• Новак
Влочки за чистење на катли за микрофибер од орев, совршени за чистење на тврдо дрво, ламинат и плочки со меко подлога и рачки, погодни за дрво, wallsидови, кујни

Влочки за чистење на катли за микрофибер од орев, совршени за чистење на тврдо дрво, ламинат и плочки со меко подлога и рачки, погодни

Вреднување на стоката:
DEN 2.33

Пристапност
Во достапна форма

[Параметри на производот] Содржи : кофа со копици X1, Mop Rod X1, Mop Head x3 // Боја : сина Должина на прачка : 80-125см. [Карактеристики на производот] Зголеменото тело на МОП го прави чистењето поцелосно. попогодно за употреба.Селезен челик за вода, корпа за вода, добра отпорност на притисок, издржлив и удобен. Прилагодливата прачка со должина на четка може да се менува во секое време според вашите потреби.Микрофибер глава на глава, поголема област за чистење, поудобно за употреба, трајно и еколошко. [Параметри на производот] Содржи : кофа со копици X1, Mop Rod X1, Mop Head x3 // Боја : сина. Должина на прачка : 80-125см. [Карактеристики на производот] Зголеменото тело на МОП го прави чистењето поцелосно. попогодно за употреба.Селезен челик за вода, корпа за вода, добра отпорност на притисок, издржлив и удобен. Прилагодливата прачка со должина на четка може да се менува во секое време според вашите потреби.Микрофибер глава на глава, поголема област за чистење, поудобно за употреба, трајно и еколошко. Име на производот : MOP и корпа Set Contains : Mop Bucket X1, Mop Rod X1, Mop Head X3 Color : Blue Mop Rod Должина : 80-125cmmop Почеци за инсталација на шипки : 1.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Хемотон Палто Кука Декорација 3 парчиња Мини Капут Куки Решетката Ѕид Монтирани Мачка Шепа Форма Декоративни Метални Штипки Закачалки

DEN 255.84

Силен дизајн на лепило, посилен носечки, практичен и издржлив Лесно за лепење и освоено не оштетувајте г

Море Плажа Школки Морски Ѕвезди Патување Накит Случај Стп Кожа Двослоен Накит Кутија Патување Накит Организатор Преносни Накит Кутија За

DEN 0.67

Кожа Идеална големина мала тежина, мала големина, лесна за носење, може да биде директно во чанта, багаж,

HRANG Рака Вентилатор Антички Виткање Вентилатор, Класичен Кинески Стил Женски Преносни Преклопен Вентилатор, Мини Бамбус Вентилатор

DEN 625.60

МАТЕРИЈАЛ : овие вентилатори се направени од природен бамбус, кој е природен и еколошки ИСКЛУЧИТЕЛНИ УМ�

VCTRYSDR 2 Рамки за регистарски таблички, разнобојни огледала од не'рѓосувачки челик Полски виножито, Универзален држач за држачи за држачи

DEN 2.33

【Легитимна, нетрпелива】 регистарска табличка без пречки, стандардна големина за да се усогласи со зак�

VXB Бренд Јапонија MJB-65-ebl 14mm до 14mm Вилица-Тип Флексибилни Спојка Спојка Создаден 2 Дијаметар:14mm Должина Спојување: 90 Спојување Надворешниот

DEN 1.33

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 14мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 14мм Должина На Спојување : 90 Спојување �

Знак за стилови на гроздобер во Едкто, добредојде на местото на бабама за време на викендите, работните денови, секогаш кога декоративни,

DEN 1.67

Големината е висока 6 инчи, ширина 12 инчи и дебелина од 0,12 инчи Материјал : Направено од висококвалитетен

Рачно изработено мини портокалово гуштево гуштер разнесено стакло уметност животински фигури за годишнини за роденденски свадбени

DEN 0.33

Рачно изработено мини портокалово гуштерско стакло разнесени влекачи на животни фигурини бр1 колекциј

Чудно Е Да Се Биде На Иста Возраст Како И Старите Луѓе Банери И Знаци, Празник Банер За Позадина Позадина Банер За Внатрешна Надворешна

DEN 968.00

Материјал : 100% Полиестер Големина : Мали : 24 инчи / 60см Х 47ин / 120см, Средно : 35ин / 90см Х 71ин / 180см Перформанс

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.