• Новак
NC Kaiseng Plate, 2 парчиња прилагодлив прозорец за лизгање на прозорецот Климатик Ветерниот штит за преносен климатик

NC Kaiseng Plate, 2 парчиња прилагодлив прозорец за лизгање на прозорецот Климатик Ветерниот штит за преносен климатик

Вреднување на стоката:
DEN 1.67

Пристапност
Во достапна форма

Погодно за разни модели на преносни единици за климатизација Максимална должина на прилагодување : 130см. Количина : 2 парчиња. Може слободно да се протега и да се прилагоди во должина. Погодно за разни модели на преносни единици за климатизација. Максимална должина на прилагодување : 130см. Количина : 2 парчиња. Може слободно да се протега и да се прилагоди во должина. Опис : Додатоците за комплет за лизгање на прозорецот 2 PCS се користат за преносен климатик. Спецификација : Боја : Бела максимална должина на прилагодување : 130 см количина : 2 парчиња Карактеристики : - Погодно за различни модели на преносни единици за климатизација. - Може да биде слободно истегната и прилагодена во должина. Белешка : Потребни се завртки за фиксирање на двете плочи, додека завртките не се вклучени во оваа ставка. Клиентите треба да се подготват сами. Вклучен пакет : 1 x Внатрешна плоча 1 x Надворешна плоча.

Главните карактеристики

Избор на клиент

Лепило за лепило за проследување за транспарентно облекување, меки про transparentирни завои, пост хируршка водоотпорна, лента за туширање,

DEN 2.33

Меки транспарентни дизајн за рани : Завој на лепилото е водоотпорен, така што можете да се истуширате ил�

Орнамент од вкоренет патник Мини вештачко лебдечко растение: 72 парчиња симулација Аквариум растенија лажни зеленило езерце декор, езерцето

DEN 0.33

72 парчиња аквариум лебдечки растителна риба резервоар растение со корен лажен декорација на патки Duckweed

Падот на венецот, Денот на благодарноста на венецот лак портокалова бурлап црно бело биволско карирано подарок лак дрво дрво за есен

DEN 3.00

? Правилна големина : Рустикален лак на венецот е околу 16,9 x 11,8 инчи (LW), соодветна големина за украсување �

Работни нараквици на Анданда, индустриско одделение за безбедност на кожа, ракавици, градинарски нараквици со еластично затворање на зглобот

DEN 271.68

Увезени Еластично затворање 【Работни нараквици во индустриско одделение】 : Андана е професионален бр�

SH осветлување 8,5 висока табела за ламба - 8 Кристална топка со дијаметар, шупливи навојни челични прстени со кристални акценти и топчести

DEN 2.00

Декоративниот дизајн и големината на оваа ламба додава стил на вашиот декор за маса во кревет, канцелар�

МОЧИ СВЕТСКИ ИСКЛУЧУВАЕ, 24 ПЦИ ДИНАСАУР СВЕТСКИ ПАРТИ ЗА АВИТНИЦИ ЗА ДЕЦА НА ПРИСТАП НА ПРИСТАП НА ПРИСТАП НА ПРИСТАП ЗА ДЕЦА НА ПРИСТАП

DEN 175.84

Диносаурус SquishiesИма 24 парчиња мали симпатични диносауруси во овој пакет, овие симпатични мали играчки н

Играчки за седишта за бебиња со маринум со музика, новороденче меко кадифен штракаат, рано развој на играчки за шетачи за 0, 3, 6, 9, 12 месеци

DEN 0.67

【Симпатични животински кадифен играчки】 Симпатични цртани филмови за ракчиња со живописни експресии,

Aboofan 4PCS Велигденски часовници за зајаче ветер на зајаци играчки часовници пролетни животни ретро гроздобер ветер до зајаче метални

DEN 215.84

1 Смешни часовници за зајаци новини на ветерот на играчки Оваа играчка за часовници е мала и компактна, л

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.