• Новак
Оригинални оригинални сензори за зелена боја Вајлонг Механичко корекција Електрично око KS-G23 12-30VDC

Оригинални оригинални сензори за зелена боја Вајлонг Механичко корекција Електрично око KS-G23 12-30VDC

Вреднување на стоката:
DEN 2.00

Пристапност
Во достапна форма

Материјал : пластика Карактеристики : Фотоелектричен прекинувач. Број на модел : KS-G23. Тип на прекинувач : Фотоелектричен прекинувач. Карактеристики на : 1) единечен извор на светлина (извор на зелена зрачење) 2) DC тип NPN нормално отворен нормално затворен / ( / не NC) 3) Четири Wire Work Worta : DC10-36 V (прилагодлив за сензитивност) Дупка за монтирање : завртка Опремена инсталација Главна серија на сензори за боја, само по себе, со скенирање на извор на светлина на површината на откриени. Бојата на Tufftride на различна светлина се рефлектираше различно, со што се постигнува препознавање на бојата. Маркеркоаксијален оптички дизајн, за хартија со висок рефлективен коефициент (како алуминиумска фолија, како што е) силна прилагодливост. Со подготовки за извор на светлина од зелена и црвена сорта, за сите видови на погодност за резолуција на бојата. Фотодот мала, резолуција многу висока 0,1-1ms Висока брзина на одговор на реакција со голема реакција . Целокупната машина за пакување, машина за производство на торби и машина за печатење на машини имаат потреба. Сет за прекинувачи, растојание за откривање на. Врз основа на вашата хартија за завиткување, следете ја табелата за избор на извор на светлина, сигурен извор на светлина (во зелена боја) повторно според вашата потреба од механички режим на излез светло или.

Главните карактеристики

Избор на клиент

ЛКСБАМКЕА Багажник За Палта Држач За Држач За Облека, Подвижни Лавици За Облека, Штанд За Малопродажба На Бутици, Закачалка За Складирање

DEN 1043.20

? Широко Користен : Широк спектар на апликации : многу погоден за домашен живот, продавници за облека, про

Платно Пренослив Пакет Со Алатки Торба За Складирање На Клуч Практична Практична Класична Текстура Шрафцигери Торбичка За Организатор

DEN 630.40

Дебело платно со висока густина, кое е цврсто и не е лесно за носење Едноставен дизајн, убав и дарежлив...

Мерач На Проток на флек ЗА Флек 5600СХСТ, 2510СХСТ, 9000СХСТ, 9100СХСТ Омекнувачи На Вода-Поправете Протекување Или Неработни Мерачи На Проток

DEN 1603.52

Мерачот На Проток Ја Мери Употребата На Вода За Омекнувачи На Побарувачката И Е Неопходен За Правилно Ф�

XSLADVERTIS 24 сетови 325 Поправка Претходна обработка на дрво Градина метална главна врска преносна вратоврска алатка за приклучување практичен

DEN 633.60

Направено од метален материјал, издржлив за употреба Подготвени да го направите вашиот ланец на моторн�

ЦРТАН Филм ЧОВЕЧКИ Скелет УСБ Флеш Дискови Погон На Палецот Мемориски Стапчиња пендрици За Подарок На Момчето За Ноќта На Вештерките

DEN 3.00

[Цртан филм човечки скелет дизајн] : USB Флеш Дискови Е Цртан филм човечки скелет ( Убава, чудна и смешна! ) д

Згоден кул скејтбординг тинејџерски кујнски врели влошки отпорни на тенџере со џебови 2 парчиња држач за тенџере 8 × 8 инчи за готвење и печење

DEN 0.67

Спецификации на производотсо 2 влошки за изолација на топлина (8 инчи x 8 инчи) Нашите влошки за изолација

Рептил Термометар Хигрометар Лцд Дигитален Мерач На Влажност Дигитален Термометар Хигрометар За Рептил Терариум Дигитален Резервоар

DEN 1.67

Суштински Термометар За Рептили Хигрометар : Следете ја температурата и влажноста на резервоарите со о�

Пренослив Мрзлив Телескопски Преклопен Држач Креативен Десктоп Нелизгачки Држач За Мобилен Телефон Држач За Таблети Држач За Мобилен

DEN 31.84

АПС Предвремено затворање Пренослив Мрзлив Телескопски Држач За Преклопување Креативен Десктоп Нелиз�

Синви [3 Пакет] Заштитник На Екранот, Компатибилен со Специјално ИЗДАНИЕ НА Цепелин 100 ГОДИНИ 8656М - 2 Тпу Филм Паметен Часовник Паметни Заштитници

DEN 1.33

Ве Молиме имајте предвид дека овој заштитник на екранот е Тпу Мек Филм, А не Калено Стакло ● [Отпорен на �

Статив Од Легура Со цврст Квалитет со Поддршка ЗА Топчеста Глава ОД 360° DSLR Камера, Монокуларен Телескоп За Мобилни Телефони 360 Степени

DEN 2.67

●Лесен и Цврст За Патување● : Овој статив е лесен, околу 1,65 килограми (0,75 кг) тежина на статив, стативот м

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.