• Новак
€OSI БЕЗЖИЧЕН WiFi ПАМЕТЕН СИСТЕМ ЗА Безбедност НА Домот DIY АЛАРМ-14 Парче + OSI Паметна Безбедносна Камера за Куршуми + OSI Црна Wi-Fi Безжична Паметна Безбедносна Камера за ?

€OSI БЕЗЖИЧЕН WiFi ПАМЕТЕН СИСТЕМ ЗА Безбедност НА Домот DIY АЛАРМ-14 Парче + OSI Паметна Безбедносна Камера за Куршуми + OSI

Вреднување на стоката:
DEN 1519.84

Пристапност
Во достапна форма

①ЛЕСНА И БРЗА ИНСТАЛАЦИЈА И ОТСТРАНУВАЊЕ *ВИДЕТЕ ЧЕКОР-ПО-ЧЕКОР ВИДЕО ТУТОРИЈАЛ ПОДОЛУ* - НЕМА МЕСЕЧНИ НАДОМЕСТОЦИ】 исто така, нема трошоци за инсталација, или договори потребни Купете ја вашата опрема однапред и само-монитор! Се што ви треба доаѓа во кутија и работи во секој мал бизнис, куќа, стан или стан за изнајмување. Ако сакате да го избегнете досадниот процес на водење кабли на вашиот имот или имате ограничувања на договорот за закупец или сакате да избегнете трошење пари за професионална инсталација, овој систем е за вас!. ●ЦЕЛОСНА КОНТРОЛА од АПЛИКАЦИЈАТА SMART LIFE】 овој систем за самонаследување ви овозможува да го вооружувате и разоружувате системот, да добивате известувања, да поставувате режими на аларм, да ги синхронизирате сите ваши уреди ЗА Аларм OSI и да ги следите од Апликацијата Smart Life! Ако Wi-Fi не е достапен, ќе треба да го користите планот за податоци на вашиот телефон. Кога добивате известувања за настани, контролирате да донесете одлука да контактирате со локалните власти. €1080p HD & 130° Широк Агол И Ноќно Гледање qsi ПАМЕТНА надворешна безбедносна камера за куршуми е опремена со 2,1 МЕГАПИКСЕЛНА HD леќа и Широк Агол од 130°, што обезбедува кристално чисто и мазно видео ден и ноќ, заштитете го вашиот дом каде и да сте. Ир ноќно гледање до 32 стапки. за екстремно покривање со слаба осветленост, обезбедувајќи висококвалитетен поглед на вашиот дом дури и во темнина. ●ДВОНАСОЧЕН АУДИО ЗВУЧНИК и МИКРОФОН QSI ви овозможува да комуницирате преку вашиот безбедносен рефлектор со неговиот интегриран двонасочен звучник. Предупредете ги натрапниците, комуницирајте со луѓе за испорака и поздравете ги гостите без воопшто да ја отворите вратата!. ●НАПРЕДНИ БЕЗБЕДНОСНИ КАРАКТЕРИСТИКИ● Одвратете ги натрапниците со ултра-светло движење активирано рефлектор и аларм за сирена за разгорување.

Главните карактеристики

Избор на клиент

100 Еез Валентин Целофан Третирајте Кеси со 50 Еез Ознаки За Подароци Во Форма На Срце и 200 Еез Извртувајте Врски Пластични Торби За

DEN 271.84

Пакетот Вклучува : ќе добиете 100 парчиња валентин целофан кеси, 50 парчиња Денот на Вљубените подароци та�

Утул опстанок итен ќебе, водоотпорен изолиран тарп, рефлексивно ќебе, ќебиња за опстанок, големо термичко ќебе со тешки работи за пешачење,

DEN 3.33

Filsените се водоотпорни, помагајќи ви да останете суви во влажна или дождлива околина Дизајн на Хеминг з�

Оригинален Чешки Стаклен Сет За Нокти За Нокти-Мултифункционален Тампон За Сјај, Двострана Различна Гравирана Површина, Маникир

DEN 287.84

МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН сетСодржи 3 парчиња за маникир и педикир : компактна двострана датотека за нокти со д�

Амагични Свеќи Без Пламен Со Треперење На Стринг Светла, ЛЕР Батерија Управувана Свеќи, Вградени Стринг Светлина Свеќа Со Далечински Управувач

DEN 2.33

Вграден Дизајн На Свеќи Со Жици : Овие Амагични свеќи без пламен со жичени светла се првите што комбинир�

UXZDX CUJUX Висока Прецизност Машина Vise 2 2 инчен Брзо Се Движат Менгеме Цпу Менгеме Гад Клешти Обичен Заменик За Површина Мелење Мелење EDM

