• Новак
Делови XMEIFEI ДЕЛОВИ ДЕЦА ПОСЕБНИ Алатки 9мм M35 Кобалт Веб-битови Постави, HSS-Co Dript Bit Set, за дупчење на зацврстен челик, леано железо од не'рѓосувачки челик со долги дупки

Делови XMEIFEI ДЕЛОВИ ДЕЦА ПОСЕБНИ Алатки 9мм M35 Кобалт Веб-битови Постави, HSS-Co Dript Bit Set, за дупчење на зацврстен челик,

Вреднување на стоката:
DEN 1201.76

Пристапност
Во достапна форма

Сетот за вежбање бит се вклопува во поголемиот дел од вежбите за напојување во моментов на пазарот Облогата на титаниум ја зголемува отпорноста на абење и издржливоста. M35 материјал, вклучува 5% кобалт, најдобар сет за вежбање што го имате, врвен квалитет, стабилни перформанси и издржливи. Идеално за дупчење на зацврстен челик, не'рѓосувачки челик, леано железо. Кобалт челикот го проширува најсовремениот живот и одржува сечење на животот по преобликувањето. Ако не сте целосно задоволни од која било причина, ве молиме контактирајте не за 100% наплата или замена. Запалувањето на бит и точноста и животот се подобри од бакарниот бит; Especially toughness increase several times, high strength and machining operations is not easily broken!M35 Cobalt Drill Bit Set, 9 MM, for Drilling on Hardened Steel, Cast Iron and Stainless Steel Package Includes : 10 PCS x 9 MMFeatures : M35 material,includes 5% cobalt, the Најдобар сет за вежбање што го имате, врвен квалитет, стабилни перформанси и трајни.ideal за дупчење на зацврстен челик, не'рѓосувачки челик, леано железо.135-степенот Сплит-точка на поделба започнува веднаш да се дупчи со помалку сила и го елиминира „одење“ низ Работна површина.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Шусуен женски џемпер Атлетски атлетски дуксери извезени худи худи жени пуловер зимски јакни жени палта Зимска маичка половина зимска

DEN 1.00

✿ Доменските дуксери се изработени од висококвалитетна ткаенина од памук, ткаенини за кожа, мека и удоб

Сундвуду Црн Одблесок Јога Панталони За Жени-Меки Висок Половината Чизми Високи Хеланки &засилувач; Долги Палацо Панталони За Жени

DEN 707.20

92% Полиестер, 8% Спандекс Еластично затворање Машинско Перење, откако ќе го носите, ставете го во машинат�

Helegings на Volua Jean за жени плус големина со висока половината каприци исечени хеланки тексас истегнување Jeanан изглед џегингс хулахопки

DEN 151.84

Повлечете го затворањето Јога панталони за жени јога панталони тренингот хеланки јога носат топли јога

Харпел Мојот Вратар, Преку Закачалка За Крпи На Вратата, Решетката За Палто На Вратата Помага Во Организирање Облека, Плакари, бања

DEN 1.00

ЗАШТЕДА НА ПРОСТОР : искористете ја висината и просторот зад која било врата Овие над куките на вратите �

6 Пакувајте Силиконски Тривети Што Не се лизгаат, Силиконски Тривети Што Се Склопуваат Со Извор, Силиконски Тривети Со Склопувачки Крст Во

DEN 303.84

ИЗОЛАЦИЈА НА ТОПЛИНА / СТУД : Го Штити горниот дел од кујната и масата од оштетување од топлина / студ ЗА�

Папка За Проширување на хармоника, FOME 2 Пакувајте Издржлива Папка Со Датотеки Што Може Да Се Прошират 5 Џебна Големина На Буквата/Организатор

DEN 3.00

€Висок Квалитет Q : папка за проширување На Хармоника изработена од висококвалитетен пп материјал, нето

Алинлин Пензионирање Партија Украси за Жени &засилувач; Мажи, 2 Парчиња Јас Сум Во Пензија! Појас Пензионирање Партија Материјали

DEN 111.84

Пакетот Вклучува : пензионирање партија украси постави 2 парчиња " Јас сум Во Пензија! "црнобел појас Ста�

Гинкс Рачен Мини Вентилатор, 3 Во 1 Рачен Вентилатор, Пренослив USB Вентилатор За Мал Џеб На Полнење, Вентилатор Со Батерија за Надворешни,

DEN 2.33

} Моќен Ветер : Мини Вентилаторот има 3 прилагодливи брзини на ветерот, можете едноставно да го притиснет

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.