• Новак
Материјали Mitsubishi MS2MTD0060T0100 Carbide Carbide Mestar Tapered End Mill, 2 средни флејти, дијаметар за сечење од 0,6 mm, агол на намалување на 1 °

Материјали Mitsubishi MS2MTD0060T0100 Carbide Carbide Mestar Tapered End Mill, 2 средни флејти, дијаметар за сечење од 0,6 mm, агол на намалување

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

2 FLUTE TAPER END MILL за општа употреба 0,6 мм дијаметар на сечење. Составен од ултра микро зрно карбид. 2 FLUTE TAPER END MILL за општа употреба. 0,6 мм дијаметар на сечење. Составен од ултра микро зрно карбид. Mitsubishi Material USA Corporation произведува алатки за сечење, рок алатки, електронски компоненти и материјали и решенија за тврди материјали за употреба во процесите на производство во повеќе индустрии. Компанијата, целосно подружница на корпорацијата Mitsubishi Material, е основана во 1984 година и има седиште во САД во Фонтана долина, Калифорнија.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Сандвик КОРОМАНТ ЛФ123Е059-08Б Челик Короцут 1-2 Алатка За Стебло За Разделба И Држач За Жлебови, 0,98 Максимална Длабочина На Сечењето

DEN 2176.00

Корокут 12 0500" Квадратни Стебла Надворешна ОбработкаАлатки За Стебло Надворешна ОбработкаАлатки За Сте�

Хардверски мелење секач за мелење 6мм карбид ротирачки датотека Постави 6мм рачка метална гравура, дупчење и полирање на вежба за вежбање

DEN 1516.80

Погодно за странично мелење, крајно мелење и завршување на леано железо и титаниум Должина на рачката : 3

Сандвик Коромант СРСЦР 2525м 12 Држач За Вметнување Вртење, Квадратно Стебло, Челик, Надворешно, Стегач За Завртки, Десна Рака, Ширина 25мм х 25мм

DEN 2224.00

ДРЖАЧ за АЛАТ : држач за надворешна алатка за вртење од челично стебло ТИП НА ДРЖАЧ : дизајн На стегач За �

Нито КОКИ ТК00585-0 Хиброах Челик Со Голема Брзина Прстенест Секач со 3/4 Странично заклучување На Стеблото, 3/4 Дијаметар На Секачот,

DEN 656.00

3 / 4 " дијаметар секач 1 " длабочина на сечењето 5 / 16 " пилот игла дијаметар (дел UEA08250) Максимална длабочина �

Џенси Слегер Од Фејн-Хсс Прстенест Секач ПРОЕКТ Изострен Со Калај Слој-3/4-инчен Директно Стебло, 2-инчен Длабочина Сечење, 13/16-Инчен

DEN 560.00

Професионално Одделениепрстенестиот секач на Феин има подобрена геометрија на сечење, висококвалитет�

Машински навојни завртки за завртки M2-M24 Право флитирана завртка за завртка допрете метрички приклучок за приврзоци за вежбање бит поставени

DEN 483.20

Индустриски битови за вежбаидлив и долг животен век голема цврстина, носете висока температура Рачката

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.