материјал : најлон Тип на јака : Тркале�

Наклон на неблагодарна работа со 12 автоматски програми и 3 режими, одење на неблагодарна работа на неблагодарна работа ЛЦД и тренинг за вежбање

DEN 1392.00

① 【Дизајн на преклопување】 Совршен за домашна употреба и лесно се движи супер и лесно склопување Оваа

Торба за јога мат со голема странична торба за јога за џеб за жени одговара на повеќето димензии на јога душеци и сите ваши работи

DEN 286.40

Одговара на повеќето душеци со големина : Специјално дизајнирани за носење јога мат и пилатес мат, корис

Рамни сандали за жени фланел плетенка и прилагодлива метална тока дами летна мода плус големина едно-линиски обични рамни сандали

DEN 563.20

Полиуретан ѓон ? 【Трајни и квалитетни рачно изработени】 : Уживајте во вашиот секојдневно излегување со

Јога мат, јога душеци за домашно вежбање, душек за вежбање, душеци за вежбање, пилатес мат, црни мачки цртан филм животински музика

DEN 3.00

★ Големина на јога Мат : 61x183 cm / 24x72 in ★ МАТЕРИЈА ЗА ЈОГА МАТЕРИ : МАТ за тренингот е направен од TPE материј�

Celebrita пар на лизгачки дискови Основни лизгачи Аб, назад, колк и опрема за вежбање на нозе за теретана, дома, јога, пилатес | Зајакнување

DEN 136.00

Тон и зајакнување на абдоминалите опрема за вежбање на паметни јадра, овие лизгачи што ги лизгаат диско

Tfiiexfl Stand со прилагодливи висини вклучува и прицврстена јаже за влечење на јажето и нелична подлога идеална за домашно вежбање, тренинг

DEN 2773.12

Солиден дизајн Hтип, користејќи ја структурата за засилување од типот H, товарот на дното на четири агли,

Дубао притисок за вежбање за вежбање за вежбање на барови, алатка за фитнес фитнес градите за зафат Спортски мускулни рачки за табла

DEN 0.33

Далеку помалку вирус на зглобовите, ротирачкото притискање стои во голема мерка го намалуваат вирусот �

Тонсен голем пластичен случај мултифункционален спортски часовник за мажи водоотпорен стоп -часовник одбројување на одбројување на отворено

DEN 319.84

Стил на спортски дизајн на отворено : Погоден за спорт на отворено Прилагодете ја должината на лентата п

Бендови за спортски отпор во воздухот, вежба за вежбање за вежбање за домашна фитнес, истегнување, обука за сила, физикална терапија, CrossFit,

DEN 1.00

Воздухопловни спортски групи за спортови за мажи и жени, 5 ленти за отпор за обука за истегнување и сила �

Ndkmehfoj сиво симпатично куче со Божиќна капа, преклопена гимнастика, мат јога матна подлога, без лизгање, губење на водоотпорна спортска

DEN 2.00

{Прилика} : Се користи за јога, пилатес, вежба за подот Се чувствувате самоуверено и стабилно во вашите по

HWF Јога Мат решетката за монтирање, домашно/салата за јога Мат за складирање на пена и организација на пешкири, 6-ниво метална црна боја

DEN 2.67

Цврста метална конструкција > Употребата на висококвалитетно челично железо и површината е обложена со

Mmllzel Беспрекорна јога постави жени спортски костуми за спортска облека фитнес поставува женска облека две парчиња тренинг спортски

DEN 0.33

Лифт на колкот, плетенка дизајн, поголема област за завиткување Функција : Антипилинг, антисмалување, ан

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.