• Новак
Црна NBR O-прстен заптивка за миење садови 11,8 x 2,65мм 100 парчиња

Црна NBR O-прстен заптивка за миење садови 11,8 x 2,65мм 100 парчиња

Вреднување на стоката:
DEN 171.20

Пристапност
Во достапна форма

Прстенот за запечатување е изработен од нитрилна гума Има добро масло, вода, растворувач и својства на отпорен на висок притисок. Користете за лични и професионални работилници, гаражи и услуги за водовод. Вклучува 100 замена на О-прстени (исто така наречени заптивки или дихтунзи) за да го поправите куќиштето на филтерот за вода што протекува. Големината на о-прстените е приближно 11,8 x 2,65мм/0,46 "x0.10" (дијаметар во внатрешниот дијаметар x жица). Опис : Направено од нитрилна гума (NBR) материјал, отпорен на топлина, отпорен на минерално масло, отпорен на абење. Гумената конструкција се спротивставува на нафта, гас, вода и издржлива. Може ефикасно да го спречи истекувањето на воздухот на протекување на маслото, да има добар ефект на запечатување. Професионална алатка за комерцијална или повремена употреба. Погоден за систем на мотори на автомобили, менувач, амортизери итн. Лесен за складирање, мала тежина. Пакетот вклучува : 100 (+/- 2%) x о-прстен заптивки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Мека носна кислород канила цевка за кислород Транспарентна пластична домаќинство назална цевка за кислород за пациенти постари лица

DEN 116.80

Погодно за сите видови на брендови на генератори на кислород и кислород во домаќинството, лесен за упот�

ДЕПИЛА Глазура Декоративен Порцелан Ѓумбир Тегла Храмот Тегла Складирање Десктоп Орнаменти Носителот Ракотворби Керамички Цвет Вазна За

DEN 744.00

Апликации : погоден за сите различни прилики како канцеларија, сала за состаноци, спална соба, забави, уч

Салон стол хидрауличен стол за бизнис или дом, стол за убавина за коса салон стол за убавина шампон барберинг стол фризерски вртлог за вртење

DEN 1.00

◥◣ [Несоодветно шопинг], 100% обезбедување на квалитет, можете да бидете сигурни да купите Ако наидете на

Тоалетна Торба аодерда За Жени Со Висечка Кука, Козметичка Торба отпорна На Вода, Торба За Шминка За Патување, Торба За Тоалет За Патување

DEN 136.80

️ € ®Вашата доверлива патна торба}Квалитетни патенти, издржливи шевови и пространа патна торба за тоал

Кутија за далечински управувач за кучиња за кучиња, мултифункционална PU кожа ТВ далечинска држач за организатор на десктоп кутија

DEN 275.04

СТП кожа Мултифункционално : кутијата за складирање со 5 оддели е рачно изработена со одлична изработка

VanSP Копија 1876 Слобода&засилувач; Орел Америка 20 Проценти Монета - Антички Сребрен Долар Морган Монета Колекција Сад Сребрена Монета Реплика

DEN 3.00

● МАТЕРИЈАЛ ● Ова е монета ЗА РЕПЛИКАИзработени од Бакар,Обложени со 925 сребро Тоа не е сребрена монета

Дизајнирајте Ја Најубавата Мајка На Џенет Во Светот, Бела Патна Кригла 14оз Изолирана Гимнастика Од Нерѓосувачки Челик, Подароци За Роденденска

DEN 1145.60

ТАМБЛЕР од нерѓосувачки ЧЕЛИК : оваа кригла за патување од 14 мл е изработена од нерѓосувачки челик за из�

Маичка за џемпери за жени поштеди елегантни удобни есенски врвови на врвови за џвакање пад на долги ракави блузи врвови со аспиратор

DEN 2.00

100% полиестер Лебници за руно за жени Беспрекорни хеланки Сини хеланки за жени Божиќни хеланки за жени ж�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.