• Новак
500PACK 23мм за еднократно палење на челични точки со челична точка за шарен комплет за пинови за притисок

500PACK 23мм за еднократно палење на челични точки со челична точка за шарен комплет за пинови за притисок

Вреднување на стоката:
DEN 263.84

Пристапност
Во достапна форма

Овие патеки се состојат од пластична глава и челична точка, остри и издржливи, кои не се лесни за свиткани или скршени кратки, создадени за да издржат години на употреба Овие пинови за притискање се опремени со крајот на иглата што ги прави лесни за вметнување во билтени или плоча од плута. Симпатичните глави изгледаат повеќе како украсите, исто така убави влечки. Пакетот Push Pins во еднократно чиста када за да ја задржите вашата работна површина или фиоката за биро организирана, удобна за да ги носите на каде и да сакате. Совршено за канцелариска работа, обележување, најава или табли со плута, исто така користете ги за да висат жици на сјајни светла цела година и Божиќни светла и декор за празници. Материјал : пластика + челик. Карактеристики : Овие патеки се составени од пластична глава и челична точка, остри и издржливи, кои не се лесни за свиткани или скршени кратки, создадени за да издржат години на употреба. Овие пинови за притисок се опремени со крај на иглата што ги прави лесни за вметнување во Билтни табли или плоча од плута. Симпатичните глави изгледаат повеќе како украсите, исто така и убави влезови. или плута табли, исто така, користете ги за да висат жици на сјајни светла цела година и Божиќни светла и декор за празници.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Случај за медицински преноси на Појагу Епипен, изолирани преносни лекови кои носат торбички за итни случаи, кои се наоѓаат во итна медицинска

DEN 239.84

Овој случај на медицински организатор може да задржи сè што ви треба внатре Може да има 2 Епипени, инхала

Брзо поврзување градинарско црево 40pcs Притиснете во y во облик на y Брзо поврзување ПВЦ конектор 4/6/8/10/12/11/16мм Пластични цевки за вода

DEN 2.67

Лесниот конектор за поврзување за континуиран проток на вода е одлична алатка за поврзување на градина�

Трансфер Пипети, Хибалбол 100 Пакет Проѕирни Пластични Течни Капки За Еднократна Употреба, Дипломирано Пипетирање За Лабораториски Експеримент

DEN 143.84

Широка Употреба : Одлично за пренос на течност како есенцијално масло, мешање мирис, мешање сок, сликање

Рачна Машина За Железо За Облека, 32w Патување Мини Пегла За Пареа Со Резервоар За Вода од 20мл, Преносливо Железо За Personal/дома/патување

DEN 235.04

€110v Широк Напон : мини железото е дизајнирано со широк напон, така што железото може да се користи насек�

ДЕЈА Куче Летна Плажа Корпите За Перење Ги Попречуваат Високите Цврсти Преклопливи За Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња Девојчиња

DEN 527.84

300д Оксфорд И Пвц Материјали за додатоци : рачка од јаже Од коноп, извонредна и едноставна, мека и лесна з�

Качука дете девојки девојки Зимски маскирна цртана цртана печати палто мечки уши со качулка јакна задебелен ветерници за ветерници девојки

DEN 1.00

100% мешавина од памук Затворање на затворање Девојки фустани палто, девојки за деца зимска јакна, девојк�

Водоотпорни Корпи За Перење Високи Цврсти Преклопливи Мачки Дизајн На Мачки Пречка За Печатење За Возрасни Деца Тинејџерски Момчиња

DEN 1.33

300д Оксфорд И Пвц [Водоотпорен Материјал] : 300д ткаенина оксфорд со пвц за водоотпорен, внатрешноста на ко

Алипис Прстени 3 парчиња Стојат Деликатна Маса Нараквица Дисплеј За Прстен Продавница Продавница За Накит Решетка Дрвена Ситница Послужавник

DEN 1124.80

дрвени Прикажи Мечка За Прикажување Накит : овој држач за приказ на прстен може добро да ја украси прост�

Кутијасамо Тркало За Полирање На Волна од 25мм Чувствував Ротирачка Дупчалка За Полирање Комплет За Полирање На Тампон Тркала Монтирана

DEN 1153.60

Применлив дијаметар на дискот : 30 рачка волна тркало Идеален за ротациона алатка за мелење и полирање...

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.