• Новак
2 парчиња стакло автоматско наводнување глобуси растенија цвеќиња за наводнување алатка за наводнување

2 парчиња стакло автоматско наводнување глобуси растенија цвеќиња за наводнување алатка за наводнување

Вреднување на стоката:
DEN 0.33

Пристапност
Во достапна форма

Овој наводнување глобус е идеална алатка за наводнување за вас и вашето семејство! Кога сте на патување или патувате, овој автоматски воден свет ќе ви биде од корист. Се користи за куќички, висечки растенија и внатрешен двор растенија. Вода растенија совршено до 2 недели. Материјал : стакло. Големина : Голем овој наводнување глобус е идеална алатка за наводнување за вас и вашето семејство! Кога сте на патување или патувате, овој автоматски воден свет ќе ви биде од корист. Се користи за куќички, виси растенија и внатрешни растенија водни растенија совршено до 2 недели како работи : вашето растение ќе ја апсорбира водата од светот по потреба. Бидејќи почвата станува сува, таа ослободува кислород во светот, што пак ја ослободува точната количина на вода што ги бара вашите растенија преку зголемен притисок на воздухот при наводнување на глобусот. Материјал : Големина на стаклото : приближно. 20*7cm / 8 x 2,8 инчи (вкупна должина*дијаметар на топката) Боја : сини и зелени совети : можете да завиткате газа на долниот отвор за да спречите глобусите беа запушени со почва. Содржина на пакетот : 2 x автоматско наводнување глобуси.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Антена со мега тркач црна спирална виткање за камиони, автомобили, SUV - 7 Универзално вклопување, AM/FM радио, гума надворешност, метална бакарна

DEN 3.00

Флексибилен AM / FM компатибилен Безбедно миење автомобили Брзо и лесно инсталирање ? АМ / ФМ радио Слушај�

Biqwbic 10 галон Двојна ѓубре конзерва за рециклирање и ѓубре, конзерва за ѓубре од не'рѓосувачки челик со 2 x 5 галон отстранливи внатрешни

DEN 0.33

【Двојните прегради ја чуваат вашата кујна, дневна соба и градина чиста и уредна Двојниот ѓубре може да �

Летниот Лебед | Голема Bетска Торба За Шминка | Торба За Цветна Шминка | Среднодневна Спојка | Торба За Комплет За Период | Торба За

DEN 233.44

[*Ткаенината * ] 100% висококвалитетна мешавина од полиестерски памук ја дава формата и структурата на тор�

12 Пара Налепници За Ајлајнер Со Трепки За Повеќекратна Употреба Водоотпорен Сјај Налепници За Трепки За Очи Самолепливи Облоги

DEN 191.84

Шармантни додатоци за убавина : пакетот вклучува 12 пара налепници за ајлајнер со трепки во 3 светкави бо�

Амајасн Под Кревет Складирање Пластична Проѕирна Кутија За Складирање Облека Класификација На Класификација Торба За Сортирање Торба За

DEN 1172.80

Тешка издржлива ткаенина, без мирис, хеви метал, еколошки Кутија за складирање со капак, преклопен, лесе�

Амбесон Психоделичен Пешкир За Јога, Букети Со Двобојна Роза Расцутен Стил На Земјата На Чудата На Темна, Нелизгачка Јога За Апсорпција

DEN 479.84

Јога Сите други вежби на подот Мерења25 инчи широк х 70 инчи долг Доаѓа со печатена вреќа отпорна на вода...

Подароци за брош за мачки за очи за loversубители на мачки - дама на мачки - сакам мачки - подарок за lубител на мачки - подароци за подароци

DEN 47.84

Материјал : Легура и стакло кабохон, боја : како што е прикажано Божиќна брош, најдобар подарок на вашите

Arrtx обоени моливи 126 бои со ракавица со два прсти за уметници колористи за боење на возрасни, меко јадро за боење на јадрото Премиум

DEN 943.84

? 【Широк спектар на бои за избор од】 широк спектар од 126 разновидни бои ви помага да постигнете подобра �

Futeni пиво за пиење капа LED јавои од лисја од јавор, жица Божиќни светла, кутија за батерии за Ноќта на вештерките Декоративни светла

DEN 3.33

LED светилки И квалитетен премија создаден од материјали од највисоко одделение, светкави светилки и за�

Gorgecraft дрвен WiFi знак лозинка Вудско дрво за слободно седиште на таблата со држач за дрвена база за домашна или деловна табела канцеларија

DEN 2.33

❤ [Пакет и големина] Вклучете 1 парчиња дрвен Wi Fi знак, околу 3,54x2 ❤ [Цврсто дрво] Знакот за лозинка Wi Fi е и

Мексикански мексикански тристери за жешки садови држачи за тенџере сет од 2 парчиња топли влошки за кујнски памучни тркалезни обичаи

DEN 2.33

~ 【Две големина за сите】 : Вклучувајќи : 18екстра голем дијаметар од 9,5 инчи и дијаметар од 1*од 7 инчи триб�

Приклучокот за вкрстен Затворен Централен Вентил ГО Претвора СБА Вентилот Од Отворен Во Затворен Деловите На Фармерот Боб Од Сад 1v0206

DEN 1.33

Оваа ставка е Затворен Централен Приклучок За Вкрстени ба И П контролни вентили за насочување и популар

АЛАЗА Колибри И Цвеќиња Гимнастик Со Капаци и Сламки,Еднократно Нерѓосувачки Челик Вакуум Изолирани Тамблер Чаша,Ладен Кафе Патување

DEN 2.00

Нерѓосувачки Челик Изолирани со вакуум : нашите класични водени тамблери се двојни ѕидови и вакуумски и

Отстранлива Хартија За Замрзнување Водоотпорна Етикета За Храна Напишете Налепници Податоци За Дневен Престој За Бебиња шишиња За

DEN 0.67

отстранлива хартија за замрзнување водоотпорна етикета за храна напишете налепници податоци за дневен

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.