• Новак
Полнач за адаптер за напојување Skksource AC компатибилен со скенерот Fujitsu ScansNap S510 S-510

Полнач за адаптер за напојување Skksource AC компатибилен со скенерот Fujitsu ScansNap S510 S-510

Вреднување на стоката:
DEN 3.00

Пристапност
Во достапна форма

Safity : Производи произведени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќекратни паметни карактеристики кои се заштитуваат против IV - неточен напон, SC - краток спој, IO - внатрешно прегревање Полначите се сертифицирани со CE FCC итн. ✔note : Овој адаптер е сосема нов замена, со висок квалитет што никогаш не се користи (не-ОЕМ). Ве молиме, проверете дали моделот на вашиот уред пред да го купите. ✔ Снабдувањето со електрична енергија има доволно моќ и поминала тестови за стареење, користејќи висококвалитетна бакарна јадро, не е лесно да се пробие, ефикасно да се прошири животот на напојувањето. ✔ Ве молиме, контактирајте не со какви било прашања или проблеми. Safity : Производи произведени со највисок квалитет на материјали и вклучуваат повеќекратни паметни карактеристики кои се заштитуваат против IV - неточен напон, SC - краток спој, IO - внатрешно прегревање. Полначите се сертифицирани со CE FCC итн. ✔note : Овој адаптер е сосема нов замена, со висок квалитет што никогаш не се користи (не-ОЕМ). Ве молиме, проверете дали моделот на вашиот уред пред да го купите. ✔ Снабдувањето со електрична енергија има доволно моќ и поминала тестови за стареење, користејќи висококвалитетна бакарна јадро, не е лесно да се пробие, ефикасно да се прошири животот на напојувањето.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Под брави сопирачки, сопирачка за заклучување на отпорност на лизгање, прилагодлива заклучување на подот на висина, безбедна стабилна отпорност

DEN 432.16

✅ 【Премиум материјал】 Заклучувањето на подот е изработено од манган челик со висока цврстина и може д�

Вселенски ракети планети и starsвезди кутија за организатор на држач за далечински управувач со 5 оддели ТВ далечинско складирање

DEN 276.64

СТП кожа 【Материјал】 Далечинскиот управувач штанд е изработен од висококвалитетна PU кожа, која има ел�

Четка за шминка за патувања - 7 -парчиња патување лабава четка, четка за наклон, четка за очила, сунѓер за убавина, фондација мешавина

DEN 3.00

【Комплетна четка за четка за шминка】 Blush четка, четка за очила, четка за усни, четка за маскара, четка за

Jewelgemscraft ™ 02.71cts. Ултра оган суров опал камен, природен груб, кристали од скапоцен камен, етиопски опал карпа, материјали за правење

DEN 319.84

Големина на камен приближно : 16x12x10mm Третман : природен камен Квалитет : Премиум / АА+ Име на скапоцен кам�

Уживател 3-насочно огледало од Шон Јанг Вежбање огледало за картички магични картички за трикови Трикови Професионални додатоци за

DEN 431.84

? Должина : 29,8 см ширина : 21,3 см (свиткана големина) ? Тоа е лесна, тенка, лесна за носење и што е најважно, ра

Завртки и завртки за завртки и завртки за прицврстување на раб на ракави за прицврстување на завртки за прицврстувачи на завртки за

DEN 218.72

Име на производот : завртка за експанзија; Материјал : Метал Тежина : 213g; Содржина на пакет : завртка за ек�

Lusofie 2 парчиња држач за шише со вода за шишиња со вода со шише со прилагодлива лента за рамо, џеб плажа, решетки за шишиња со шише за шишиња

DEN 1.67

【Прилагодлив дизајн】 Тота за шише со вода е погоден и за деца и за возрасни, има прилагодлива лента за р

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.