DEN 1153.60

Тип : Менгеме На Клупата Режим на возење : прирачник Флексибилно работење и широк опсег на прилагодување

Сет За МАНИКИР СКМ Машинка За Нокти Нерѓосувачки Челик Машина За Нокти Професионални Ножици Сет Пренослив Комплет Комплет За Нокти Алатка

DEN 0.33

100% Сосема нов и квалитетен комплет за маникир вклучува нега на лице / нега на раце / нега на стапала Вкуп

2 - Пакет Enер 3 Олдам Спојка Спојка И З Оска Т8 Анти Реакција Пролетта Натоварен Орев Елиминација Јаз Месинг Ореви ЗА Надградба CR10 S4 S5

DEN 255.84

Пакетот вклучува : 1 Олдам Спојка Спојка и 2 постави T8x8 Антиреакција Месинг ореви Овој Комплет За спојува

Gkmjki креативна Божиќна кристална топка музичка кутија Деца студенти девојки роденденски подарок Дедо Мраз Сјајни Снедници Снегулка музичка

DEN 1537.60

Оваа украсна музичка кутија е прекрасен подарок за пријателите и семејството Тоа е смислена идеја за по

Сонце визири капачиња за унисекс Сонце капи со прилагодливи спортски визии за капчиња од слама капа од мрежи за капачиња капачиња, капачиња

DEN 2.67

100% мешавина од памук bucket hat bucket hat for women mens bucket hats black bucket hats fishers hat bucket hats white fuzzy bucket hat red bucket hat reversible bucket hat b

2xhome - ТВ -штанд со полици - Систем за полици со калено стакло полици Комбо единица за кула база црна две нивоа двојно затемнети чад обоени

DEN 1.67

ТВ штанд со 2 (две) полици и врвна заграда за монтирање на телевизија Врвните 2 температурни стаклени пол�

Dsgyu HeightenUP Акупунктура Слабеење Стапало Лепенка, Коска Раст Нога Налепница, Висина Зголемување Стапало Лепенка, Висина Раст Максимизатор,

DEN 3.00

РАСТЕ ПОВИСОКИ ЗА ВОЗРАСНИ и ТИНЕЈЏЕРИ : Закрпите За Раст На Висината се начинот на кој може да предизви�

Комплет Датотеки За Нокти, Професионална Алатка За Маникир Датотеки За Нокти Тампони Педикир Комплет За Уметност За Нокти Маникир

DEN 103.20

Повеќекратна Употребадатотеката за Нокти и тампонот имаат груб ронки што можат да ги изшкуркаат големи

Womenените долги ракави врвови кошули врвови каузални лабави долги ракави пад на врвови меки удобни маички влезови трендовски врвови на туника

DEN 1.33

? 【Испорака】 Strandard : 1015 дена; Забрзано : 57 дена ?? 【За големини】 : Внимателно прочитајте го нашиот водич з�

Комплет Од 25 Врвки За Крстарење Врвки За Крстарење Што Се Повлекуваат Карневалски Врвки за Крстарење Со Држачи За Лична Карта Водоотпорни

DEN 287.84

Токи, затворање Клипови Што Можете да Добиете : ќе добиете 5 парчиња карневалски врвки за крстарење, 5 пар

Фиока Рачки Таи Чи Сликарство Кинески Конгфу Р В Канцеларија Дома Кујна Гардероба Кабинети Гардероба Фиоки Стакло Кабинети Забава

DEN 223.84

Персонализација : како уникатна декорација на домот, покажувајќи ја вашата единствена личност Димензии

Bodermincer 96 парчиња Мешана Должина Широк Кластер Кластер Екстензии за Трепки 0,07 мм Дебелина Дома Продолжување На Трепките Трепки Индивидуални

DEN 192.00

Предлог : се обидувате да го стиснете јазолот со рацете и да го откинете така што кластерот нема да се ра�

Копчиња За Фиоки за Лагери За Момчиња Копчиња За Комода За Вселенски Ракети Копчиња За Кристално Стакло Копчиња за Кабинети 4 парчиња

DEN 2.00

Копчињата се направени ОД СТОМАЧНИ МУСКУЛИ, површината е мат и мазна, копчињата се мали и компактни, рет�

Криптовалута 2020 Епидемија Октогонална Монета Ангел Медал Сребрена Позлатена Комеморативна Монета Копирај Монета Со Заштитна Футрола

DEN 0.67

●Висококвалитетен Материјал : Изработен од висококвалитетен материјал, висока јачина, отпорен на абењ�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.