• Новак
MXJSUA Diamond Sainting Fantasy House комплети за возрасни, комплети за дијамантски уметности целосна вежба 5D бајка дијамантска сликарска слика за деца почетници, DIY кристална слик

MXJSUA Diamond Sainting Fantasy House комплети за возрасни, комплети за дијамантски уметности целосна вежба 5D бајка дијамантска сликарска слика

Вреднување на стоката:
DEN 2.67

Пристапност
Во достапна форма

1 x платно со висока дефиниција Доволно шарени кружни дијаманти. 1 x голем восок. 1 x фиока за дијаманти. 2 x Дијамантско лепливо пенкало. 5 x резервна торба со зиплк. 1 x заменливо пенкало за корекција. Висококвалитетно платно на нафта има униформа текстура и површината на самата шема е леплива, покрај тоа, шемата има транспарентен заштитен филм за да ја задржи сликата леплива. Додаваме 30% повеќе дијаманти на секој џеб од дијаманти, бидејќи некои од нив се недостатоци заради проблемите со изработката. За целокупниот ефект, изберете беспрекорни дијаманти што треба да ги користите. Секој комплет за сликарство со дијаманти ги содржи сите алатки што ви се потребни, нема потреба да купувате дополнителни алатки. Додадете радост во животот-комплетите за сликање на дијаманти за уметност можат да ја подобрат практичната способност, да го намалат стресот и да ги олеснат емоциите, да доживеат чувство на достигнување, да ја зајакнат самодовербата и да култивираат трпеливост, погодни за возрасни, стари лица и деца. Ги содржат сите алатки - комплетите за сликарство со дијаманти ги содржат сите алатки : 1 платно со висока дефиниција, 1 фиока за дијаманти, 1 голем восок, 2 пенкала за дијаманти, 1 пенкало за заменливи корекција, 5 вреќи со Ziplock и дополнети тркалезни дијаманти, така што не треба да купувате никакви Дополнителни алатки. Висококвалитетно платно-комплети за уметничко сликарство со дијаманти користат печатено водоотпорно платно со висока дефиниција. Јасни симболи и броеви можат ефикасно да го спречат замор на очите. Дното на лепак со висока јачина и транспарентен заштитен филм на површината на платното обезбедуваат дека секој дијамант може да биде цврсто прикачен на платното. Повеќе дијаманти - Ние нудиме дополнителни 30% мониста за секоја боја, сите слики со дијаманти беа проверени и тежени кога ќе ја напуштат фабриката за да бидат сигурни дека никогаш нема да бидат помалку од монистра. Ако имате какви било прашања за нашите производи, Ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе повторно повторно ќе се издадеме бесплатно. Нови комплети за сликање на дијаманти за надградба - Напуштајќи го претходниот метод за користење на софтвер за дизајнирање модели на големо, сега вработуваме професионални дизајнери за рачно да ги прилагодуваат деталите за секоја шема и внимателно да одговараат на бојата на дијамантите за да го направат готовиот дијамантски сликарство да изгледа поживописно и реален. Додадете радост во животот-комплетите за сликање на дијаманти за уметност можат да ја подобрат практичната способност, да го намалат стресот и да ги олеснат емоциите, да доживеат чувство на достигнување, да ја зајакнат самодовербата и да култивираат трпеливост, погодни за возрасни, стари лица и деца. Ги содржат сите алатки - комплетите за сликарство со дијаманти ги содржат сите алатки : 1 платно со висока дефиниција, 1 фиока за дијаманти, 1 голем восок, 2 пенкала за дијаманти, 1 пенкало за заменливи корекција, 5 вреќи со Ziplock и дополнети тркалезни дијаманти, така што не треба да купувате никакви Дополнителни алатки.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Ноќта на вештерките трик или третирајте го транспарентот на вратата Среќна Ноќта на вештерките Идеално за прозорци Фото штанд за позадината

DEN 143.84

2 транспаренти на вратите (1) Среќна Ноќта на вештерките (1) Трик или лекување Прославете го Ноќта на веште

Лиујун Преносен кампување на отворено компас виси компас ранец за пешачење за преживување алатки за опстанок со прстен на синџирот

DEN 404.80

Материјал : Алуминиумска легура Цел : точка на навигација Проекти за спорт на отворено : Кампување за пеш

Енцо Роди 8 инчи широко распространета тапа за бања, четкано злато, цврст месинг 2 рачка за мијалник за бања со мозоци, за 3 дупки широко

DEN 1824.00

Дизајн на двојна рачка : Инсталација со две рачки за без напор на проток и контрола на температурата на в

Антички Приврзок Абажур, Ретро Дизајн Едноставен И Елегантен, Со Завртка Пакет Може Да Се Користи Со Е27 Навој Сијалица, 3 Главата

DEN 388.80

Осветлување На Улица И Област ПРЕМИУМ МАТЕРИЈАЛИ : абажурот и држачот се направени од железо, кое е силн�

Корпи за складирање на ткаенини Keegh 15inch , 3-пакувања за склопување на отпадоци за складирање со капаци и рачки, организатор за складирање

DEN 1.33

Јута / мешавина од надворешноста [Дизајн на влечење] : Организаторите на плакарот на Keegh и канти за корпи

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.