• Новак
ЗЕВЕЗ Еластична Лента 5М 3-50мм Рамни Еластични Ленти Црна Бела Гумена Лента За Половината ЗА САМОСТОЈНО Шиење Облека Апликации За Облека Додатоци Еластични Ленти

ЗЕВЕЗ Еластична Лента 5М 3-50мм Рамни Еластични Ленти Црна Бела Гумена Лента За Половината ЗА САМОСТОЈНО Шиење Облека Апликации

Вреднување на стоката:
DEN 1.33

Пристапност
Во достапна форма

Еластичната лента за шиење е погодна за рачно сечење и нема да се распаѓа по сечењето Тоа е повеќе од перика еластична лента, но може да биде широко користена и за појас, панталони, фустан, ремен, паричник, хауба за коса, аголни сврзувачки елементи за навлаки за мебел итн. Пристојно истегнување, лесно за враќање на оригиналната должина без деформација и нема да се олабави ниту со текот на времето. Секоја еластична лента за шиење беше уредно валана во круг пред да се спакува, лесно се сече во должината што ја сакате. Ако наидете на некаков проблем со квалитетот, слободно контактирајте не, ние нудиме целосна наплата или бесплатна замена, затоа не грижете се, само купете ја. Опис на предметотбојка : бела,црна како име на слика : Висок еластичен рамен еластичен појас,Големина На Гумена Лента : Ширина : 3/6/8/10/12/15/20/25/30/35/40/45мм.должина : 5метри/лотпроизвод карактеристики : Меко и нежно тело, мек столб за удобност, голема должина на истегнување што ја имате, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ние секогаш сме тука да ви помогнеме и одговор на вас во рок од 24 часа. Ве молиме Дозволете 1-3мм Се Разликува Поради Рачно Мерење.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Комбо за замена на копчињата за замена на комбо Комбо Комби за замена на копчињата со занити и метална основа темно сива 10 парчиња

DEN 23.36

Замена на дополнителни додатоци за копчиња за облека за суспензија Направено од метални материјали, тв�

Конуси од пена од Амосфун со занаетчиски материјали за занаети за занаети Бели полистирен конуси новогодишно дрво од пена за цвеќиња за

DEN 1.67

Снабдувањето со елката DIY дава многу простор за имагинација за деца Дозволете им на вашите деца да ужива

Uldigi 10pcs Фото јајца полистирен бела уметност декорација пена пена рачно изработени форми форма cm јајце во форма за DIY занаетчиски моделирање

DEN 2.67

Пени DIY Craft Велигденско јајцеможете да ги користите за да создадете персонализирани велигденски јајца, �

Портокалови панделки за подигнување на свеста, Зосанда 50 парчиња претходно формирани панделки од портокалова ткаенина со безбедносни иглички

DEN 0.33

Пакет од 50 претходно формирани панделки за свесност од портокалова сатенска леукемија Премиум квалите�

3 ролни Божиќ Бафало карирана лента со лента од лента со лента со лента жичен раб лента бивол Проверете лента карирана лос мечка и дрвја

DEN 239.84

Она што го добивате : getе добиете пакет од 3 ролни за божиќни ткаенини, секоја ролна е прикажана со специф�

Везени цветни златни бои во ринстон секстони чипка за чипка за зачеки одлично за DIY деколте Тело -венчаница за венчавки Трамо фустан

DEN 3.00

30x66cm Боја : златна боја Цветна јака извезена чипка јака закрпи за лепенки налепници за закрпи за шиење на

100 парчиња корсаж бутониер иглички, цветни иглички, иглички од букет, кристална дијамантска глава директно иглички за занаети за занаети

DEN 104.96

Материјал : Никел обложен челик и пластична вештачка бисер глава Количина : 100 парчиња по пакет Големини

1 двор 3Д цвет ринстон дијамантска чипка работ на работ на лента 6,5 см ширина гроздобер стил жолто кастрење гроздобер ткаенина везена апликација

DEN 3.00

Боја : жолта; Материјал : млеко влакно, ткаенина, rhinestone, дијамант ; По една големина : 6,5*6,5 см (2,56 "*2.56"), како �

Ph pandahall 2pcs бисер закрпи, шијте на апликација за чевли невестински фустан Апликација железо на бисерни закрпи со монистра од бисери за

DEN 1.00

Апликација за високи потпетици : Нашите шии на бисерни закрпи се полни со исклучителни бисери и rhinestones, у

6 екстра големо железо на налепници за пренесување, маица, пренесување на топлина, железо на винилни закрпи, материјали за декорација на

DEN 1.67

Доволна количина за декорација : ќе добиете 6 парчиња екстра големи железо на трансфери на маица Сигурен

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.