• Новак
4K HDMI 2.0 Кабел 15 стапки од Ritzgear. 18 Gbps Ultra со голема брзина плетенка најлонска кабел и златни конектори - 4K@60Hz/UHD/3D/2160P/1080P/ARC & Ethernet. Компатибилен со UHD TV/Monitor/PC/PS5/Xbox

4K HDMI 2.0 Кабел 15 стапки од Ritzgear. 18 Gbps Ultra со голема брзина плетенка најлонска кабел и златни конектори - 4K@60Hz/UHD/3D/2160P/1080P/ARC

Вреднување на стоката:
DEN 512.00

Пристапност
Во достапна форма

Крајниот 4 K HDMI кабел Премиум HDMI 20 19 Пин злато Позлатениот конектор овозможува беспрекорен видео и аудио трансфер со моќна поддршка од 4 K @ 60 Hz, вклучувајќи UHD, 3 D, 2160 P, 1080 P, ARC & Ethernet совршен за испраќање медиуми на ТВ, проектор или монитор од лаптоп, од лаптоп, Компјутер, стап за стриминг, конзола за игри, Blu-ray/DVD плеер и повеќе. Ултра-привлечен перформанс на молња, со голема брзина од 18 Gbps, преносот го воздигнува вашето искуство за забава без разлика дали прикажувате филмови, играте игри, емисии за стриминг или презентирате проекти зачудувачки 4 K резолуција, живописна, вистинска боја на живот, точен контраст и беспрекорен некомпресиран аудио & Музика. Тешка конструкција трајни, груби, делови со висока отпорност ветуваат многу години на сигурна споделување на податоци Флексибилна плетенка најлонска јакна овозможува лесно свиткување без кршење или распрснување, додека висококвалитетните 24К позлатени конектори се спротивставуваат на корозијата, да ја минимизираат загубата на сигналот и да блокираат надвор Надворешно мешање. Погоден кабел Совршена должина и лесен стил го олеснуваат маневрирањето, дискретно криење и организирање на кабли, без оглед на вашата околина одлична за закачување на телевизија поставена на wallидови, екран на конференциски простории или монитор прикажан на бирото, забавна конзола или над мантил за камин. Неверојатни заштеди на вашите резерви за скрининг за дома, канцеларија, училиште, бизнис и надвор од нашите разноврсни HDMI до HDMI кабли се супер прифатливи и компатибилни со сите денешни најпопуларни уреди и HDMI прекинувачи, адаптери, како што се PS3, PS4, PS5, Xbox One, Fire TV, Apple TV 4 K, Roku & Switch. Крајниот 4 K HDMI кабел Премиум HDMI 2.0 19 Пин злато Позлатениот конектор овозможува беспрекорен видео и аудио трансфер со моќна поддршка од 4 K @ 60 Hz, вклучувајќи UHD, 3 D, 2160 P, 1080 P, ARC & Ethernet совршен за испраќање медиуми на ТВ, проектор или монитор од лаптоп, од лаптоп, Компјутер, стап за стриминг, конзола за игри, Blu-ray/DVD плеер и повеќе.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Тениски Тренер Подароци Шминка Торба Тенис Капетан Подарок Козметичка Торба Тенис Тренер Благодарност Подарок Ви Благодариме Тенис

DEN 2.33

Тениски Капетан Подарок : овој производ е изработен од висококвалитетна Оксфордска ткаенина, со двосло�

90 Листови Брза Проверка На Списокот Со Намирници Магнетна Подлога, 110 Печатена Вообичаена Храна за Фрижидер и Празни Места за Купување Намирници

DEN 159.84

ФЕНСИ ДИЗАЈН! Нашата Магнетна Листа на намирници е особено дизајнирана со светли бои во различни катего

Абоофан бела тема затворен забавен декоративен крвав тревник на отворено украси сино застрашувачко надворешно декор на очното јаболко:

DEN 194.56

ПВЦ Ноќта на вештерките очното јаболко светла за очното јаболко, декорирање на бонбони за занаети за за�

Аборон Двор Дневна Столици 4-Лостови Креветче За Возрасни, Ажурирани Виткање Кочија За Спиење Сонце Капење Базен Градина Плажа Палуба

DEN 2.67

?●БЕЗ склопување / Слободно Отворање или затворање на креветот, креветот не треба да се собира, во рок о

Вапсин висок сад за бања мијалник за мијалник мат црна, тапа за водопади за мијалник за бања единечна рачка тапа со единечна дупка

DEN 687.84

Design Дизајн на водопад Spout sp Spout, симулира природен проток и ја прави вашата бања минимализам и свежа, и то�

РЕЈДЕЛУЗ 35 Модерен Тавански Вентилатор Со Светла и Далечински &засилувач; Контрола НА АПЛИКАЦИЈАТА, Затемнети 6 Брзински Реверзибилни

DEN 0.67

€®Надграден ЕДНОНАСОЧЕН Мотор Q : тој е потивок и има поголем проток на воздух во споредба со традициона

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.