• Новак
Hemway UV флуоресцентна неонска светлина зелена епоксидна боја пигмент во прав ултра -парак -боја метални пигменти за епоксидна смола полиуретан додатоци на водоотпор

Hemway UV флуоресцентна неонска светлина зелена епоксидна боја пигмент во прав ултра -парак -боја метални пигменти за епоксидна смола полиуретан

Вреднување на стоката:
DEN 1536.00

Пристапност
Во достапна форма

Разновиден премиум пигмент во прав - Додадете зачудувачка метална завршница во боја на најразлични проекти, вклучително и епоксидна смола уметност, накит, правење сапуни, бомби за бања, уметност и занаетчиство, епоксидни тротоарите и површините Висока концентрација на пигмент - Висока заситеност на бојата во рамките на боењето на мика дава светла и задебелен изглед. Не-песни и не-крвави својства значи дека вашата боја ќе трае вечно. Рефлективните микроскопски кристали во пигментот даваат светла и долготрајна пенлива боја на занаети и проекти за обработка на дрво. Пигментот нема да се нафрли во епоксидна смола, правејќи накит, врвови на маса и епоксидни занаети лесни за работа. Нашите високо квалитетни бои за пигмент се целосно безбедни за употреба во козметика, како што се сенка за очи или боење на ноктите, без дамка и нежна на вашата кожа. Бесплатно вега и животински суровост - целосно веган. Разновиден премиум пигмент во прав - Додадете зачудувачка метална завршница во боја на најразлични проекти, вклучително и епоксидна смола уметност, накит, правење сапуни, бомби за бања, уметност и занаетчиство, епоксидни тротоарите и површините. Висока концентрација на пигмент - Висока заситеност на бојата во рамките на боењето на мика дава светла и задебелен изглед.

Главните карактеристики

Избор на клиент

30 парчиња зелда подарок Кеси Партија Материјали Зелда Роденден Декорации Тема Партија Кеси Деца Бонбони Третираат Торба Партија Материјали

DEN 124.64

30 парчиња во пакет одличен дизајн за вашата забава сите ќе ги сакаат ако некое прашање ве молиме контакт

Н / Овошна Салата Бенто Кутија За Ручек Тркалезна Канцеларија Бенто Кутија Јапонски Ручек Бенто Кутија Кујнски Прибор (Боја: Д, Големина

DEN 5359.52

Можете да ги користите за чување храна во одделот, а оброците се чуваат одвоени и без вкус Истурете вода

The Продавница | (Пакет од 5 Флексибилни Гас Може Да Изливам Комплет За Повеќето Блиц &засилувач; Среден Запад Пластични Гориво Може

DEN 382.40

Замена наop Продавница (Пакет од 5) Флексибилен Гас Може Да Излив Комплет За Повеќето Блиц доаѓа како што �

IvolConn Масажарот за очи со топлина и компресија, вибрација Bluetooth музика, уред за олеснување на главоболката, 5 режими Храмот маска за

DEN 1119.84

【Олеснување на болката во очите】 : Нашиот масажер за очи за суви очи со беспрекорно дизајн што може да в

Холи бобинки, каиш за седишта за цвеќиња за автомобили, за бебиња деца 2 парчиња ленти за седишта за автомобили Плачи за перниче за перничиња

DEN 111.84

【Супер мек материјал】 Направен со супер мек фланелен материјал на печатената површина и меѓуслојно па

RNGEDG Кул Случај За iphone случај Аниме Стрип За Момчиња и Девојчиња, За Едноделна Колекција Луфи Зоро Нами Усоп Санџи Цртан Филм Сјаен Корица

DEN 344.00

Дизајниран За apple i Phone 6 / i Phone 6s / i Phone 6p / iphone 6sp / i Phone 7 / i Phone 8 / iphone x / iphone xs / iphone 8 / i Phone se / iphone 7 / iphone 8 плус / iph

Организатор На Кабел За Патување, Технолошки Организатор, Организатор На Електроника, Торба За Организатор На Кабли, Зен Спа Камен

DEN 809.60

Водоотпорен МатеријалНе грижете се предметите во торбата да се навлажни, одржувајќи ја чиста и уредна В

Сад И Јамајка Ретро Знаме Пластични Обоени Папки Со датотеки со 6 Оддели Хармоника Пластика Организатор На Документи Голем Капацитет

DEN 0.67

Материјал : папката со датотеки е изработена од пп материјал Голем Простор : папките за големината на до�

Велиестр 20 Пакет 30мл Пластичен Шприц Парфем Диспензер За Полнење Козметичко Течно Есенцијално Масло Преносни Квантитативни Алатки

DEN 2.33

●20 пакувајте пластични шприцеви од 30 мл без игла, погодни за мерење и издавање течности Овие мерни шпри�

ДРЖАЧ ЗА Закачалки ЗА Клучеви НА XJJZ Држач За Складирање На Ѕидна Кука РЕШЕТКА САМОСТОЈНА Организаторска Полица Висечки Куки За Монтирање Решетка

DEN 251.84

Број На Модел : Полица За Закачалки За Клучеви Тип На Инсталација : Ѕид Монтиран Тип Класификација : Реше�

НОВО ОВО 550 парчиња Бела Патка Стапала Стил Одблесокот Совети ЗА Нокти Y2K Вибратор Половина Покритие C Крива Широк француски Лажни Совети

DEN 0.33

?РАЗЛИЧНИ ГОЛЕМИНИ ОПЦИИ : 11 Различни Големини, Претходно нумерирани : ново ОВО 550 парчиња совети За Нокт�

Предупредувања.

Сите најдобри попусти и понуди за нашите посетители. Не срамете се да ги примате сите нови предлози пред другите.